Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej
Zakładam ten wątek z myślą o sobie i innych dziewczynach, które chcą zmienić swoją dietę, przyzwyczajenia i przede wszystkim ciało :P
Odchudzamy się ale powoli, zdrowo i z uśmiechem ;)
Warunki:
1. Czas akcji 6 miesięcy lub do uzyskania zadowalających efektów
2. Dieta - każda z nas wie najlepiej na jakiej diecie będzie chudła zdrowo - ja wybieram dietę MŻ wraz z wyeliminowaniem białego pieczywa, białego ryżu i makaronu, napojów gazowanych i słodyczy
3. Ćwiczenia CODZIENNIE minimum 30 minut + 30min trening cardio (bieganie, marsz, rower, aerobik, basen, co kto lubi)
4. Obfotografowanie całego ciała, żeby łatwiej było zauważyć postępy, ja już to zrobiłam. Fotografować będziemy się co 2 tygodnie.
5. Zmierzenie swojego ciała: ramię, pas, biodra, udo, łydka. Oraz zważenie się. Pomiary i waga będą sprawdzane co 2 tygodnie. Zakładam specjalną tabelę dla osób chętnych do wspólnego odchudzania i ćwiczenia, proszę się zgłaszać i podawać swoje wyjściowe wymiary oraz wagę. Ja zaczęłam w poniedziałek dlatego wszystkie osoby chętne zostaną wpisane też na poniedziałek żeby zachować jakiś ład.
Oto nasza tabelazły/size] aktualizacja 28.03.godzina 09.00



dodaję obrazek jak prawidłowo się pomierzyć:

Zapomniałam dodać że każda z nas ustala sobie cel na te 6 miesięcy, moim celem jest waga około 53kg ale nie przywiązuje się do tego za bardzo bo bardziej chodzi mi wymodelowanie ciała niż utratę kg.

Kto jest chętny? zapraszam, razem raźniej
dla niezdecydowanych wrzucam motywator :)



Zmieniany 31 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 09:23 przez j_ulka.

Ja bym chciała,ale mam tak słabą wolę,że nie wiem,czy dam radę :/ Zresztą od kilku lat nie jem białego pieczywa,makaronu,mąki,nie smażę na tłuszczu, nie jem raczej fast foodów itd i nie mam pomysłu z czego jeszcze zrezygnować :D

ecri16
to nie rezygnuj ;) dużo masz do zrzucenia?

NIKT NIE JEST CHĘTNY
no cóż, będę sama walczyć ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 09:49 przez j_ulka.

Ja jestem trzecui dzień na diecie, więc dołączam do Ciebie. Łączmy się w bólu, by podziwiać późniejsze efekty ;) :P Moim celem jest spadek wagi z 55 kg do 50 kg. Za pół rokui będę świadkową na ślubie, więc gra jest warta świeczki ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:09 przez chilli627.

proszę o wymiary i wagę, a dziś zrób zdjęcia :)

nie nie nie, nie ma postaram się, tylko jest OCZYWIŚCIE :)

myślę że zdj pokażemy na końcu, czy co dwa tygodnie? może lepiej na końcu wszystkie zdj robione co dwa tygodnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 10:12 przez j_ulka.

oj ja bym może i dołączyła, ale ja juz zrzuciłam od świąt jakiej 4 kg, i teraz juz nie ma się czym chwalić :) bo wyglądałam dużo gorzej,a teraz niewiele mi brakuje do alby :) jedynie dalsze ograniczenie jedzenia + ćwiczenia :)

nicolenkaa
możesz się dołączyć najwyżej skończysz wcześniej :) napisałam że akcja trwa do uzyskania zadowalających rezultatów :)

no ok, to idę zrobic sobie zdjęcie, żebym kiedys miała co wrzucić :D

rób rób i jeszcze podaj swoje wymiary i wagę.

Chciałabym zrzucić 5 kg, no max 7,ale to już byłby szczyt szczęścia ;) Przede wszystkim w talii mam 72cm i chciałabym zejść poniżej 70cm.

no to podaj swoje wymiary to Wpiszę Cię do tabeli. Tabela zawsze będzie widoczna w 1 poście :)

ja bym chciala wrocic do poprzedniej wagi;/ 8 kg przynajmniej schudnac ;/

no to co podajecie swoje wymiary i wagę czy będziecie marudzić ile kilo chcecie schudnąć? :PPPPPPP

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY