Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pure...

07 cze 2012 - 20:25:27

dziewczyny, mam kilka pytan odnosnie tej sieciówki klubów:

-czy jestescie tam zapisane? jakie są warunki? ceny? czy warto sie zapisac?


wiem, ze otwierają niedlugo w Lublinie(chociaz jak na razie ciagle niewiadomo kiedy...) i pomyslalam sobie,ze fajnie byłoby sie zapisac na jakies cwiczonka, a ze miałabym niedaleko to tym lepiej;)

tylko tak poczytalam co nieco regulamin i warunki na ich stronce i troche to takie "ekskluzywne" i jakies dziwne oplaty sobie naliczają...


piszcie!

Pure...

07 cze 2012 - 20:29:07

moja koleżanka chodziła. Najpierw była strasznie zadowolona, do czasu jak zaczęli naliczać jej jakieś dodatkowe koszty, o których wcześniej nie3 wspominali. Ogólnie mają podobno pokręcony ten regulamin. I co zapytała inną osobę z obsługi ta mówiła inaczej niż poprzednia. Ogólnie zapłaciła o 150zł więcej niż miała na początku. Skończyło się na awanturze. Nie polecam.

Pure...

07 cze 2012 - 20:31:15

no wlasnie tak teraz patrzę te ceny i jakies koszmarne są, do tego doliczają oprocz oplaty miesiecznej jakas oplate czlonkowską...

Pure...

07 cze 2012 - 20:31:31

Ja tam jestem zapisana. Mam karnet platinum czyli mogę korzystać z każdej siłowni na terenie całej Polski od rana do wieczora (nie wiem jaka ma być u Ciebie). Mam promocyjną cenę 159 zł. Umowę musisz podpisać minimum na 12 miesięcy. Do tego jednorazowa opłata administracyjna 95 zł + 25 zł za kartę magnetyczną. Jak chcesz zawiesić członkowstwo na kilka miesięcy bo np. wyjeżdzasz to za każdy taki miesiąc płacisz 40 zł.

Sprawdziłam na stronie i w Lublinie będzie klub Pure Fitness (a nie Platinum) więc cena miesięczna pewnie koło 95-100 zł. Na otwarcie prawdopodobnie będzie niższa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 20:35 przez I_love_Maths.

Pure...

07 cze 2012 - 20:32:16

Ja się zapisałam.
ale po dłuższym namyślaniu wypisałam się .
Nie opłaca się a ceny z kosmosu!!
Mogę iść na normalną siłownie i o wiele tańszą ; p

Pure...

07 cze 2012 - 20:32:26

Ja to ciągle choruję na to ;) Byłam jakiś czas temu na siłowni i się bardzo wkręciłam. Duża sala, masę sprzętu, sale fitness też bardzo ładne. Szatnia, łazienka, wszystko super. W sumie najfajniejsza siłownia na której byłam. No i tak się zastanawiam ciągle nad karnetem, bo mam bliżej inną siłownię z klubem fitness i trochę taniej, ale nie jest taka fajna ;) Poza tym już chodzę na tyle kursów tańca, że nie wiem czy finansowo i czasowo dałabym radę :(
Co do cen to z tego co się dowiadywałam to 99zł przy umowie rocznej, ale to nie jest cały dzień, tylko chyba do 16. Najlepiej na ich stronie poczytać.

Pure...

07 cze 2012 - 20:33:36

nie polecam, dwie bliskie mi koleżanki skorzystały z promocji zapisały się a później był problem ze zrezygnowaniem :/ naliczali dodatkowe opłaty, straszyli itp. Zresztą we Wrocławiu żaden to ekskluzywny klub - ot zwykła siłownia w centrum handlowym ;)

Pure...

07 cze 2012 - 20:34:52

nie pakuj się w to, lepiej zainwestować w tańszą, mała siłownię, uwierz, sprzęt ten sam :) ja za miesiąc płacę 63 zl za karnet max student , jedyny minus to taki ze mogę ćwiczyć codziennie ale tylko do 17, ale mi to nie przeszkodziło w ćwiczeniu :)

Pure...

07 cze 2012 - 20:41:04

W sumie też jakoś specjalnie nie polecam... Za rok siłowni wyjdzie mnie ponad 2000 zł, umowy nie możesz tak po prostu zerwać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 20:42 przez I_love_Maths.

Pure...

07 cze 2012 - 20:41:12

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 20:42 przez I_love_Maths.

Pure...

07 cze 2012 - 20:41:25

Mój chłopak chodzi już ok. rok mniej więcej co 2 dni;) i jest meeega zadowolony;) dodam, że mały z niego sknerusek więc cenowo pewnie też jest ok;)

Pure...

07 cze 2012 - 21:03:00

ok przekonalyscie mnie, szkoda kasy, znajde sobie jakis normalny, dobrze wyposazony klub i towarzysza/towarzyszkę do cwiczen, swoją drogą dziwna jest ta polityka pure, a te wymyslne oplaty tym bardziej nie zachęcają, a wrecz przeciwnie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-07 21:03 przez kashvi.

Pure...

14 mar 2013 - 22:08:20

Wlasnie dzisiajs ie zapisalam do pura we wrocławiu . mam nadzieje,ze bedzie fajnie :) chodzi ktoras ?>

Pure...

07 kwi 2013 - 19:28:12

w Pure może ceny nie należą do najniższych ale za to wyposażenie mają świetne... Byłam tam kilka razy... Super

Pure...

07 kwi 2013 - 19:33:48

Chodze dopiero od 3tyg ale sobie chwalę :) siłownie są dobrze wyposazone , mila atmosfera

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciało po schudnięciu