Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:08:11

Mam pytanie do tych, którzy mieszkają w Krakowie, albo byli w Aquaparku w tym mieście... Czy w ogóle opłaca się tam jechać? I jak z szatniami, jest podział na damskie i męskie czy jest wspólna? I czy jest tam możliwość skorzystania z suszarek do włosów? Może głupie pytania, ale ostatni raz na basenie byłam ze 100 lat temu, a tam ani razu i chce wiedziać, jak to wszystko wygląda...;)

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:09:42

Jest podział na damskie i męskie,są też suszarki :) Myślę,że opłaca się jechać, są fajne zjeżdżalnie i inne atrakcje,ale uważaj na sztuczną rzekę, bo ja się tam o mało nie utopiłam-serio :P Ale przypomniałaś mi,żeby też się wybrać jak nogę wyleczę :)

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:11:31

Też jestem ciekawa, ale jeśli chodzi o szatnie...nigdzie chyba nie ma wspólnych. Są osobno damskie i męskie.

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:14:25

ok, dzięki;) a gdzie można rzeczy zostawić?

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:14:30

bylam , oplaca sie jest cudownie :)

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:14:46

najlepszy jest Aqua Park Wrocław.

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:18:35

Podział na damskie i męskie jest chyba tylko w przebieralniach (kabinach), numer szafki jest nadrukowany na zegarku a zegarek dostajesz przy kasie jak leci więc w szatni nie ma podziału na damskie i męskie.
Moim zdaniem opłaca się jechać jeśli kupujesz karnet open na cały dzień (45 zł normalny bilet, 35 zł ulgowy), w cenie są wtedy też sauny (4 rodzaje) :) i najlepiej być tam przed południem bo po 15 już jest masa ludzi i długo się stoi w kolejkach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-27 17:23 przez I_love_Maths.

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:19:28

Aqua Park w Krakowie -najlepszy w Polsce;)

polecam, jeśli nie byłaś. Chociażby dla dobrej zabawy i zaspokojenia ciekawości.


Ja tam preferuję np. Pałac Saturna z kompleksem saun w Czeladzi.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:22:09

byłam jakies 3 lata temu, bo nie mieszkam w Krakowie, ale mówie Ci bajecznie - zjezdzalnie, duzo atrakcji. polecam !!! jest podział na kobiety i mężczyzn, suszarki też są :)

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:29:58

Opłaca się, byłam już w sumie kilka lat temu (3 chyba?) i bardzo mi się podobało. Z tego co pamiętam z cenami też nie ma tragedii.

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:30:54

Cytat
karolina_wojcik
najlepszy jest Aqua Park Wrocław.
mieszkam we Wrocławiu a jeszcze tam nie byłam. Masakra..


i wydaje mi się, że wszędzie jest tak samo. Szatnie na pewno osobne. Dostaniesz kluczyk do szafki, który potem możesz założyć na rękę bo jest takiej opasce.
Poprawcie mnie jeśli się mylę :)

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 17:32:39

ja tam bylam i nie pamietam zeby byly oddzielne szatnie.. sa takie kabinki zamykane z dwoch stron i szafki masz tez wspolnie wg numerkow jedyne co osobno to ubikacje i prysznice. Suszarki sa jak chyba na kazdym basenie.

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 18:02:50

dzięki:) ktoś jeszcze?:)

AQUAPARK KRAKÓW

27 maj 2012 - 18:07:58

Ja jestem tam co tydzień i nie przypominam sobie o podziale na damską, męską szatnie? Jest tylko prysznic i łazienka osobna. Przebieralnie rowniez razem.
Są suszarki, wielki plus za to, że nie musisz spieszyc sie z suszeniem, bo oddajesz opaske, schodzisz na dol i tam juz za darmo, czas Ci nie leci.
Polecam do zabawy, ja tam mam niestety wf i sobie nie moge w ogóle popływać.

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

AQUAPARK KRAKÓW

13 cze 2012 - 09:15:00

Ja mieszkam w Krakowie, ale Aqua Park już dawno nie jest dla mnie atrakcją ;). Trzeba uważać i dokładnie się umyć po pobycie tam, bo niestety sporo bakterii jest. Ja złapałem coś takiego jak brodawka bakteryjna na pięcie i nie mogłem stawać na pięcie przez 3 miesiące zanim to zeszło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sposoby na szczupłe uda, łydki, nogi ... - ZBIORCZY