Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
j_ulka
no to co podajecie swoje wymiary i wagę czy będziecie marudzić ile kilo chcecie schudnąć? :PPPPPPP
ja nie chce by cale forum znalo moje wymiary :p

acha, no to nie wiem, na tym polega ta akcja, ale jak nie chcesz to nie :P

hej, ja też dołącze w takim razie ;) Jestem na diecie od 2 tygodi ale jakoś nie widze rezultatów ani spadku wagi więc może w grupie bedę miała silniejszą wole :) Później dodam wymiary i wagę ;)

ok czekam a na razie dodaję Cię do tabelki :) oficjalnie :)

mam głupie pytanie, ale : w którym miejscu mierzy się udo i łydkę ? :D tam gdzie najszersze? :)

Julka jak ty mierzylas lydke ze masz tylko 25 ???

Cytat
nicolenkaa
mam głupie pytanie, ale : w którym miejscu mierzy się udo i łydkę ? :D tam gdzie najszersze? :)
tak tam gdzie najszersze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:26 przez slodkaistotka.

Cytat
nicolenkaa
mam głupie pytanie, ale : w którym miejscu mierzy się udo i łydkę ? :D tam gdzie najszersze? :)
ja mierzyłam w najszerszym miejscu, udo też

slodkaistotka
tego wymiary nie pamiętam dlatego wpisałam 25, poprawię jak wrócę do domu bo tam mam zapisane, ramienia też nie pamiętam :) na razie wpisałam żeby coś było dla przykładu

Cytat
j_ulka
Cytat
nicolenkaa
mam głupie pytanie, ale : w którym miejscu mierzy się udo i łydkę ? :D tam gdzie najszersze? :)
ja mierzyłam w najszerszym miejscu, udo też

slodkaistotka
tego wymiary nie pamiętam dlatego wpisałam 25, poprawię jak wrócę do domu bo tam mam zapisane, ramienia też nie pamiętam :) na razie wpisałam żeby coś było dla przykładu
ja mam w udzie tyle co Ty, ale w lydce mam 37cm;p 34 to juz bardzo szczuplutka lydka wiec nie wiem jakim cudem mogloby byc 25 ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:29 przez slodkaistotka.

a ja mam propozycję, żeby dodac do tabeli pozycję biust(zobaczymy ile spadnie przy diecie) i wzrost(żeby były proporcje) :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

ciekawy wątek dziewczyny :) ja sie nie zapisuje , bo nie mam silnej woli ale powodzenia życzę :)

Cytat
slodkaistotka
Cytat
j_ulka
Cytat
nicolenkaa
mam głupie pytanie, ale : w którym miejscu mierzy się udo i łydkę ? :D tam gdzie najszersze? :)
ja mierzyłam w najszerszym miejscu, udo też

slodkaistotka
tego wymiary nie pamiętam dlatego wpisałam 25, poprawię jak wrócę do domu bo tam mam zapisane, ramienia też nie pamiętam :) na razie wpisałam żeby coś było dla przykładu
ja mam w udzie tyle co Ty, ale w lydce mam 37cm;p 34 to juz bardzo szczuplutka lydka wiec nie wiem jakim cudem mogloby byc 25 ;p

no mówię że walnęłam z głowy :P wieczorem poprawię na właściwą :)
Cytat
nicolenkaa
a ja mam propozycję, żeby dodac do tabeli pozycję biust(zobaczymy ile spadnie przy diecie) i wzrost(żeby były proporcje) :)

jasne już dodaję!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:33 przez j_ulka.

a dobra podam wymiary co mi tam :D

biodra: 95cm
pas: 68cm
udo: 58cm
lydka: 37cm
lapsko: 26cm ;/
biust: 89cm
waga; 60kg
wzrost 160cm

to ja sie pomierzyłam, jestem gotowa :D ale do zdjęć musi mi się aparat naładować :)
udo 57cm
łydka 36cm
ramię 25cm
talia 68cm
biodra 98cm
biust 88cm
wzrost 168cm
waga 60kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:36 przez nicolenkaa.

Cytat
nicolenkaa
to ja sie pomierzyłam, jestem gotowa :D ale do zdjęć musi mi się aparat naładować :)

ok podaj wymiary a zdjęcia sobie zachowaj, pokażemy na końcu ;)

JA PODAM! :)
waga 76 kilo, wzrost 171 cm
talia-76
udo-65
łydka-39

chce schudnąć 8 kilo :)
i wkońcu wskoczyć w dżinsy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:38 przez agguusiiiia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY