Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2013 - 18:59:00

Cardio i dieta i można dobrze wyglądać bez wielkich kosztów. Pójśc pobiegać i zdrowo jeść...

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 lis 2013 - 12:26:10

Kiedyś chciałam ćwiczyć w domu ale szybko stwierdziłam, że nie mam ku temu odpowiedniej motywacji. Znacznie łatwiej jest mi wykupić karnet do klubu i wtedy chodzić regularnie. Świadomość wydanych pieniędzy mobilizuje mnie do działaniu. Teraz w Warszawie znalazłam sobie bardzo fajny klub - Saturn Fitness. Świetna atmosfera, wysoki komfort - w domu tego bym nie miała. Polecam wszystkim siłownię i fitness, bo człowiek od razu czuje się lepiej.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

28 lis 2013 - 20:00:54

Ja na siłownię chodzę od 5 lat, i nie wyobrażam sobie życia bez treningu. Dodatkowo stosuję dietę i na wygląd mojego ciała nie mogę narzekać ;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

01 gru 2013 - 15:15:54

Też myślę, że lepiej kupić karnet na siłownię - wprawdzie czasem nie chce się wychodzić z domu, ale i tak łatwiej się zmobilizować mając świadomość, wydanych pieniędzy.:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 sty 2014 - 08:36:57

a jest ktos chetny z bielska chodzic ze mna???

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 sty 2014 - 08:48:27

tak czytam ten wątek i aż mi się tak miło zrobiło, że są jakieś mądre osoby, które stawiają na wiedzę wykwalifikowanych trenerów a nie Chodakowskiej, która nie ma pojęcia o podstawach.
Trening siłowy + aeroby + zbilansowana dieta = sylwetka idealna. Ma się pełną kontrolę nad równomiernym rozwojem wszystkich mięśni lub skupienie uwagi na jakiejś konkretnej grupie mięśni lub partii ciała. W dodatku nie jedna recepta dla każdego, tylko indywidualnie dobrany program.
Brawo dziewczyny!

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 mar 2014 - 18:02:06

Dziewczyny a co myślicie na temat odżywek??jeśli chodzi o mnie biegam 2 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu chodzę na siłownię i 1 raz na basen. Stosuję dietę-trzymam się sztywno ustaleń jakie sobie postawiłam. Rezultaty są ale bardzo po woli to wszystko idzie, wiem, że to długi proces całe to chudnięcie ale może z odżywkami było by lepiej. Trochę o nich poczytałam http://www.bcaa.pl/trec-nutrition/ i są też takie dla sportowców amatorów jak ja:)Ciało nabrało by rzeźby:) Zastanawiam się tylko, może ktoś już stosował takie odżywki i mógłby mi coś doradzić. Byłabym wdzięczna

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

29 maj 2014 - 13:31:20

koleżanki mi mówiły, aby zacząć stosować jakieś odżywki, ale nie mogę się przekonać do nich, nie wiem czy nie wypłyną negatywie na zdrowie

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 lip 2014 - 23:31:01

Cytat
anix4545
Ja osobiście wole siłownie, koleżanki chodziły na fitness i chociaż ćwiczenia były zróżnicowane, to jedyne co to ujędrniły sobie figurę.
Ja uwielbiam iść na siłownie, jeszcze lepiej gdy się zatrudni kogoś, kto wyznaczy Ci plan ćwiczeń na daną partie mięśni, którą chcesz wyrzeźbić,ujędrnić bądź wyszczuplić.

To chyba zależy od podejścia i instruktora. Ja u siebie zawsze chodziłam i dalej chodzę praktycznie tylko na fitness ale na przykład jak bywam w krakowie to chodzę do energym na siłownię, bo bardzo dobrze ćwiczy mi się z Łukaszem

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

07 sie 2014 - 11:48:59

Ja ze znajomymi chodzimy do Saturna na Targówku, ale z tego co wiem, jest jeszcze na Bielanach.polecam bo mało ludzi i luźna atmosfera

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

12 sie 2014 - 08:13:21

Cytat
annammmm
Dziewczyny a co myślicie na temat odżywek??jeśli chodzi o mnie biegam 2 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu chodzę na siłownię i 1 raz na basen. Stosuję dietę-trzymam się sztywno ustaleń jakie sobie postawiłam. Rezultaty są ale bardzo po woli to wszystko idzie, wiem, że to długi proces całe to chudnięcie ale może z odżywkami było by lepiej. Trochę o nich poczytałam http://www.bcaa.pl/trec-nutrition/ i są też takie dla sportowców amatorów jak ja:)Ciało nabrało by rzeźby:) Zastanawiam się tylko, może ktoś już stosował takie odżywki i mógłby mi coś doradzić. Byłabym wdzięczna

Kochana, Trec Nutrition to firma, która produkuje suplementy jak Olimp czy Activlab. Przede wszystkim musisz wiedzieć co chcesz stosować, bo każda firma ma pełen wachlarz i to raczej musisz wybrać typ produktu a potem dopiero firmę, bo BCAA to co innego niż Carbo, Kazeina, CLA, Kreatyna, Spalacze, Izolaty, przedtreningówki, Glukozamina itd. Połowa jest Ci niepotrzebna, bo różnice widzą ludzie, którzy trenują latami (np. izolaty, kreatyna), albo jesteś w stanie z pożywienia uzyskać te rzeczy - np. kazeinę. Rzeżby nabierzesz robiąc specyficzny trening, suplement może pomoc ale na pewno Ci tego nie zagwarantuje. Napisz mi może na priv to coś doradzę. Jestem trenerem.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 sie 2014 - 14:45:32

Wiesz co, sama na silowni sie zgubisz. Ja chodze we Wrocku do Fit Curves ( duzy plus bo same laski) i od razu wziełam trenera. On mi pokazal co i jak :) do tego fajnie bo maja Zumbe czy Joge a w grupie zawsze razniej :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

05 wrz 2014 - 14:06:15

Dziewczyny a jak się ubieracie na siłownię?? Ja mam zamiar głównie biegać na bieżni i orbitreku, pewnie spocę się jak mops :D Czy zwykły t-shirt i krótkie spodenki będą okej?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

05 wrz 2014 - 14:21:01

Cytat
karollinka22
Dziewczyny a jak się ubieracie na siłownię?? Ja mam zamiar głównie biegać na bieżni i orbitreku, pewnie spocę się jak mops :D Czy zwykły t-shirt i krótkie spodenki będą okej?
Ja chodzę do Pure Jatomi no i u mnie niewiele laseczek ćwiczy w krótkich spodenkach. Raczej leginsy lub dresy. No i zwykłe bluzki, nikt się nie stroi. Ludzie też chodzą spoceni, że aż można wyciskać i nikt się tym nie przejmuje :)

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

05 wrz 2014 - 15:03:34

Hmm jeżeli chcesz intensywnie biegać to ze swojej strony mogę polecić biustonosz sportowy z usztywnianą miseczką. Zdecydowanie wygodniej się biega.
Coś takiego http://www.fitnesstrening.pl/product-pol-22338-biustonosz-do-biegania-ADIDAS-SUPERNOVA-RACER-BRA-.html
albo http://www.fitnesstrening.pl/product-pol-24071-biustonosz-sportowy-NIKE-PRO-AERIAL-BRA.html

No i generalnie jak koleżanka powyżej, nie ma się co stroić :) ale też zauważyłam, że koszulki i spodnie z syntetycznych materiałów lepiej się sprawdzają niż bawełniane :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem odstającego brzucha