Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Drukarnia

25 minut temu

Samochód.

43 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja się juz przyzwyczaiłam, że dziewczyny zapominają o tym wątku :)
jestem tu teraz rzadziej bo nie mam czasu :) Doszły mi teraz jeszcze fakultety i siedzę tylko szkoła->szpital->dom i spać :)

Kurcze robi na prawdę wrażenie. Wszystko dobrze rozpisane, aż chce się za siebie brać! :D

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

no szkoda :(
wczoraj pierwszy raz biegałam
ok 1godz (bieganie 45min
4km ok220 kalorii :)

bardzo ładnie :) ja zacznę może w przyszłym tygodniu, bo w pon mam pierwszy step, do tego wczoraj wieczorem i dziś rano o 7.00 zrobiłam skalpel :D

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

podziwiam Cię :) o 7.00 masakra ;(
bieganie superr ale mam zakwasy na udach :)dzisiaj powtórka

Ah jest w końcu skakanka, aktualnie się prostuje, bo strasznie pozwijana była i nie szło wyprostować inaczej xD
Wczoraj zaliczone niecałe pół godziny na orbitreku(w szkole) :D

co w końcu z tym tematem, żyje czy umarł na śmierć? : D

ten temat żyje od tamtego roku. Jakby dziewczyny się czasem udzielały, to 'żyłby' bardziej. Ciekawe, czy chociaż ćwiczą, jak to tu deklarowały ;) bo pierwszego dnia każda jest mocno zmotywowana, i każda 'zaczyna od jutra/poniedziałku" Udzieliło się tu jednokrotnie wiele dziewczyn, a potem znikały, niektóre po 2-3dniach, niektóre po tygodniu :)

Kij z tym. Ja tam ćwiczę cały czas, nie potrzebuje jakiegoś mocnego wsparcia z zewnątrz.

Właśnie skończyłam mój niedzielny skalpel i się pomierzyłam :) cm bez zmian, ale zauważyłam ogromny zanik cellulitu na udach i pośladkach :) praktycznie go nie ma ! :D:D niesamowite :DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 14:26 przez nicolenkaa.

załóż część drugą wątku . Ja też chcę dołączyć ! ;D

to dołączaj, czy potrzebny jest do tego nowy wątek czy tam jego druga cześć?

Teraz jestem nie w temacie , a tych 80 stron to chyba w miesiąc nie przeczytam ;p

ja zamawiam wlasnie hula hop i sakaknke i bede sie krecic i skakac jak koziołek

Cytat
MAGDA14051988
Cytat
MajkaaaxDxD
Fajnie tu u was:) Ja ćwiczę z Ewą od półtora miesiąca, żadnych diet po prostu racjonalne odżywianie i dużo wody. Nie wiem ile schudłam i ile cm mi ubyło wiem tylko, że już nie wylewają mi się boczki ze spodni, które kiedyś były przyciasne. I o to chodziło :) Aa no i prawie pozbyłam się cellulitu.

poweic coś więcej
jaką masz wage ile wzrostu :)
ile razy w tyg cwiczysz i z którą płytką ?:)

Sorki dziewczyny, że dopiero teraz odpisuję:P Postaram się częściej zaglądać, bo ostatnio brak mi motywacji.
Wzrost ok 168, waga 54 kg.
Ćwiczę ok 5 razy w tygodniu, przez pierwszy miesiąc tylko skalpel, potem zaczęłam powoli wdrażać killera i turbo :)

ja próbowałam robić turbo, ale chyba nieźle to musi wkurzać sąsiadów. U mnie bloku słychac jak sąsiad z góry odsuwa krzesło od stołu, a o dopiero moje skakanie. Próbowałam podłożyć koc, ale wtedy się ślizgam ;/ a niestety skalpel jest juz dla mnie za słaby. Kończe go i chcę więcej, to też wolałabym przed nim/ po nim jakiś killer czy coś.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

trenerka fitnes, zumba, warto ?