Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

wakacje last minute

9 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 15:14:49

a nie lepiej porozmawiać z osobą, która jest na siłowni? Trener czy jak on się tam zwie

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 15:20:59

Ja jak ćwiczyłam na siłowni z instruktorem to też tak miałam. Najpierw trening aerobowy,żeby rozruszać mięśnie i poprawić kondycję-rower,bieżnia, orbitrek itd, przez pół godziny w sumie,a potem 20min tych ćwiczeń obwodowych i do głowy by mi nie przyszło,że to jest złe. Nic mi się nie działo i ładnie schudłam :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 16:12:39

Hej, mam pytanie, otoz kupilam dzisiaj karnet na siłownie a teraz tak o tym czytam i nie wiem czy dobrze zrobilam. Przeczytalam rozne opinie i widze ze wiekszość kobiet, ktore stracily zbedne ilogramy polecaja fitness. ja Bym chciala zgubic ok 8-10 kg czy siłownia to dobry pomysl? schudla ktoras z Was dzieki temu?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 16:14:58

lepsze to niz nic ale faktycznie fitnes spala tłuszcz natomiast siłownia wyrabia miesnie

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 16:15:46

ja tez zamierzam kupić sobie karnet ale połączony z fitnnesem plus siłownia-czy codzienne chodzenie itd pozwoli zgubic 10kg czy tylko tłuszczyk zameni sie w mieśnie a waga nie spadnie??

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 16:18:43

ja również zastanawiam się co zrobić, chcę schudnąc min 12 kg ;(

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 16:36:05

teraz jak juz kupilam to bede chodzic ale boje sie ze sie ' rozbuduje' jakie cwiczenia najepiej wykonywac zbey zgubic zbedne kg? chodzi mi o brzuch i uda najbardziej

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 18:54:58

lepiej unikac tych wyciskowych cwiczen- lepiej bieżnia rowerek stepper by wlasnie nie zamienic w miesnie tego co chcemy zgubic, polecam tez aquafitness sama chodziłam wczesniej naprawde fajna sprawa i chyba musze powrocic:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 18:57:23

nikt Ci przecież nie każe iść na maszyny typowo budujące tkankę mięśniową, ja na te chodzę dla czystego samozaspokojenia jakkolwiek to brzmi, a ogólnie to rowerek, bieżnia, orbitrek, schody

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 18:58:55

Pewnie będzie tam jakiś trener to zapytasz. :)
Ja sama zamierzam wybrać się na siłownie.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 19:08:41

ja schudlam 4 kg chodzac na silownie i tylko na bieznie, chcialam jeszcze wiecej, ale przestalam chodzic;) z pewnoscią do tego wroce, bo cudnie rzezbily sie miesnie ud i pupa "podniosla sie" do gory, no ale przerwa zrobila swoje;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 19:09:50

na pewno nie stracisz

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 19:11:06

może fitness byłby faktycznie lepszy, ale na siłowni też na pewno spalisz kg.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 19:12:51

No ale chyba logiczne, że nie pójdziesz dźwigać ciężarów, nie?
Poza tym każdy ruchspala tkankę tłuszczową, a siłownia to nie tylko ciężary dla koksów na wyrobienie bicków.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2012 - 19:15:07

Idz do trenera, który na pewno będzie w siłowni i jego zapytaj najlepiej jakie ćwiczenia wykonywac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak dobrać narty