Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

19 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 --> ->|

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

12 sty 2013 - 11:34:12

Ja osobiście wole siłownie, koleżanki chodziły na fitness i chociaż ćwiczenia były zróżnicowane, to jedyne co to ujędrniły sobie figurę.
Ja uwielbiam iść na siłownie, jeszcze lepiej gdy się zatrudni kogoś, kto wyznaczy Ci plan ćwiczeń na daną partie mięśni, którą chcesz wyrzeźbić,ujędrnić bądź wyszczuplić.
Ja, gdy idę na siłownie, najpierw ćwiczenia na brzuch,na ręce, nogi a na koniec 30min-1 godziny biegania ( jeśli jest zima) i po miesiącu ćwiczeń 3 razy w tygodniu efekty były bardzo widoczne.Nogi wyszczuplały i mam lekki kaloryferek na brzuchu :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 sty 2013 - 00:15:24

Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie fitnessu i siłowni. Wtedy trening będzie zróżnicowany, wprawisz w ruch mięśnie całego ciała, a ćwiczenia nie znudzą Ci się tak szybko:) Z czasem będziesz wiedziała jaki trening najbardziej Ci odpowiada.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

24 sty 2013 - 08:10:15

Najlepiej zapisać się na siłownię i dostać indywidualny trening. Dobry instruktor dobierze indywidualnie ćwiczenia do Twoich potrzeb. Potem zaczynasz to i patrzysz, czy waga leci. A przy dobrych ćwiczeniach na pewno poleci.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2013 - 13:06:41

czesc polecam el -karnityne z zielonej cherbaty naturalny spalacz tluszczu do tego regularny fitnes dwa razy w tygodniu i powino byc dobrze grunt to regularne cwiczenia
http://komdax.com/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 16:07 przez ciset.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

06 lut 2013 - 16:51:59

a ja mam pytanko bo własnie od 10 lutego wybieram sie na siłownie i fitness i mam pytanko co myslicie o takich butach ? podobaja wam sie ? szukałam takich jak ma ewa chodakowska ale nie moge znalesc nigdzie takich :( i tez szulam takich spodni jak na zdjeciu 2 :) niewiem czy dobrze trafiłam bo niewiem gdzie umiescic ten watek jestem tutajnowa



Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 lut 2013 - 11:53:50

a ja polecam zamiast siłowni takie zajęcia fitness jak magic bar/body pump/sztangi (nazwa zależna od klubu)
jest to taka alternatywa dla tych, którzy albo wolą zajęcia w grupie, albo po prostu nie wiedzą co samemu robić na siłowni
zajęcia te bardzo ładnie kształtują sylwetkę

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

20 lut 2013 - 08:07:22

Nie ma nic lepszego niż siłownia. No może basen :D

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

20 lut 2013 - 08:16:59

Jeżeli są dziewczyny z Tarnowa które chciałyby chodzić na siłownie to pisać na priv chętnie im potowarzyszę

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

28 lut 2013 - 12:39:30

kiedys chodzilam na fitness i bardzo sobie chwalilam, bo sa roznorodne zajecia, nie nudzisz sie itp..a teraz chodze na silownie( czasem na fitness bo mam w cenie karnetu) i efekty sa duzo lepsze..bo tak naprawde fitness jest dla szcuplych dziewczyn ktore chca podtrzymac wage

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:11:43

Dziewczyny, od dziś zaczęłam chodzic na siłownię , chciałabym przede wszystkim wyszczuplic sobie uda i ujędrnic pośladki. Planuję cwiczyc na siłowni 2 razy w tygodniu . Codziennie wieczorem robię kilka serii cwiczen, a podczas kąpieli masaż dolnych części ciała.
Ponadto nie stosuję jako takiej diety, tylko po prostu nie jadam po 20, ograniczam posiłki, nie jem nic tłustego, raczej owoce, warzywa, jogurty.

Jak myślicie, uda mi się uzyskac jędrne uda i pośladki ? :))
Jak myślicie po jakim czasie widoczne będą mniej więcej jakieś zmiany:)) ? ? ?

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:13:56

nie mam pojęcia jedynie podbiję, jestem mega leniem i nigdy by mi się nie chciało ćwiczyć, podziwiam moją siostrę która spędza codziennie 2 godziny na siłowni i chodzi jeszcze na jakieś zumby do tego

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:15:23

nie wiem po jakim czasie, ale jak bedziesz ćwiczyć regularnie to na pewno możesz spodziewać się fajnych efektów.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:16:39

No pewka, ze jakieś efekty będą. Pierwsze delikatne po 2/3 tygodniach. Jeśli tak się odżywiasz, to w porządku, nic nie musisz zmieniać. Pamiętaj o białku po treningu.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:17:19

Cytat
Sylviia
No pewka, ze jakieś efekty będą. Pierwsze delikatne po 2/3 tygodniach. Jeśli tak się odżywiasz, to w porządku, nic nie musisz zmieniać. Pamiętaj o białku po treningu.


dzięki ! :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

04 mar 2013 - 21:28:20

od trzech miesiecy biore sie za cwiczenia. dzis dokonałam przełomu w tej dziedzinie sciagnełam sobie skalpel ewy chodachowskiej czy chodakowskiej (mniejsza z tym :) )

siłownia była fajna jak hodziłam do liceum i był wf, teraz juz niestety tego nie ma i ciałka przybyło...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zumba - wrocław gdzie polecacie???