Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 maj 2016 - 13:06:20

Czemu nie, na siłowni ćwiczyłam na wioślarzu i ćwiczenia na nim są dość przyjemne i widać po pewnym czasie efekty. Lepiej kupić sobie taki do domu, żeby nie płacić karnetu na siłownie, sprzęt do ćwiczeń to dobra inwestycja. W sporti jest duży asortyment, niemal każdy sprzęt do ćwiczeń możliwy do kupienia, z wioślarzy polecam te z firmy York albo Spokey, są niedrogie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-24 13:07 przez Lucy28.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

10 paź 2016 - 21:37:35

ja nie mam nic przeciwko, chociaż to maszyna typowo dla mężczyzn, ale kobietom nie zaszkodzi. Ja chodząc do Saturn Fitness na zajęcia raczej nie korzystam z maszyn chociaż mogę, wolę jednak iść na salkę i poćwiczyć z instruktorką i z dziewczynami, jest super, fajna atmosfera, miło leci czas, zawsze jest fajnie i wesoło.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

06 lis 2016 - 15:22:56

A ja wam powiem, że absolutnie nie warto korzystać z żadnych maszyn! Ćwiczenia na wolnych ciężarach to najlepsze co możecie zrobić. To właśnie dzięki takim ćwiczeniom zauważycie najlepsze efekty. Nie rozumiem jak można chodzić na siłownię i nie robić przysiadów! Przecież dla kobiet to powinna być podstawa.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

17 lis 2016 - 10:28:33

Sama również ostatnio się zapisałam. Dodam jednaka,ze wygodniej mi sie ćwiczy jak kupiłam sobie specjalne ubrania dostosowane do cwiczenia w siłowni. Sa o wiele wygodniejsze oraz ciało w nich oddycha.

Nie polecam kupowania tych najtańszych ciuszków z uwagi na to,ze nie zapewniają dobrego przewiewu oraz odprowadzania wilgoci.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

17 sty 2017 - 08:46:57

Nie przepadam za bardzo umięśnionymi kobietami, ale umiarkowany trening na siłowni jest dobry dla wszystkich, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

29 kwi 2017 - 07:14:27

ja chodziłąm na siłownię ale raczej wybierałam bieżnię.
okazuje sie że część dziewczyn która chodziła na siłownie i ćwiczyły na innych sprzętach to nabierały mięśni.
przestałam chodzić bo stwierdziłam że wcale nie było tanio.
a teraz wiecej chodzę po ulicy lub do parku i mam powietrze a nie klimatyzację i dziwne jakieś spraye.
najlepiej samemu sie ruszać i nie żreć za dużo .nabierac odpowiednie nawyki .

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

29 kwi 2017 - 21:53:31

Odnoszac sie do pytania z watku, ja bym wybrala fitness. Wydaje mi sie ze w kupie razniej :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

17 maj 2017 - 09:27:38

Ostatnio byłam parę razy na siłowni, ale mi się tam nudziło. Teraz chodzę tylko na zajęcia fitness.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

08 cze 2017 - 12:50:33

Ja chodzę na trening indywidualny raz w tygodniu i polecam <moderacja> :) Sama bym się nie zmotywowała, a tak to kg lecą w dół



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 13:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

26 cze 2017 - 01:08:42

Ja wykupiłam ostatnio karnet i chodzę 3 razy w tygodniu na siłownie. Chodzę zazwyczaj wcześnie rano i mam praktycznie całą siłownie dla siebie :D . Najczęściej ćwiczę na orbitreku i biezni.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 wrz 2017 - 22:44:19

Ćwiczę od jakiegoś czasu, zastanawiam się czy nie zacząć używać sztangi. jakie są wasze doświadczenia?

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 wrz 2017 - 00:21:02

Jeśli chcesz poćwiczyć ze sztangą to polecam tzw. pumpy. Moja znajoma prowadzi takie właśnie zajęcia i polegają one na robieniu sporej ilości powtórzeń z obciążeniem w rytm muzyki. Wydają się fajne. Ja na razie chadzam na basen, ale rozważam czy nie zrezygnować na poczet jakiegoś fitness, bo zaczynam mieć bary a przy dużym biuście też problem z górną garderobą. Tyle, że mam problem ze stawem biodrowym, więc też nie wszystko dla mnie. Póki co trwam wytrwale w diecie cateringowej macro bios bar i staram się mimo wszystko uprawiać ten sport względnie regularnie, ale z tym bywa trudniej. Mogliby wymyślić jakiś catering ze sportem, bo najtrudniej zawsze się wybrać na ten basen czy siłownię. :P Niech by jakiś przystojny ratownik czy trener zjawiał się w domu w pudełku z kokardką :P

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

27 wrz 2017 - 14:57:19

Generalnie rzecz biorąc, mnóstwo planów treningowych można znaleźć w Internecie. Trzeba tylko korzystać z naprawdę dobrych i sprawdzonych źródeł, żeby mieć pewność co do jakości tych planów treningowych. To samo zresztą tyczy się odpowiedniej diety. Nie ma nic lepszego i dającego lepsze efekty niż odpowiedni trening z dopasowaną do niego dietę. Moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Można też w tym celu skorzystać z trenera personalnego. A jeśli nie ma się do niego dostępu, to śmiało można korzystać z takich przykładowych diet https://www.budujmase.pl/diety/przykladowe-diety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 14:30 przez wiolla5.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 lis 2017 - 11:03:18

Można znaleźć dużo planów. Jednak ja polecam bardziej współprace z jakimś trenerem. Wówczas wytłumaczy Ci. Zaprezentuje jak wykonać poprawnie ćwiczenie. Plany najczęściej generują komputery, a nie układają ludzie. Także oddałabym się w ręce specjalisty.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 lis 2017 - 12:22:21

Wg mnie silownia nie ma sobie rownych ;) Ale niestety trzeba pamietac, ze jesli nie przestrzegamy racjonalnego jedzenia nie mamy szans na progres :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szorty na spalanie tłuszczu