Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:37:24

też polecam w 100% fitness! Super kształtuje sylwetkę, jest większa mobilizacja i super efekty. nigdy się nie znudzisz:) ja tylko liczę centymetry co miesiąc w dół...:)))

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:43:38

oczywiscie ze fitness :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:48:45

FITNESS :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:52:24

a coś na Śląsku polecacie?

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:57:36

Cytat
pakusia509
fitness!!!:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 21:06:53

Gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce... Mi najbardziej odpowiada bieżnia(w siłowni), ale w moim mieście są 2 albo trzy siłownie. w jednej wejście na jeden dzień-50 zł... w drugiej są same koksy i gdzie ja tam pójdę ;d, a w trzecia nie wiem nawet gdzie jest. a biegać nienawidzę.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

18 maj 2012 - 22:40:38

fitness;) sama chodze i jestem zadowolona:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

20 lip 2012 - 10:18:52

A ja polecam siłownie, na fitness chodziłam przez rok i to regularnie i spadł mi kilogram ! Jedyne efekty jakie widziałam to może trochę bardziej ujędrnione ciało. Na siłownie zapisałam się półtora miesiąca temu , ćwiczę godzinę na aerobach a potem po kolei 30 powtórzeń na sprzętach na wszystkie partie ciała i już widzę naprawdę duży efekt. Nie tylko ja go widzę ale inni też. Jeśli masz więcej tkanki tłuszczowej do zrzucenia to zdecydowanie siłownia, fitness jest bardziej na kształtowanie sylwetki niż na spalanie tłuszczu.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

20 lip 2012 - 10:27:56

w zależności od tego, co chcesz uzyskać ;) jednak proponuje i to i to
sama chodzę na silownię i do klubu fitness na step i zumbę i jestem bardzo zadowolona ;p

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

20 lip 2012 - 10:31:45

Ja proponuję Zumbę Fitness:) Aerobik połączony z tańcem:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

22 lip 2012 - 21:24:49

Najlepsze efekty da połączenie jednego i drugiego, chociaż dla kobiety zwykle atrakcyjniejszy jest fitness (aerobic, step, zumba, tbc, bpu i tym podobne), ponieważ jest to program zróżnicowany, wykonuje się różne układy, a także ćwiczenia wzmacniające i rzeźbiące mięśnie. Z siłownią jest o tyle problem, że mało która kobieta wie czego się tam złapać aby osiągnąć pożądany efekt, więc jeśli siłownia to taka, na której będzie instruktor, który przynajmniej na początku powie ci co masz robić :) Ja uprawiam fitness od wielu lat i powiem ci tylko, że to wciąga, chodziłam coraz częściej (nie dla efektów, dla czystej przyjemności z ćwiczenia) z czasem zechciałam sama zostać instruktorką

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

22 lip 2012 - 21:45:39

Ja też polecam siłownię, sama chodzę ponad miesiąc. Na spalanie najlepsza jest bieżnia. Natomiast mitem jest to, że od ćwiczeń na urządzeniach siłowych urosną ci mięśnie - z tego co wiem to potrzeba naprawdę dużo wielogodzinnych treningów i suplementów żeby osiągnąć efekt kulturystek :) (innym słowy panie kulturystki biorą testosteron). Mój kolega, który jest dla mnie autorytetem w tych sprawach (sam był ponad 100 kilowym misiem, schudł prawie 30 kilo i obecnie rozbudowuje sobie sylwetkę, jest zapalonym amatorem kulturystki) mówi, że najlepsze na spalenie tłuszczyku jest bieganie, natomiast trening siłowy wzmacnia mięśnie kryjące się pod tłuszczykiem. Sama kiedyś chodziłam na fitness i nie miałam praktycznie ŻADNYCH efektów, natomiast teraz po miesiącu efekty są - chodzę 4 razy w tygodniu. Oczywiście jest to monotonne trochę, ale ja w czasie ćwiczeń zakładam słuchawki na uszy i słucham audiobooków albo muzyki, zmieniam urządzenia (zwykle ćwiczę najpierw na bieżni, potem na orbitreku albo stepperze, potem trochę siłowych ćwiczeń na różne partie w zależności od dnia). Tam gdzie ja chodzę przychodzi sporo pań w różnym wieku - widziałam gimnazjalistki, studentki, kobiety w średnim wieku, taki sam rozrzut wiekowy jest u panów.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

22 lip 2012 - 21:57:19

Cytat
CeresSophia
Ja też polecam siłownię, sama chodzę ponad miesiąc. Na spalanie najlepsza jest bieżnia. Natomiast mitem jest to, że od ćwiczeń na urządzeniach siłowych urosną ci mięśnie - z tego co wiem to potrzeba naprawdę dużo wielogodzinnych treningów i suplementów żeby osiągnąć efekt kulturystek :) (innym słowy panie kulturystki biorą testosteron). Mój kolega, który jest dla mnie autorytetem w tych sprawach (sam był ponad 100 kilowym misiem, schudł prawie 30 kilo i obecnie rozbudowuje sobie sylwetkę, jest zapalonym amatorem kulturystki) mówi, że najlepsze na spalenie tłuszczyku jest bieganie, natomiast trening siłowy wzmacnia mięśnie kryjące się pod tłuszczykiem. Sama kiedyś chodziłam na fitness i nie miałam praktycznie ŻADNYCH efektów, natomiast teraz po miesiącu efekty są - chodzę 4 razy w tygodniu. Oczywiście jest to monotonne trochę, ale ja w czasie ćwiczeń zakładam słuchawki na uszy i słucham audiobooków albo muzyki, zmieniam urządzenia (zwykle ćwiczę najpierw na bieżni, potem na orbitreku albo stepperze, potem trochę siłowych ćwiczeń na różne partie w zależności od dnia). Tam gdzie ja chodzę przychodzi sporo pań w różnym wieku - widziałam gimnazjalistki, studentki, kobiety w średnim wieku, taki sam rozrzut wiekowy jest u panów.

Kolega dobrze mówi. Ćwiczenia aerobowe i kardio pozwalają na spalanie tłuszczu, a siłowe rzeźbią i wzmacniają mięśnie. I jak już tu wyżej wspomniano nie ma się co martwić, jak wiele kobiet, że nagle urosną nam ogromne mięśnie - mój narzeczony jest na siłowni instruktorem i uwierzcie mi, osiągnięcie efektu kulturysty, czy chociażby rozbudowanie mięśni to nie taka prosta sprawa, same ćwiczenia nie sprawią, że urosną nam bicepsy jak u hardkorowego koksa, do tego potrzebne są ogromne pokłady spożywanych białek, specjalna dieta i naprawdę intensywny i ostry trening, ciężka praca.
Zajęcia Fitness też są rodzajem ćwiczeń aerobowych, kto mówi, że nie widział po nim efektów, albo ćwiczył nieprawidłowo, albo za krótko, albo ze zbyt małą intensywnością.
Wybierz to co ci najbardziej odpowiada, ale ja proponowałabym połączenie ćwiczeń kardio na Aerobiku, Stepie, z dodatkiem TBC i BPU (zwykle na zajęciach fitness prowadzi się też te ćwiczenia wzmacniające) z ćwiczeniami aerobowymi i wzmacniającymi na siłowni.
Takie połączenia aero i siłowych ćwiczeń stosuje też słynna ostatnio Ewa Chodakowska w swoim programie treningowym do kupienia z SHAPE, albo ściągnięcia z chomikuj.pl - te ćwiczenia też są dobrym sposobem na pozbycie się kg i ujędrnienie ciała.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

22 lip 2012 - 22:01:27

zdecydowanie fitness

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

22 lip 2012 - 22:03:03

ja połaczyłam body space i fitness;) polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biustonosz sportowy