Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

29 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 14:23:40

ja kupiłam w tesco za 15 zł w stoisku sportowym i nie dajcie się nabierać na jakieś wymyślne wyświetlacze cyfrowe na twisterach bo poco one ten co ja mam jest z takimi masującymi wypustkami i jestem zadowolona :)

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 14:36:09

a dawno go kupilas ?:D będzie tam jeszcze? :D

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 14:50:17

ja sobie kupiłam na "aledrogo" - ale wyszło tak że mama mi go zabrała i kręciła się dużo więcej niż ja - potem opowiedziała swoim koleżankom z pracy i wyszło tak że zamówiłam jeszcze cztery ( w tym jeden dla mnie)...Wszystkie mamy koleżanki i mama są zadowolone - a to już jakiś czas temu było (także myślę że te urządzonka są dość wytrzymałe)
Co do efektów to jeśli chodzi o moją mamę to wyszczuplała (przy czym była bardzo systematyczna - zresztą do tej pory się kręci) no i poprawiła się jej kondycja, że o przyjemnych efektach masażu stóp nie wspomnę....
Ja od wczoraj zaczęłam się kręcić na poważnie - zobaczymy co z tego wyjdzie :-)))
Uważam że warto mieć taki twister w domu - bo to nie jest wcale duży wydatek a można wyciągnąć korzyści z oglądania serialu :-)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-01-16 14:50 przez chrupencja.

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 14:55:01

o.. dzieki :) chyba też się zdecyduję ;)

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 15:46:59

naprawde warto a nie koniecznie trzeba używac diet wystarczy mniej jesc:P i się kręcic:D:D
świetna zabawa

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 15:53:07

A takie pytanko: co najbardziej szczupleje po nim?:) ja mam problem z dużymi boczkami i brzuszkiem:( myślicie że twister na to pomoże?:)

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 20:16:20

tak twister jest właśnie na boczki:)

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 22:35:37

Śledząc wasze wypowiedzi właśnie zakupiłam twestera ;)) ,chociaż posiadam już rowerek w domu i pas wibrujący to jeszcze kupiłam twestera....mam nadzieję że będę często go używać i będą jakieś efekty. :),bo o rowerku i pasie zapominałam ( czasem secjalnie )
Oczywiście dam wam znać jak tylko coś zgubię ;))
Pozdrawiam was dziewczynki i życzę wytrwałości wam i sobie :))

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 22:38:20

Hej! Dzieki Wam tez chce sobie kupic to cudo :P

Mam prosbe. Mozecie mi polecic konkretnego twistera? Bo patrzylam dzis, ale strasznie duzy wybor jest. Blagam, pokazcie cokolwiek link, zdjecie. Oby byl dobry :)
z gory dziekuje i licze na pomoc :)

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 22:43:06

hej hej, jestem zupełną ignorantką w tym temacie, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale mnie to zainteresowało:) jak się tego używa?? możecie mi jakoś prosto objaśnić? :)

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 22:44:38

Cytat
morwen
hej hej, jestem zupełną ignorantką w tym temacie, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale mnie to zainteresowało:) jak się tego używa?? możecie mi jakoś prosto objaśnić? :)


i dla mnie..prosimy !! :P

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 22:53:23

ma dodatkowo linki i jakiś wyświetlacz

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

twister - zbiorczy

16 sty 2009 - 22:55:29

Ale kochane napiszcie jak go may używać.
PROSIMY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skakanka - kg w dół?