Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hula - hop! Jakie są efekty?

04 maj 2012 - 16:51:18

Dziewczyny, czy któraś z Was kręciła hula-hopem? Jeśli tak to jakim, czy jakimś zwykłym czy tym z masażerami. Poza tym - jakie efekty takiego kręcenia? czy naprawdę udawało Was się zrzucić kilka cm w pasie? Po jakim czasie.
A może jest tu jakaś dziewczyna, która dopiero chce zacząć przygodę z magicznym kołem ;)
Ja mam kupione już hula-hop, z masażerami. Kręciłąm może przez tydzień, ale zrobiły mi się mega siniaki. Później znów jakiś tydzień, a później przestałam mieć czas. Teraz znów chcę do niego wrócić, bo zbliża się lato, a brzuszek duży ;)
Piszcie!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 17:08 przez bimbek27.

05 maj 2012 - 00:26:41

Co sądzicie o takim?

05 maj 2012 - 00:30:51

Ja je właśnie chcę kupić,ale nigdzie nie ma:( Ogólnie ja kiedyś ćwiczyłam sporo, to mi się mięśnie ładnie wyrobiły, tylko kółko musi być dość ciężkie a nie takie plastikowe ze sklepu po 5 zł.

05 maj 2012 - 00:34:11

Cytat
patrycjatr
Co sądzicie o takim?

nie polecam, to jest hula hop dla dzieci, przez przypadek kiedyś zamówiłam i nawet krecic sie tym nie dało ;p
mam hula z masarzem i ja efekty widziałam ;) talie sobie wyrobiłam i boczki znikneły, niestety siniaki były i one dosyć długo sie trzymały...
alee brzych dużo trwadszy po kilku tygodniach krecenia ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-05 00:36 przez LadyXxxX.

05 maj 2012 - 00:35:14

Cytat
krewecia
Ja je właśnie chcę kupić,ale nigdzie nie ma:( Ogólnie ja kiedyś ćwiczyłam sporo, to mi się mięśnie ładnie wyrobiły, tylko kółko musi być dość ciężkie a nie takie plastikowe ze sklepu po 5 zł.

na all jest pełno :)

ja zamierzam sobie kupić, ale czytałam właśnie, ze robią się siniaki i ogólnie z początku strasznie boli. ale myślę, że dam radę, za Ciebie też trzymam kciuki :)

05 maj 2012 - 00:38:54

Ja zaczynam tracić wiarę, kręcę 2 tygodnie, już zaczęłam trzeci, codziennie wytrwale po 15-30 min i nie zeszłam ani milimetr.
Może cuda są przy głodówce czy coś? Ja się spodziewałam jakiś rezultatów z samego kręcenia, oczywiście, że na diecie schudnę, ale nie po to to kupiłam ;)
Poza tym jak szłam raz pokręcić na dworze to minęłam sąsiadkę, która powiedziała, że kilkadziesiąt lat temu też kręciła hula, że jej brat zrobił i kręciła kręciła.. i nic to nie daje.
Wygląda na to, że może to zależy od organizmu. Bo na wszystkich forach jak czytałam to same achy i ochy! W tydzień 5 cm w talii. Pff!
Ja kupiłam takie z magnesami, ale nie wiem czy to robi różnicę w ogóle, skoro i tak nic nie daje.
Siniaki to mam cały czas na lewym biodrze, w ogóle mi nie schodzi, bo cały czas obijam na nowo, ale jakoś szczególnie mnie to nie martwi ani nie boli, więc to nie było dla mnie jakimś wyznacznikiem. Oczywiście pierwsze 2 dni to kręciłam w 2 swetrach żeby się nie obić za bardzo, a potem schodziłam z ciuszków i już mogę bez niczego :)
Ogólnie kręcenie jest nawet przyjemne, jak się bardzo nudzę to czytam książki, albo oglądam seriale w trakcie kręcenia, tylko bez sensu, że mi to nic nie daje :(

05 maj 2012 - 00:46:46

no chybaże takie: [embed_image 474e780da3bd03ad67730dd667cc22f6]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-05 01:06 przez patrycjatr.

07 maj 2012 - 01:35:20

Witam Dziewczęta :)

Ja kręcę hula hop z 80 masażerami, waga 1,6kg, średnica 110cm. Póki co jestem zadowolona z efektów, a mam je dopiero od tygodnia. Nie ściemniając w tali mam o 2cm mniej :) Zaczynałam od 15 minut, a teraz od trzech dni kręcę 30 i mam zamiar z każdym dniem dodawać sobie przynajmniej po 5 minut, aż może dojdę do godziny. Po pierwszym dniu, faktycznie, miałam sporo siniaków i byłam obolała, ale dosyć szybko mi przeszło. I tak jak sethesa kręciłam w bluzach, a jutro wypróbuję bez ;) Sprawia mi to wielką frajdę i mam nadzieję, że tak zostanie :)

07 maj 2012 - 01:56:12

Dajcie znać jak efekty, bo też się zastanawiam nad zakupem ;)

07 maj 2012 - 01:58:27

A czy zwykłe hula hop nic nie daje? Żadnych efektów? Musi być takie z masażerem? Ktoś wie? :)

07 maj 2012 - 02:13:51

Mam takie zwykłe, zabawkowe, ale nie potrafiłam na nim kręcić ;) Z tego co wiem to im cięższe tym lepsze, więc zrezygnowałam ze zwykłego i w końcu się skusiłam na to, podobno, profesjonalne :) Chociaż nie powiem, zastanawiałam się trochę czy nie wyrzucę pieniędzy w błoto, no ale na razie w ogóle nie żałuję. Dalej będę "hulać" i informować jak mi to idzie :)

07 maj 2012 - 05:40:00

ja kręciłam takim z kulkami masującymi przez miesiąc, 5 dni w tygodniu po 30 minut i nic, no może 1-2 centymetry ale nie wiem czy to od kręcenia czy może źle się zmierzyłam heh. Też czytałam że to cudowne i myślałam że będą jakieś efekty a tu nic....

07 maj 2012 - 07:13:15

Ja kręcę różnie z przerwami. Mam zwykle hh jeszcze z dziecistwa, które zawsze było na mnie za duże. Rozmontowałam je, nasypałam ryżu do środka ile się dało ;-) i następnie znów złączyłam i zakleiłam taśmą izolacyjną dla pewności żeby ryż się nie rozsypał. Siniaki się od tego nie robią. Takiego z masażerem nigdy nie miałam. Centymetry z talii pięknie schodzą ;-) Ja zazwyczaj kręce podczas oglądania tv ;-)

Dodaje zdjęcie, może kogoś zmobilizuje. Tu kręciłam ok 2 tyg codziennie po 35-40 min

07 maj 2012 - 07:37:01

właśnie sama myslę nad kupnem takowego , ale nie jestem do końca zdecydowana:) Na razie wzięłam się za skakance,może dorzuce później:) A ile taki z masażerem w ogóle kosztuję?

07 maj 2012 - 13:17:02

Mialam to z amsazerem, ale poza siniakami, nic sie u mnie nie zmielo. Kupilam profesjonalne kolko bez wypustek to dopiero widze efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na Boczki