Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 -->

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:33:03

ja orbirteka kupię sobie w najblizszym czasie. Wole miec to cos w domu, nic ćwiczyć na tym w silowni. Duzo czasu spedzam w domu także to tez powód ;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:51:19

Cytat
kla20
ja orbirteka kupię sobie w najblizszym czasie. Wole miec to cos w domu, nic ćwiczyć na tym w silowni. Duzo czasu spedzam w domu także to tez powód ;)

no ja niestety poza domem ://

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

05 mar 2013 - 14:19:53

Plany masz dobre! Jak będziesz wytrwała to na pewno efekty będą wkrótce widoczne (może nie tak od razu ale po miesiącu, dwóch na pewno) ;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 maj 2013 - 15:19:20

po miesiącu chodzenia na siłownie spadło mi 7kg ale jeszcze przy diecie. takie postanowienie noworoczne teraz ćwicze już codziennie :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

13 cze 2013 - 01:33:53

ej dziewczyny z Warszawy, szukam siłowni, jak któraś z was ma coś do polecenia to wrzućcie to miejsce na facebooka na Fit miejsca Figury, kzdy bedzie mogł skorzystać z doświadczeń innych :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 cze 2013 - 13:29:34

Posiadam w sprzedazy body trimmer :) Gdyby ktos był zainteresowany :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

02 lip 2013 - 14:53:01

Fitnesss! Mnie na siłowni nauczono, że ćwiczenia to nie tylko środek do dobrej sylwetki, ale też wypoczynek psychiczny i przyjemność! :D Natalia i Ola z warszawskiego Golds Gym - dziękuję!

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 lip 2013 - 14:29:23

fajna sprawa z tymi fit miejscami figury. dzięki tej apce znalazłam fajną siłownie blisko swojego domu i eko sklep spożywczy :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 lip 2013 - 00:30:16

oo ja tez szukam eko sklepów a nigdzie w okolicy nie moge znaleźć, nie wiedzialam ze na tych fit miejscach figury maja tez takie rzeczy, myslalam ze tylko siłownie i tego typu fajne rzeczy.
Dziś miałam pierwszy trening z trenerem personalnym, super sprawa, ale troche drogo :/

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 lip 2013 - 12:41:18

Byliście już kiedyś w http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html ? Bardzo dobra siłownia i miła obsługa.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

07 sie 2013 - 12:43:19

hej dziewczyny, jest bardzo fajna akcja rowerowa http://www.zaparkujklimatycznie.pl - można zrobić coś dla swojego ciała i spalić trochę kalorii, a przy okazji wygrać np. wycieczkę do Hiszpanii:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

07 sie 2013 - 20:16:32

ja też wrzuciłam parę miejsc fit do aplikacji figury, które mam w swojej okolicy, mam nadzieję,że innym to się przyda. przy okazji znalazłam też nowe warte odwiedzenia :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 paź 2013 - 15:22:09

gdzie to wyczytałąs??cwiczenia silowe po dobrej rozgrzewce oczywiscie najlepiej spalaja tłuszcz podkrecając metabolizm również i po skonczonym treningu. najlepiej połaczyc je z aerobami ktore powinny trwac nie krocej niz 25 min. najlepiej 40

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 paź 2013 - 10:36:05

ja próbowałam sam ze 2 razy..potem z koleżanka..ona pzrestała...a potem samej mi się nie chciałao...hihi..
dlatego postawiłam na trenera personalnego(mieszkam w łodzi)i jestem b.zadowolona!plan treningowy,dieta,konsultacje...pomógł,pokazał,wyjasnił :)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

06 lis 2013 - 21:44:40

Ja odchudzałam się na raty od lat aż w końcu postanowiłam na prawdę wziąć się za siebie i na http://klub.tuanclub.pl/ zapisałam się na siłownię z trenerem a z czasem zaczęłam chodzić na basen i fitness teraz nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń. Dodam że schudłam 15 kg nawet z Ewką tyle nie zrzuciłam co w Tuan Club

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy 96 cm w biodrach to dużo?