Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 lip 2012 - 14:07:52

Możecie też jeszcze skorzystać z takiej mozliwosci http://www.oksystem.pl/
zawsze zakup takiego karnetu jest o wiele bardziej opłacalny niż wykupowanie sobie indywidualnych zajęc.

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

23 cze 2012 - 17:14:19

Czesc dziewczyny :)
Chcialam poprosic was o rade ;) Idę dzis pierwszy raz na siłownie ale tak,ze już będe regularnie chodzic. I niestety dzis musze cwiczyc bez trenera bo z nim sie dopiero umowie :)
Chcialam was zapytac jak musze rozlozyc cwiczenia te cardio itp :>?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

23 cze 2012 - 17:24:24

jesli bedziesz chodzic 3 razy dziennie to cwicz sobie przez jakis miesiac w kazdy dzien po jednym cwiczeniu po 3 serie i 15 powtorzen na kazda czesc ciala i po tym aeroby na poczatek 20min z dnia na dzien zwiekszaj o 5 min az dojdziesz do 45 min:)
w kolejnosci to
nogi 3x 15 pow
plecy 3x 15
klatka - // -
barki - // -
biceps - // -
triceps - // -

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 paź 2012 - 21:50:56

Hej chcę zacząć się odchudzać ,zapisałam się na siłownie i mam kilka pytań. Nie chciałabym żeby mi mięśnie za duże sie zrobiły tylko żeby spadło mi pare kg.

1. Ile razy w tyg. najlepiej chodzić na siłownie i ile czasu ćwiczyc?
2. Na jakich urządzeniach najlepiej ćwiczyć na siłowni : bieżnia, rowerek , rowerek z oparciem, orbitrek ,steper
3. Lepiej jest samemu ćwiczyć na siłowni czy chodzic na zajęcia ?
4. Które zajecia sa najlepsze : TBC , ABT , Zumba, Latino, sexy dance, absolution, jukari, fit ball, stretching, cycling, yoga, pure fire ,tajski boks, fight club (boxing) ,pilates, pure pump (takie akurat sa na mojej silowni) Może mi ktos opisac ,które na czym polegają, które są najfajniejsze, najlepsze żeby troszke schudnąć
5. Który alkohol jest najmniej kaloryczny? Wódka, piwa, wina (jakie?)
6. Ile razy w tyg. najlepiej chodzić na saune?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 paź 2012 - 22:01:20

niestety w czasie diety żaden alkohol nie jest wskazany, same puste kalorie, a żeby zrzucic pare kilo najlepsze są ćwiczenia cardio, na siłowni ćwicz na każdymz opisanych przez ciebie urządzeń, njlepiej około 3-4 razy w tygodniu po minimum 30 minut, stowpniowo można zwiększać długość treningu, a co do zajęć, które wypisałas znam tylko kilka, myślę, że pracownicy mogliby pomóc dobrać jakieś do twoich zainteresowań;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 paź 2012 - 22:03:34

co 2, max co 3 dni

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 paź 2012 - 22:08:22

Zasada numer jeden jest taka chodzisz na silownie co drugi dzień, żeby mięśnie mogły odpocząć oraz zregenerować sie po wysiłku,

Zasada numer dwa jest taka, na saune ja chodze raz lub dwa razy w tygodniu, sauna nie spala kalori co niektorzy sobie myślą, sauna jest po to aby zrelaksować się po wysiłku aby mięśnie odpoczywały, nie ma co odwadniać organizmu,

Zasada numer trzy, alkohol nie słyszałam, aby któryś z nich był nisko kaloryczny, wejdź na tabele kalori, tam zobaczysz,

Zasada numer cztery, dieta białkowa, co to znaczy, że ograniczasz tłuszcze, węglowodany, więcej sera, ryby (kwas omega 3) powoduje lepsze spalanie, oraz kurczak zawiera dużo białka, ale broń boże nie mylić pojecia, że zjesz wielki kubełek z kfc, kurczak ma być gotowany na wodzie, do tego ryż, dziennie zapotrzeboiwanie białka to 200 g, mięśnie rosną a tłuszcz się spala,

Zasada numer pięć, każde z ćwiczeń jest dobre, najlepiej jak chcesz pozbyć się tłuszczu to ćwiczenia aerobowe,

Brzuszki, skłony nie powodują spalania tłuszczu a jedynie wyrabiasz mięśnie brzucha, piszę ci to co mi powiedział mój narzeczony, który zaczął ćwiczyć i w 3 miesiące schudł prawie 10 kg, ale trzeba przestrzegać tego co napisałam reszte podpowie trener personalny,


Najważniejsze ejst abyś zrezygnowała ze słodyczy, mój mężczyzna bierze bcaa oraz inne uzywki ale ty chcesz schudnąć więc dieta dieta i dieta,

Chodź na zajęcia, oraz ćwicz po swojemu, biegaj, steper, kajak, jumpa, ogólnie fitnes, fit ball, stretching pure fire ,pilates, pure pump


Masz jakieś pytania to pisz, odpowiem ci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-03 22:10 przez sweetkicia84.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 paź 2012 - 22:16:31

bcaa- używki ??;O przecież to suplementy, ktore wspomagają m.in odchudzanie. Jeżeli chciałabyś zainwestować we wspomagacze( chociaż o nich nie wspomniałaś) bcaa dobrze działa w połączeniu z Thermo Speed Extreme. Podczas pierwszego miesiąca ćwiczeń fajna jest taka inwestycja-przynosi efekty i motywuje do dalszej pracy.
No i jeżeli zależy Ci na spalaniu tłuszczu i chcesz mieszac cwiczenia silowe z aerobowymi, najpierw wykonujemy silowy, pozniej aerobowy.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

03 paź 2012 - 22:36:06

na bcaa mowi sie kilka slow, uzywki, suplementy, odżywki :P, bcaa chroni przed katabolizmem mięsnie oraz tak jak pisze Kajusia90 wspomaga utrate tłuszczu, thermo speed nie polecam, słabiutkie jest,

Na poczatek zainwestuj w bcaa to specyfik podstawowy w ćwiczeniach, pucha 500 g kosztuje ok 69 zł, na początek zaaplikujesz 20 g, po miesiącu 30 g, zrobi robote, rano po przebudzeniu, przed ćwiczeniami oraz po i na noc,

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 paź 2012 - 19:39:54

Na początek to zbilansowana dieta, zero alkoholu i regularne ćwiczenia cardio 4, 5 razy w tygodniu.
I zacznie lecieć.
Żadne suplementy nie są na początku potrzebne. Jeszcze dziewczyna uwierzy, że ją BCAA odchudzi.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 paź 2012 - 19:46:15

Cytat
sweetkicia84
Zasada numer jeden jest taka chodzisz na silownie co drugi dzień, żeby mięśnie mogły odpocząć oraz zregenerować sie po wysiłku,

Zasada numer dwa jest taka, na saune ja chodze raz lub dwa razy w tygodniu, sauna nie spala kalori co niektorzy sobie myślą, sauna jest po to aby zrelaksować się po wysiłku aby mięśnie odpoczywały, nie ma co odwadniać organizmu,

Zasada numer trzy, alkohol nie słyszałam, aby któryś z nich był nisko kaloryczny, wejdź na tabele kalori, tam zobaczysz,

Zasada numer cztery, dieta białkowa, co to znaczy, że ograniczasz tłuszcze, węglowodany, więcej sera, ryby (kwas omega 3) powoduje lepsze spalanie, oraz kurczak zawiera dużo białka, ale broń boże nie mylić pojecia, że zjesz wielki kubełek z kfc, kurczak ma być gotowany na wodzie, do tego ryż, dziennie zapotrzeboiwanie białka to 200 g, mięśnie rosną a tłuszcz się spala,

Zasada numer pięć, każde z ćwiczeń jest dobre, najlepiej jak chcesz pozbyć się tłuszczu to ćwiczenia aerobowe,

Brzuszki, skłony nie powodują spalania tłuszczu a jedynie wyrabiasz mięśnie brzucha, piszę ci to co mi powiedział mój narzeczony, który zaczął ćwiczyć i w 3 miesiące schudł prawie 10 kg, ale trzeba przestrzegać tego co napisałam reszte podpowie trener personalny,


Najważniejsze ejst abyś zrezygnowała ze słodyczy, mój mężczyzna bierze bcaa oraz inne uzywki ale ty chcesz schudnąć więc dieta dieta i dieta,

Chodź na zajęcia, oraz ćwicz po swojemu, biegaj, steper, kajak, jumpa, ogólnie fitnes, fit ball, stretching pure fire ,pilates, pure pump


Masz jakieś pytania to pisz, odpowiem ci.



Mądre i rozsądne .
Kiedyś terener mi jeszze powiedział , że lepiej przyjść co drugi dzień po 2 h niż codziennie ćwiczyć po 1 h .
Aby spalać trzeba głównie ćwiczenia areobowe .
I pamiętaj same ćwiczenia dają mało ważne żeby zmienić nawyki żywieniowe - na stałe :)

życzę sukcesu

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 paź 2012 - 19:54:01

co wy gadacie, jesli chodzi sie na silownie co drugi dzien to miesnie maja czas aby urosnąc i sie wyrzezbic ... a najlepsze sa zajecia ! szybko spalisz kalorie, uformujesz )jesli chcesz) ciało :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 14:34:48

Od początku czerwca chodzę na siłownię i widzę bardzo duże efekty. Mój trening wygląda mniej więcej tak : 45 minut na orbitreku a później trening obwodowy czy jak to się nazywa na wszystkie partie mięśni (ćwiczę na różnych sprzętach po kolei). Ostatnio wyczytałam, że trening aerobowy przed treningiem siłowym to poważny błąd ale nie wiem już sama czy to prawda. Może któraś z Was wie coś na ten temat? Jak powinno to wyglądać? Powinnam zmienić kolejność ćwiczeń ?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 14:44:00

uu! nie mam pojęcia,ostatnio na siłownię chodziłam 10 lat temu hehe

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 15:12:22

nikt więcej?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na czczo czy nie?