Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

23 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie,
wiem że jest tu dużo dziewczyn które kupują w biedronce dlatego mam pytanie: chciałabym kupić kołyskę Ab roller kosztuje 59zł ale nie wiem czy jest jakiś sens.. czy wie któraś czy jest to przydatne urządzenie czy bez tego mogę osiągnąć taki sam efekt? z góry dziękuję za odpowiedzi



Miałam powiem szczerze odpuść sobie szkoda kasy :)

kiedys slyszalam,ze fajnie sie na tym cwiczy ,ale czy bez tego efekt bedzie ten sam to nie wiem .... a od kiedy ta promocja?

myślę ze mozesz spokojnie sie podciągać ale chcesz "zrobić" biceps..?:) tak powiażnie to nie wiem jaka jest jej jakosc i do czego moze jeszcze posłużyć ale chętnie się dowie,

ulotka od 16stycznia, weic juz to jest w sklepach . http://www.okazjum.pl/biedronka/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-16-01-2012,7529.html

siostra mnie namawia na to ale ja nie jestem przekonana.

Kaczusia a co było z tym nie tak? wolę wiedzieć czego sie spodziewać..

Mam kołyskę i jestem bardzo zadowolona. Przy regularnych ćw. są efekty. Kołyska nie obciąża kręgosłupa ćw. się bardzo fajnie, ja ćw. 3 razy dziennie po ok 200 brzszków. Dla mnie efekt super. ps. kołyskę kupowałam na allegro ale moja jest praktycznie identyczna co biedronkowa :)

w aldiku tez są takie

polecam! samo urządzenie o które się potykasz czasem, motywuje bardzo!

O....mój wieszak na ubrania...:)

Jest wiele fajniejszych sprzętów. Polecam zajrzeć do sklepu distore . pl . Mają bardzo szeroki wybór, liczne promocje i atrakcyjne ceny. Od kiedy kupiłam u nich steper nie mogę już wysiedzieć w domu w miejscu :)

Odn.pytania,czy warto zainwestowac w te kołyske,powiem,ze mam to samo z ta tylko roznicą,ze ja za swoja kołyske zaplaccilam 250 zł,a technika działania jest ta sama.Jezeli chodzi o rezultaty,faktycznie jest to dobry sprzęt,poniewaz konstrukcja sama nadaje wlasciwa pozycje do robienia brzuszkow i tak np.najlepiej robic je w 3 seriach po 15 brzuszkow,min 3 razy tygodniowo.Na poczatku kjednak zaecalabym przerwe i tak np.jeden dzien cwiczen,drugi przerwa,a potem jak sie orgaznizm przyzwyczai mozna bez przerwy-mozna ladnie wycwiczyc miesnie,ale wiadomo jak w kazdym sporcie musi bys sstematycznosc.

Cytat
PepperMint91
Jest wiele fajniejszych sprzętów.

Cytat
aldehyda
Odn.pytania,czy warto zainwestowac w te kołyske,powiem,ze mam to samo z ta tylko roznicą,ze ja za swoja kołyske zaplaccilam 250 zł,a technika działania jest ta sama.Jezeli chodzi o rezultaty,faktycznie jest to dobry sprzęt,poniewaz konstrukcja sama nadaje wlasciwa pozycje do robienia brzuszkow i tak np.najlepiej robic je w 3 seriach po 15 brzuszkow,min 3 razy tygodniowo.Na poczatku kjednak zaecalabym przerwe i tak np.jeden dzien cwiczen,drugi przerwa,a potem jak sie orgaznizm przyzwyczai mozna bez przerwy-mozna ladnie wycwiczyc miesnie,ale wiadomo jak w kazdym sporcie musi bys sstematycznosc.

chyba 3 serie po 150 brzuszków a nie po 15.

takie urządzenia nie mają zupełnie sensu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wątek dla dziewczyn, które chcą się zmienić...