Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciało po schudnięciu

27 cze 2012 - 11:25:40

http://www.miesnienog.pl/szczuple-zgrabne-nogi/zestaw-cwiczen-na-nogi-uda-i-posladki tu są fajne ćwiczenia, na ujedrnienie polecam balsam Nivea z Q10, rewelacyjny, skóra jest nawilżona i jędrna, sprawdziłam na sobie, miałam bardzo suchą skóre i pozbawiona jędrności do tego cellulit;/, skóra jest nawilzona, jędrna i cellulit też jakby nie rzuca sie juz tak w oczy, balsam jest dosc drogi ok 30zł za 400ml, ale ja zawsze kupuje na promocjach za 15zł, wart swojej ceny, od lat walczyłam z sucha skórą. na ujędrnienie polecam też peelingi z fusów kawy i "błotko": fusy kawy, kakao, cynamon, ulubiony balsam, wszystko zmieszac aby uzyskać papkę i nałozyc na ciało, można owinąc sie na godzine folia albo poprostu postac tak w wannie. ponoć to ma zastosowanie na cellulit, ale u mnie raczej wpływa tylko na ujedrnienie skóry, być może dlatego że rzadko to robie bo nie mam czasu.
pozdrawiam;)

ciało po schudnięciu

27 cze 2012 - 11:27:29

ćwiczenia chodakowskiej są mega

zweryfikowana
Posty: 543
Ostrzeżenia: 1/5

ciało po schudnięciu

27 cze 2012 - 11:27:33

Ja też schudłam w takim czasie 10kg zrezygnowałam tak jak moja przedmówczyni z ziemniaków, makaronów, jasnego pieczywa i fast foodów. I efekt super. Stosuje balsam ujędrniający Soraya dostosowany do wieku i modelujący Evelline . Z miseczki spore C spadłam do maleńkie B:(

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

ciało po schudnięciu

27 cze 2012 - 11:38:55

Kosmetyki? Czy już nikt naprawdę nie uprawia sportu? -.-
Bieganie i jazda na rolkach najprędzej modelują całe ciało. Polecam rolki, nawet 20 min dziennie :)

ciało po schudnięciu

28 lut 2013 - 13:36:07

Polecam treningi Ewy Chodakowskiej

ciało po schudnięciu

28 lut 2013 - 13:41:13

ćwiczenia Ewy Ch :)

ciało po schudnięciu

28 lut 2013 - 13:41:21

zacznij cwiczyc dancehall, ja kilka lat robilam to w domu nie dla sylwetki, poprostu lubie ten rodzaj muzyki-kocham! W kazdym razie mam do dzis mimo ze w ciazy przytylam 21 kg, nogi bardzo jedrne i umiesnione, pupe tez.

Sama tez schudlam duzo w 2 miesiace ale nie mialam problemow z wiszaca skora, moze spróbuj cwiczen Ewy Chodakowskiej.

ciało po schudnięciu

28 lut 2013 - 13:45:59

jeśli odchudzałaś się samą dietą to nie ma się co dziwić że skóra wisi. dlatego uważam że lepiej chudnąć POWOLI (bo 3 miesiące na 13kg to jakieś kosmiczne tempo) ćwicząc!

ciało po schudnięciu

28 lut 2013 - 13:46:54

proponuje skalpel ewy ch.
i w ogóle ćwiczenia rozciagające, kardio itp, bo sama dieta....:/

ja schudlam 4 kg w miesiac, jadlam i ziemniaki i chleb razowy i makaron razowy, ale codziennie cwiczylam..

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:33:42

tak to jest, jak się chudnie bez odpowiednich ćwiczeń:)

koniecznie zacznij ćwiczyć, bo tak szybko jak schudłaś, to tak samo szybko możesz znów przytyć:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 22:35 przez pauli05.

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:38:02

hehe teraz waże 48 kg :) trzymam się cały czas ! żadnego joja nie ma -:D
chociaz staram sie odzywiac zdrowo nie powiem ze nie lubie gdzies czasami podjeść :) A na moje nogi podziałała ewa chodakowska :P

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:39:13

może się tak zdarzyć, że od ćwiczeń waga wzrośnie. Ja jestem na diecie od miesiąca plus ćwiczę intensywnie żeby skóra była ładna i od 2,5 tygodnia zrzuciłam 1 kg, przy czym na początku waga wzrosła mi o 600 gram przez ćwiczenia, czyli tak naprawdę zrzuciłam 400 g z wagi :)no i bardzo ciężko u mnie z rezultatami na wadze....:(

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:45:20

Cytat
folmanowa
może się tak zdarzyć, że od ćwiczeń waga wzrośnie. Ja jestem na diecie od miesiąca plus ćwiczę intensywnie żeby skóra była ładna i od 2,5 tygodnia zrzuciłam 1 kg, przy czym na początku waga wzrosła mi o 600 gram przez ćwiczenia, czyli tak naprawdę zrzuciłam 400 g z wagi :)no i bardzo ciężko u mnie z rezultatami na wadze....:(

Nic dziwnego... , ćwiczenia powinny przynosić efekty w cm a nie w kg. 1kg tłuszczu ma dużo wieksza objętość niż 1kg mieśnie. ja od 2 miesiecy ćwicze, pzrez pierwszy miesiac !przytyłam! 2 kg, teraz waga wróciła do normy, ale w cm jest spora różnica oczywisćie na plus. waże sporo ale najwiekszy rozmiar jaki nosze to 36 wiec nei narzekam

WAGA TO NIE WSZYSTKO DZIEWCZYNY

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:47:30

no niby wiem, ale jakoś mnie to demotywuje :/

ciało po schudnięciu

01 mar 2013 - 22:48:02

bieganie i basen najlepsze :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinie - Nike Air Max