Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

57 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dla mnie nie ma lepszego sposobu niż rowerek albo stepper. Oczywiście z obciążeniem bo to najlepiej rzeźbi. Ale jak się nie ma dostępu do sprzętów to nawet podstawowe ćwiczenia z obciążeniem dają zadowalające efekty. Byleby systematycznie!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie dieta z ujemnym bilansem kalorycznym oraz treningi z obciążeniem. najlepiej przysiady wykroki. Do tego bieganie raz, dwa razy w tygodniu. Dieta bogata w białko i nawadnianie min 2 litry dziennie :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Ja piję 2,5 litra wody dziennie. Do tego trening na siłowni - akurat trenuję ze swoim trenerem personalnym w Gravitanie i powiem szczerze, że uda, łydki i tyłek wyglądają coraz lepiej

Bieganie i trening łydek a także skakanie na skakance mi bardzo pomogło :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Dziewczyny sama postanowiłam coś ze sobą zrobić i nieco się odchudzić.... Mianowicie zapisałam się od nowego roku na ćwiczenia fitness. Mianowicie codziennie mam miec zupełnie inne ćwiczenia i zastanawiam się nad tym jakie sobie ciuchy kupić.

Czy nadadza sie bawełniane koszulki?

I czy lepiej jest kupić sobie sportowe legginsy czy jednak moze lepsze będą szorty do ćwiczeń?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli zależy Wam na wymodelowaniu ciała to dobre efekty daje liposukcja body jet Liposukcję wykonuje się przede wszystkim na udach, pośladkach i brzuchu, czyli tych partiach ciała, z których najczęściej chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Body Jet po pierwsze ją usuwa, po drugie modeluje ciało. Poza tym nie jest to zabieg tak niebezpieczny jak tradycyjna liposukcja.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

cwiczenia na nogi i spalanie to na przyklad skakanka. bardzo dobrze sie spala, poci sie czlowiek i mocno nogi eksploatuje



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-12 10:58 przez kamczatka1.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Bieganie pomaga ale jeśli chodzi o skakankę to jednak polecam uważac. Robiłam na niej ogólnie wiele ćwiczeń, ale nie jest ona dobra na łydki z uwagi na to, ze znacznie potrafi podnieść ich masywność. Jeśli nie wprowadzicie ćwiczeń rozciągających to porobią się Wam łydki jak balerony.
No i nie zawsze ćwiczenia pomagają na cellulit. Sama jestem osoba szczupłą ale niestety z tendencjami do cellulit, który pojawia się u mnie dość intensywnie.
Tak więc zdecydowałam się ostatnio na zabieg, konkretnie na<moderacja>Body jet. Polecam sobie poczytać bo daje bardzo dobre rezultaty.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-23 22:35 przez moderator.

Ja też kiedyś miałam problemy z grubymi nogami. Łatwo było mi się pozbyć tłuszczu z bioder i oponek, ale nie mogłam sobie poradzic z udami. Probowałam wszystkiego, domowych cwiczen, roznych diet i tabletek na odchudzanie (tfu!) ale nic nie pomagało. W koncu zdecydowałam się skorzystac z pomocy trenera personalnego, i to był strzał w dziesiątke. Jeśli wahacie się czy warto - przeczytajcie te artykuły. Mnie przekonały, i nie żałuje, Wam tez polecam:

Czy odchudzanie przez internet jest mozliwe?

O czym pamiętac wybierając trenera personalnego dla siebie

A to Lewa nie ma takiego treningu? Na pewno kojarze jazdę na rowerze ale też chodzenie na palcach, tylko czy to faktycznie pomaga to nie powiem, bo u siebie efektów nie widziałam xD

Dziewczyny na nogi najlepsze ćwiczenia to przysiady, bo są zaangażowane w to całe nogi. Mam rozpisane dwa razy w tygodniu nogi, raz wyzwanie przysiady a raz na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud z treningami Pauliny Walczewskiej, i efekty są świetne. Zanika mi cellulit i widzę wyraźne zmniejszenie obwodów głównie ud.

niezweryfikowana
Posty: 186
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli chodzi o wyszczuplenie nóg mi pomogło bieganie, za to za nic nie mogłam zgubić dodatkowych kilogramów z brzucha. Pomogły mi te suplementy https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-garcinia-cambogia
prawdopodobnie dzięki nim pozbyłam się nadmiaru wody z organizmu. Wyraźnie wyszczuplił mi się po nich brzuch i twarz.

Ja uwielbiam skakankę. Codziennie 30 minut i jesteś spocona mega

Ciężko schudnąć tylko w jednym rejonie ciała. Skakanka jest fajnym pomysłem, jeśli jest gdzie skakać :)

Polecam spacery górskie jeśli masz takie możliwości, ale trzeba liczyć się z wydatkiem na dobre buty w góry, dobrym wyborem są buty firmy Scerpa https://www.polarsport.pl/scarpa.html. Przy okazji ładne widoki zachęcają do częstszych wyjść na taki spacer.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta