Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

59 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 lis 2017 - 17:40:28

Jeśli zaczynasz to ja i tak radziłabym jednak fitness. Tam jest ktoś kto Ci pokaże,przypilnuje. Ja obecnie chodzę na siłownię 3 razy w tyg i raz na fitness. I nie zrezygnuje z fitnessu, jest świetny :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

07 mar 2018 - 12:37:33

Ja bym się rozeznał w tym obszarze tematycznym. To moim zdaniem będzie naprawdę dobre i sprawdzone źródło wiedzy oraz informacji :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

15 maj 2018 - 18:01:29

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 cze 2018 - 18:07:46

Mnie instruktorr tylko krępował i dziwnie się czułam jak musiałam komuś płacić za to że stoi nademną i wciąż mu coś nie pasi, jedyny plus to to, że wiem jakie błedy popełniałam, ale ostatnio zdecydowałam się na taki pakiet treningowy dostałam wszelkie wytyczne, rozpiskę ćwiczeń jak je wykonywac ile serii itp, czuje się też zmotywowana bo przecież szkoda kasę wyrzucać w błoto, widze efekty i ćwiczę w swoim tempie

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

27 wrz 2018 - 14:02:15

Ćwiczę razem z mężem ;) Mąż zainwestował w sprzęt, wygospodarował miejsce w domu (jeden pokój mniej, ale trudno) i teraz pod jego okiem dzielnie trenuję. Wystarczy chcieć i zdyscyplinować się na tyle żeby to robić z pasją. Miałam o tyle szczęścia, że mój partner zna się na rzeczy i ciągle doskonali w temacie więc nie potrzebuję trenera personalnego, co ostatnio zaczęło być bardzo modne ;) Każdy kto trochę lepiej wygląda i trenuje pare lat może się nazywać trenerem personalnym ;p Także kobiety, róbcie formę z radością i zaangażowaniem! ;)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

21 lut 2019 - 07:39:04

Chodze na siłownie od roku. Ale dopiero teraz widzę tak naprawdę dobre efekty bo wcześniej ich nie widziałam.Zdecydowałam się na trenera, wiadomo spory koszt, ale postanowiłam odzałować. Wcześniej ćwiczenia jakie wykonywałam były raczej przypadkowe ( po prostu wykonywałam to o czym wyczytałam akurat w gazecie i co wydało mi się ciekawe).
Trener ułożył mi plan treningowy na cały tydzień plus dodatkowo podpowiedział jakiej diety mam się trzymac. I rezultaty sa o wiele lepiej widoczne (szczególnie w okolicach pupy bo wlaśnie tam chciałabym ją ukształtować.....)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

15 kwi 2019 - 12:33:09

Cytat
Lexy88
Ćwiczę razem z mężem ;) Mąż zainwestował w sprzęt, wygospodarował miejsce w domu (jeden pokój mniej, ale trudno) i teraz pod jego okiem dzielnie trenuję. Wystarczy chcieć i zdyscyplinować się na tyle żeby to robić z pasją. Miałam o tyle szczęścia, że mój partner zna się na rzeczy i ciągle doskonali w temacie więc nie potrzebuję trenera personalnego, co ostatnio zaczęło być bardzo modne ;) Każdy kto trochę lepiej wygląda i trenuje pare lat może się nazywać trenerem personalnym ;p Także kobiety, róbcie formę z radością i zaangażowaniem! ;)

Mój mąż zrobił dokładnie tak samo. Na strychu zorganizował domową siłownię. Sam kupował wyposażenie i wszystko urządził. Od ponad dwóch lat już tam trenujemy. Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentuje się nasza domowa siłka i jakie ma wyposażenie rzućcie okiem tutaj - https://zrzucbrzuch.com/2019/04/domowa-silownia-wyposazenie/

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

10 cze 2019 - 13:47:43

Warto jest skompletować sobie sprzęt do domowej silowni i nie jest to wcale takie problematyczne. Wystarczy
mata do ćwiczeń
skakanka
piłka
ciężarki
jak również dobrze jest kupić sobie gumy do ćwiczeń. Guma to bardzo uniwersalne akcesorium. Ćwiczenia z gumą mogą pomóc ukształtować mięśnie nóg, ramion, pleców lub barków. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj gumy się zastosuje i jakie ruchy będzie się wykonywało. W sieci jest wiele instrukcji.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 cze 2019 - 00:38:26

Czy twoim zdaniem lepsza jest sztanga czy suwnica smitha?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

08 lip 2019 - 17:12:15

Z chłopakiem chodzimy razem na sieciówkę i wszystko jest super dobrze. Razem ćwiczymy i dbamy o formę.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 wrz 2019 - 16:36:26

Oczywiście że sztanga.
Rack do przysiadów, wolny ciężar i ćwiczysz całe ciało.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

01 mar 2023 - 12:04:05

Na siłowni nie nabiera się nie wiadomo jakiej ilości mięśni tylko ładnie modeluje sylwetkę.
Polecam kombinezon sportowy Moove Wear i zapraszam na siłownię !

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

28 lip 2023 - 20:17:14

W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca oferującego tanie peptydy, suplementy czy sarm polecam odwiedzić stronę https://peptides.net.pl/sarm,2 Jestem pewna że wizyta na tej stronie pozwoli Wam szybko i łatwo znaleźć interesujący Was produkt. Firma posiada bogaty asortyment co ułatwia poszukiwania. Dodatkowo znajdziecie u nich szereg ważnych informacji i najkorzystniejszą cenę. Sama korzystam z zakupów u nich i jestem bardzo zadowolona.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

29 sie 2023 - 07:50:14

To co będzie się wybierać to i tak każdy powinien sam zastanowić się co wybrać. W sieci są takie sklepy jak https://peptides.net.pl/, gdzie tych propozycji jest sporo, można stawiać np. na KPV - https://peptides.net.pl/kpv, środek, który pomaga w regeneracji po treningu i ułatwia jego realizację.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

23 lis 2023 - 12:17:08

Jak ktoś będzie szukał dla siebie właściwych propozycji to w grę wchodzi sklep https://peptides.net.pl/, gdzie tych różnych suplementów jest sporo i każdy coś tam dla siebie znajdzie. Na uwadze można mieć między innymi produkty takie jak: https://peptides.net.pl/alpha-gpc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta