Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

47 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dla mnie nie ma lepszego sposobu niż rowerek albo stepper. Oczywiście z obciążeniem bo to najlepiej rzeźbi. Ale jak się nie ma dostępu do sprzętów to nawet podstawowe ćwiczenia z obciążeniem dają zadowalające efekty. Byleby systematycznie!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie dieta z ujemnym bilansem kalorycznym oraz treningi z obciążeniem. najlepiej przysiady wykroki. Do tego bieganie raz, dwa razy w tygodniu. Dieta bogata w białko i nawadnianie min 2 litry dziennie :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Ja piję 2,5 litra wody dziennie. Do tego trening na siłowni - akurat trenuję ze swoim trenerem personalnym w Gravitanie i powiem szczerze, że uda, łydki i tyłek wyglądają coraz lepiej

Bieganie i trening łydek a także skakanie na skakance mi bardzo pomogło :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Dziewczyny sama postanowiłam coś ze sobą zrobić i nieco się odchudzić.... Mianowicie zapisałam się od nowego roku na ćwiczenia fitness. Mianowicie codziennie mam miec zupełnie inne ćwiczenia i zastanawiam się nad tym jakie sobie ciuchy kupić.

Czy nadadza sie bawełniane koszulki?

I czy lepiej jest kupić sobie sportowe legginsy czy jednak moze lepsze będą szorty do ćwiczeń?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli zależy Wam na wymodelowaniu ciała to dobre efekty daje liposukcja body jet Liposukcję wykonuje się przede wszystkim na udach, pośladkach i brzuchu, czyli tych partiach ciała, z których najczęściej chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Body Jet po pierwsze ją usuwa, po drugie modeluje ciało. Poza tym nie jest to zabieg tak niebezpieczny jak tradycyjna liposukcja.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

cwiczenia na nogi i spalanie to na przyklad skakanka. bardzo dobrze sie spala, poci sie czlowiek i mocno nogi eksploatuje



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-12 10:58 przez kamczatka1.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Bieganie pomaga ale jeśli chodzi o skakankę to jednak polecam uważac. Robiłam na niej ogólnie wiele ćwiczeń, ale nie jest ona dobra na łydki z uwagi na to, ze znacznie potrafi podnieść ich masywność. Jeśli nie wprowadzicie ćwiczeń rozciągających to porobią się Wam łydki jak balerony.
No i nie zawsze ćwiczenia pomagają na cellulit. Sama jestem osoba szczupłą ale niestety z tendencjami do cellulit, który pojawia się u mnie dość intensywnie.
Tak więc zdecydowałam się ostatnio na zabieg, konkretnie na<moderacja>Body jet. Polecam sobie poczytać bo daje bardzo dobre rezultaty.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-23 22:35 przez moderator.

Ja też kiedyś miałam problemy z grubymi nogami. Łatwo było mi się pozbyć tłuszczu z bioder i oponek, ale nie mogłam sobie poradzic z udami. Probowałam wszystkiego, domowych cwiczen, roznych diet i tabletek na odchudzanie (tfu!) ale nic nie pomagało. W koncu zdecydowałam się skorzystac z pomocy trenera personalnego, i to był strzał w dziesiątke. Jeśli wahacie się czy warto - przeczytajcie te artykuły. Mnie przekonały, i nie żałuje, Wam tez polecam:

Czy odchudzanie przez internet jest mozliwe?

O czym pamiętac wybierając trenera personalnego dla siebie

A to Lewa nie ma takiego treningu? Na pewno kojarze jazdę na rowerze ale też chodzenie na palcach, tylko czy to faktycznie pomaga to nie powiem, bo u siebie efektów nie widziałam xD

Dziewczyny na nogi najlepsze ćwiczenia to przysiady, bo są zaangażowane w to całe nogi. Mam rozpisane dwa razy w tygodniu nogi, raz wyzwanie przysiady a raz na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud z treningami Pauliny Walczewskiej, i efekty są świetne. Zanika mi cellulit i widzę wyraźne zmniejszenie obwodów głównie ud.

niezweryfikowana
Posty: 186
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli chodzi o wyszczuplenie nóg mi pomogło bieganie, za to za nic nie mogłam zgubić dodatkowych kilogramów z brzucha. Pomogły mi te suplementy https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-garcinia-cambogia
prawdopodobnie dzięki nim pozbyłam się nadmiaru wody z organizmu. Wyraźnie wyszczuplił mi się po nich brzuch i twarz.

Ja uwielbiam skakankę. Codziennie 30 minut i jesteś spocona mega

Ciężko schudnąć tylko w jednym rejonie ciała. Skakanka jest fajnym pomysłem, jeśli jest gdzie skakać :)

Polecam spacery górskie jeśli masz takie możliwości, ale trzeba liczyć się z wydatkiem na dobre buty w góry, dobrym wyborem są buty firmy Scerpa https://www.polarsport.pl/scarpa.html. Przy okazji ładne widoki zachęcają do częstszych wyjść na taki spacer.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta