Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja generalnie staram się trzymać diety i ćwiczyć. W weekendy zazwyczaj grywam ze znajomymi w squasha. Tutaj dostałam sprzęt <moderacja, spam>, czyli rakietę i buty. Grając można się nabiegać za piłką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:47 przez moderator.

ja mam grube lydki a jakakolwiek sprawnosc fizyczna tylko je pogrubia. szkole sie na instruktorke fitness.

golnie posiadam domowa bieznie i biegam , cwicze na hula hop, dodatkowo moje treningi w szkole a wyglad lydek dalej odbiega od idealu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 17:24 przez Bang_Bang_Bang.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

oczywiście, że najlepsze jest bieganie, ja już biegam od kilku miesięcy, przeplatam bieganie z rowerem, ale to rzadziej. W bieganiu bardzo ważne są buty, bo to od nich zależy nasz trening. Mam bardzo dobre, amortyzujące buty New Balance z serii Fresh Foam, polecam są świetne.

Jako trener personalny podpowiem wam, że na fajne nogi dobra jest piłka nożna :) Serio, kilka godzin tygodniowo pokopiecie i bardzo ładnie zarysują się wam ścięgna i kontury mięśni

u mnie też ćwiczenia nie powodowały że obwód mi się jakoś znacząco zmieniał w udach, talii itd. trochę wspomagałam się zabiegami wyszczuplającymi, no ale efekty chociaż w końcu zaczęły być widoczne :) może trochę oszustwo, ale efekt jest! :D

Hej, ja od siebie mogę tylko polecić:
- trzymanie sztangietek i wspinanie na palcach
- bieganie 10-15 min przed kazdym treningiem
- przysiady ze sztangą (małe obciążenie)
- rowerek
- dieta (mało tłuszczów zwierzęcych i słodyczy)

Na mnie to działa, mam bardzo fajne efekty po tym zestawie. Pozdrawiam ciepło

Witam serdecznie, ja mam zamiar wprowadzic do swojego lifestyle'u jakies cwiczenia na miesnie pupy, ud i łydek. Kiedys myslalam ze to mnie nie dotyczy, a jednak... Mam na mysli celulit. Zaczyna mi wylazic jak potwor z bagien, narazie nie jest zle, ale czasem spogladam na "zle swiatlo" i wyglada okropnie! Chyba zaczne od rowerka!

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

w takim razie buty na początek są, polecam bieganie, a może we wrześniu ze znajomymi weźmiesz udział w pko biegu charytatywnym. pomaganie jest fajne.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Zobaczcie jaki sposób na zgrabne i smukłe łydki maja blogerki http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/
Rajstopy modelujące rządza.

Cytat
Ladybird_xd
Moje uda to masakra ;/ Jestem ogólnie szczupła tylko uda mam ogromne ;/ Nie mogę za nic sie tego nadmiaru pozbyć. Kupiłam niedawno BAŃKI CHIŃSKIE. Codziennie robie nimi masaż ud po pół godz każde udo. A potem ćwiczę (przysiady, skakanka, wymachy nóg, bieganie, rower - na zmianę) I już W KOŃCU widzę efekty ;)

No i zapomniałam dodać że nie jem słodyczy i ograniczyłam się do 5 posiłków dziennie... Nie wymyślam jakiś diet głodowych itd, w sumie nie jem tylko pieczywa i produktów bardzo tłustych... A to dlatego że nie chcę tracić na wadze z innych partii ciała tylko z tych nieszczęsnych ud ;(


Kurcze ograniczyła się do 5 posiłków dziennie , to ile musiałaś normalnie jeść razy dziennie ?
Moja dzienna ilość posiłków to od zawsze 3 , śniadanie obiad i kolacja

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

fajne efekty dają masaże bańką chińska, oczywiście w połączeniu z aktywnością fizyczną i piciem dużej ilości wody :) wypróbowany sposób :) banki można nauczyć się samemu w domu, niestety w spa za serie zabiegow może uzbierać się niezła sumka...

Też uważam, że jazda na rowerze jest lepszą formą aktywności niż bieganie. Jakiś czas temu czytałam nawet o badaniach, które dowiodły, że ruch fizyczny w postaci rowerowych przejażdżek pobudza mózg do pracy i stajemy się bystrzejsi. Bynajmniej na pewno jest to lepsze niż siedzący tryb życia i pozwala organizmowi odpocząć :) Jeżeli jesteście aktualnie na kupnie roweru, polecam hellobikes.pl

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Na nogi dobre są też ćwiczenia z obciążeniami. Ja w domu robię wykroki z hantlami.

Bardzo ważnym jest, żeby dbać o zdrowie nóg. Na przykład ja jakiś czas temu miałam odrętwienie jeden z nóg. Pojawiało się to raz na jakiś czas. Początkowo się tym niezbyt przejmowałam, ale po jakimś czasie już zaczęłam się lekko niepokoić. Poczytałam trochę w Internecie, np. tu http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-krazenia/dretwienie-lewej-nogi-i-dretwienie-prawej-nogi-jakie-sa-przyczyny.html i okazało się, że to może być nawet objaw udaru mózgu albo zakrzepicy! Nie ukrywam, że się dość znacząco wtedy przestraszyłam i aż niezbyt wiedziałam co robić… Poszłam do lekarza i okazało się, że jest to zespół niespokojnych nóg – czyli można powiedzieć szczęście w nieszczęściu…



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-08 11:39 przez charliesa.

Ćwiczę regularnie yogę od 2 lat, głównie ashtagnę i vinyasę - ciało pięknie wysmuklone, przestałam miewać bóle pleców, poprawiła mi się postawa, wycisza moją psychikę, pomaga się skupić.
Szczerze polecam :)!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszek