Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 19:17:42

rower i bieżnia na pewno pomogą zrzucić kg, reszta sprzętu jest od wzmacniania mięśni ale na pewno nie zaszkodzi chodzić na siłownie ;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 20:56:53

Cytat
dagoos86
ja schudlam 4 kg chodzac na silownie i tylko na bieznie, chcialam jeszcze wiecej, ale przestalam chodzic;) z pewnoscią do tego wroce, bo cudnie rzezbily sie miesnie ud i pupa "podniosla sie" do gory, no ale przerwa zrobila swoje;)


a w jakim czasie stracilas te 4 kg? często chodzilaś? ja planuje 3 razy w tyg po 2 godz

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 15:52:00

hej dziewczyny! mam do Was pytanie, co sądzicie o ćwiczeniach siłowych podczas redukcji? Dodam że ma dużo kilogramów do stracenia...

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 16:19:38

zalezy na czym Ci zalezy ;)
generalnie do stracenia tkanki tłuszczowej - aeroby.
Ale w sumie czemu by nie dodać siłowych ;)
gryzłoby się tracenie kilogramów z rzeźbą, a tak chyba ok.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 16:41:36

dodaj :) tylko odpowiedni trening będziekluczem do sukcesu. Małe obciążenia, dużo powtórzeń i będzie dobrze :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 16:45:28

Cytat
czarnoczarna
zalezy na czym Ci zalezy ;)
generalnie do stracenia tkanki tłuszczowej - aeroby.
plus trening siłowy właśnie

ja bym poleciła zajęcia siłowe w grupie, konkretnie: magic bar, sztangi, body pump - nazwy zależne od klubu
na siłowni musiałabyś mieć odpowiedni plan treningowy
tu masz wszystko pod okiem trenera i ćwiczenia nie są skomplikowane
ćwiczymy na jednym treningu wszystkie partie mięśniowe,
ćwiczymy specjalną sztangą, do której obciążenia dobieramy sami


ale do tego w inne dni dołączyć właśnie ćwiczenia aerobowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 17:02 przez pauli05.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 20:45:16

zalezy mi na utracie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbieniu mięsni, oczywiście nie chce od razu wygladac jak kulturystka i tego nie osiagne bo do tego potrzeba dużego nakładu pracy, ukladam właśnie dobrze zbilansowaną diete, aby sie juz nie glodzic i mam zamiar polaczyc wlasnie aeroby z cwieczeniami silowymi na malych obciazeniach, zastanawiam sie tylko z jaka częstotliwością ćwiczyć i jak rozłożyć proporcje aerobów do siłowni...

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 22:54:12

nie martw się, żeby wyglądać jak kulturystka, musiałabyś się naprawdę bardzooooo i dłuuugo starać o to;) przy normalnych treningach Ci to nie grozi;)

ja przy odchudzaniu chodziłam na te zajęcia (magic bar), o których pisałam plus zajęcia aerobowe (spinning), mniej więcej 2 razy na to i 2 na to w tygodniu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 22:55 przez pauli05.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 lis 2012 - 16:39:33

Cytat
sandrix175
Cytat
dagoos86
ja schudlam 4 kg chodzac na silownie i tylko na bieznie, chcialam jeszcze wiecej, ale przestalam chodzic;) z pewnoscią do tego wroce, bo cudnie rzezbily sie miesnie ud i pupa "podniosla sie" do gory, no ale przerwa zrobila swoje;)


a w jakim czasie stracilas te 4 kg? często chodzilaś? ja planuje 3 razy w tyg po 2 godz

Od początku tego miesiąca znów wzięłam się za ciebie, bo kg wróciły niestety... póki co waga spadła mi w dół o 5 kg, więc w 2 tygodnie. Ćwiczę codziennie- albo w domu na orbitreku po 1,5 godz lub na siłowni po 2 godz- sama bieżnia. Jest to męczące, ale efekty są warte wysiłków, widzę różnicę i inni też, a to jest najbardziej miłe;) Oprócz tego same lekkie posiłki, zero jedzenie po 18, słodyczy, alkoholu, przekąsek, picie dużo płynów (herbata zielona oraz ziołowe, woda mineralna) Do celu jeszcze zostały 4 kg.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 lis 2012 - 16:47:55

A słyszałas o P90X ? wpisz sobie na YT albo google. Ja zamierzam na dniach zaczac : ) może ktoś się dołączy?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

15 lis 2012 - 14:02:20

czytałam o p90x i zastanawiam się nad tym, jest tylko taki maly problem, bo mieszkam w akademiku i nie dosc ze mam maly pokoj to jeszcze uciazliwa wspollokatorke i znajac siebie moja wymowka od cwiczenia bedzie to, ze ona jest w pokoju itd... chyba zeby przeniesc trening na silownie...
ja już podjełam decyzje i wykupuje karnet open do klubu niedaleko mnie, mam zamiar chodzić na spining dwa razy w tyg raz na zumbe i raz na siłownie, do tego dieta i zobaczymy jakie beda efekty, trzymajcie za mnie kciuki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-16 13:47 przez justynaasz93.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

23 lis 2012 - 09:28:26

Raczej fitness, choć może uda się kupić karnet na 4 lub 8 wejść, który obejmuje dowolne zajęcia oraz siłownię. Zobaczysz co jest lepsze i wszystkiego spróbujesz.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 sty 2013 - 15:08:03

Istotne - http://goldsgym.pl/etykieta-w-klubie,t,138,30,2.html Pamiętajcie o etykiecie na siłowni ;-) Niestety, ale wciąż większość osób zapomina nawet o podstawach, a warto chociaż minimalnie się dostosować ;-)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 sty 2013 - 15:12:05

Polecam wypróbowanie zarówno siłowni jak i fitness. Trzeba testować, sprawdzać co najbardziej przypada do gustu i przede wszystkim... co daje efekty ;)
po za tym warto też szukać ćwiczeń w necie, takich, które możesz wykonywać w domu - Mel B, fitappy, Chodakowska, itp. itd. ;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

12 sty 2013 - 11:28:13

Cytat
Stokrotka-
Hej dziewczyny:) mam zamiar zacząć się odchudzać i wiem, że bez ćwiczeń się nie obejdzie. Wiem, że sama się nie zmotywuje do porannego biegania więc postanowiłam, że wykupię sobie karnet i teraz się zastanawiam czy lepiej na siłownie, czy do zorganizowanych grup fitness z instruktorem. Nie wiem co da lepsze efekty... Może coś podpowiecie?
ktoś mi odpowie? :D


W tym wątku możecie zamieszczać wszelkie pytania i informacje na temat siłowni, przykładowe plany ćwiczeń, wasze efekty i wszystko co z siłownią związane
dobrym sposobem będzie zacząć od głowy czyli zacznij sobie wizualizować to jak chcesz wyglądać, wierz mi zintensyfikowane pragnienia potrafią robić cuda ;) później generalnie zacznij robić większość rzeczy bardziej aktywnie, czyli jak masz jechać windą idź po schodach, jak masz jechać autobusem 2 przestanki - przejdź się, zobaczysz, że już samo to wywiera pozytywny wpływ a fitnessik to już będzie uzupełniająco ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak dobrać narty