Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To dobra jesteś, też mam nadzieję dojść do takiej wprawy:p Mnie niestety oprócz sąsiada z dołu ogranicza mała powierzchnia pokoiku, który wynajmuję razem z facetem, dlatego skakanka odpada ehh. Pamiętam jak miałam pierwsze podejście do killera to w połowie zebrało mi się na wymioty, potem już długo nie próbowałam hehe. Ja też czasami po skalpelu męczę się z Beatą Sadowską, świetny trening na "dobicie się".

ja mam do dyspozycji całe mieszkanie, ale z wolnym miejsce i tak jest lekki problem :) ale największy jednak z tymi odgłosami, dlatego też właśnie skakanka odpada :( może coś jeszcze wymyślę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 18:10 przez nicolenkaa.

miałam właśnie pisać na temat odchudzania,mam 25 lat waże 73 i 168cm wzrostu od nie wiem ilu walcze ze sobą,rozne diety i wogole ale nie mam cierpliwosci zaraz sie denerwuje ,wkurzam na maxa ,góra 5 dni pocwicze albo na diecie jestem i dupa zbita poddaje sie :///jedyny plus ze u mnie moje ciało ze jest zrobione ze nie widac tego ze moja otyłośc jest az tak widoczna bo naprawde nie ktore dziewczyny wygladaja swietnie przy tej wadze i wzroscie,a najbardziej uwiebiam zime bo zakreje sie czym grubszym albo swetrem ale przyjdzie lato a ja wsciekam sie na maxa://// nie mam sił bez kitu i nie wiem co musialoby mnie zmotywowac...

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

witajcie :)
niestety biegalam tylko raz ale moze w tym tyg zacznę
moze dodam też turbo ale widziała ze jest MEGA ;/
co do diety to w tyg jem zdrowo w miare 5 posiłków z mojego rozpisanego menu
gorzej z week ale chyba 1 kg za mną :)
oby w week było 64
mój start 66;/
moja waga standardowa 62,5 i nigdy nie moglam jej zbić do 58
niby mało a jednak cięzko
mało jej tylko po pracy za to jak studnia bez dna !!!;/

Spokojnie, Magda, wierzę w Ciebie! :)
A ja dzisiaj robiłam 10minutowy trening nóg z Mel B i 8 minutówkę z takim kolesiem :D
Jak myślicie, czy to wystarczająco? I kurcze, bardziej czuję uda, a prawie w ogóle łydek. ;/

heej :) ja wczoraj miałam step ;/ uff masakra! :D dwie godziny trwał, byłam mega zmęczona i spocona, ale wyszłam z niego bardzo dumna i szczęsliwa :) co więcej po stepie była na godzinę wolna sala, i z koleżanka na niej zostałyśmy zrobić 'skrócony' skalpel :) w sensie bez większej rozgrzewki, kilka ćwiczeń na ręce, potem nogi i brzuch :)

dziś mam zakwasy na pośladkach i z tyłu ud :) jutro chyba idę na rolki, zobaczę, czy jeszcze umiem na nich jeździć :)

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

Swietny wątek, ja tez chce troszke zrzucic i wymodelowac cialo.
Ale ja sie nie waze bo co prawda zrzucam tłuszcz ale przybywa mi co nieco miesni wiec waga nie oddaje tego ile schudlam, wole sie mierzyc;D

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
adeek1
Spokojnie, Magda, wierzę w Ciebie! :)
A ja dzisiaj robiłam 10minutowy trening nóg z Mel B i 8 minutówkę z takim kolesiem :D
Jak myślicie, czy to wystarczająco? I kurcze, bardziej czuję uda, a prawie w ogóle łydek. ;/

polecam jednak bieganie
wczoraj i dzis po godzince i szczerze łydki bardzo bolą uda też trochę :0

fajny watek :) powodzenia dziewczyny, ja nie mam z czego się odchudzać więc Wam nie potowarzyszę ale zaczynam wiosenne ćwiczenia by wzmocnić formę

hejo :) ja wczoraj nie ćwiczyłam nic a nic, po prostu zakwasy po stepie mi nie pozwoliły :D dziś byłam jakieś 2 godziny na rolkach z koleżanką a zaraz może zrobię skalpel :) patrzę w lustro i widzę mój już lekko ukształtowany brzuszek i od razu się chce więcej !

i z jedzeniem też robię postępy :) zaczęłam pić jogurty + bułka razowa jako posiłki w szkole, a w domu jem mniejsze porcje obiadowe (dziś np jeden niewielki kotlet + ok. 2 łyżki ryżu + gotowane warzywa ) :) tylko tego wina odstawić nie umiem i wydaje mi się, że ono psuje efekty :(


to znowu ja :D właśnie zrobiłam skalpel, wzięłam prysznic i wyszorowałam ciało myjką + peeling + nawilżenie :) jak u was? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-07 09:47 przez nicolenkaa.

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny co myślicie o L-karnitynie ?
do biegania np ją stosować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-08 10:22 przez MAGDA14051988.

Cytat
MAGDA14051988
dziewczyny co myślicie o L-karnitynie ?
do biegania np ją stosować

Hm... w sumie nie wiem, ale mozesz sprobowac;) raczej nie zaszkodzi ;)

Żyjecie?:D ja teraz jestem przeziębiona, w weekend miałam akurat i tak zaplanowaną przerwę na regenerację, a dziś zrobiłam kilka ćwiczeń ze skalpela(tych najbardziej mnie męczących) + spróbowałam ćwiczeń Mel B. Są całkiem spoko, może za jakiś czas je włączę do skalpela :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 18:37 przez nicolenkaa.

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nicolenkaa
Cytat
MAGDA14051988
dziewczyny co myślicie o L-karnitynie ?
do biegania np ją stosować

Hm... w sumie nie wiem, ale mozesz sprobowac;) raczej nie zaszkodzi ;)

Żyjecie?:D ja teraz jestem przeziębiona, w weekend miałam akurat i tak zaplanowaną przerwę na regenerację, a dziś zrobiłam kilka ćwiczeń ze skalpela(tych najbardziej mnie męczących) + spróbowałam ćwiczeń Mel B. Są całkiem spoko, może za jakiś czas je włączę do skalpela :)


żyje i walczę :)
2 dzień na diecie jestem
ćwiczyć na razie nie ćwiczyć ale zacznę !:)
a jak u Was?????:)

no ja jak ćwiczyłam tak ćwiczę :) dzisiaj może uda mi się zważyć, bo jadę do teściów :D wymiary chyba tak jakie były, ale one mi pasują :) teraz tylko ujędrnienie i wzmocnienie mięśni :)

Dawno mnie tu nie było. Zaczęłam biegać :D Nie liczę na szybkie efekty ale za miesiąc kto wie :D Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwolnienie z wf