Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

twister - zbiorczy

15 maj 2011 - 22:15:53

Cytat
czarnaaaaa
twister to takie male urzadzonko,cos jakby podstawka na ktorej sie staje obiema nogami, przytrzymujac sie np blatu czegokolowiek wykonuje sie skrety tlowia,ale tylko od pasa w dol. Mam tego twistera ale nie raczej go nie uzywam poniewaz powoduje u mnie okropna kolke;/


ja na początku użytkowania też miałam masakryczne kolki aż oddychać nie mogłam. Ale powiem Ci, że po częstszym użytkowaniu minęło, chyba organizm musi się przyzwyczaić :) Teraz długo miałam przerwę i muszę się znów za to wziąć bo pamiętam, że efekty miałam niezłe :)

twister - zbiorczy

15 maj 2011 - 22:17:28

Mój kurzy się w szafie. Dlaczego? Strasznie hałasuje :/ Kupiłam taki najprostszy w sklepie sportowym, chyba za 30zł. Hałas jest konkretny, ogólnie jakoś tak słabo się "kręci", a chętnie bym poćwiczyła.

twister - zbiorczy

15 maj 2011 - 22:21:06

heheh mi twister kojarzy się tylko z guzem na głowie wielkości mandarynki jak próbowałam się na nim kręcić w wieku 6 lat ale nie bardzo wiedziałam jak i przywaliłam o kaloryfer :D ale serio-słyszałam ,ze to działa :))

twister - zbiorczy

15 maj 2011 - 22:22:02

Cytat
iss89
Mój kurzy się w szafie. Dlaczego? Strasznie hałasuje :/ Kupiłam taki najprostszy w sklepie sportowym, chyba za 30zł. Hałas jest konkretny, ogólnie jakoś tak słabo się "kręci", a chętnie bym poćwiczyła.

moj tez halasuje, dlatego wlaczam muzyke na full i sie krece wtedy mi ten dzwiek twistera juz nie przeszkadza, chociaz niestety najbardziej lubie cwiczyc w nocy ,moze troche dziwne ;d ale wtedy mam najwiecej czasu niestety nie moge bo przeszkadzaloby innym domownikom
Cytat
GaBrYsiAa1996
heheh mi twister kojarzy się tylko z guzem na głowie wielkości mandarynki jak próbowałam się na nim kręcić w wieku 6 lat ale nie bardzo wiedziałam jak i przywaliłam o kaloryfer :D ale serio-słyszałam ,ze to działa :))

haha xd noo kazdy slyszal ze dziala ale nikt nie pochwali sie efektami, noo kurde ja potrzebuje koopa motywacyjniego ;dd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 23:03 przez female8.

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

twister - zbiorczy

16 maj 2011 - 00:07:49

tez wlasnie kupilam i tez mam kolke i tez halasuje:D no ale jakos przeraza mnie te 15 minut nawet dziennie, ten czas leci strasznie wolno.. i sie demotywuje:D

twister - zbiorczy

16 maj 2011 - 13:58:30

wlasnie dlatego ja wlaczam muzyczke wtedy jak sie zaslucham to 20 min zlatuje szybciutko ;p

twister - zbiorczy

16 maj 2011 - 14:02:27

kupiła jakis czas temu na poczatku ćwiczyłam regularnie (mam taki z licznikiem kalorii i to było motywacją na początku) ale teraz jakoś brakuje mi chęci... może dlatego że na widoczne efekty trzeba poczekać

twister - zbiorczy

16 maj 2011 - 14:02:37

opowiadajcie o efektach ;p

twister - zbiorczy

09 cze 2011 - 19:31:11

podbijam;)

twister - zbiorczy

15 cze 2011 - 19:18:51

pol roku temu urodzilam i niestety mam ciagle problem z brzuchem.
cwicze, jem zdrowo ale miesnie brzucha sa slabe i brzuszek dosc odstaje,
czytalam ostatnio o urządzeniu twister.
Czy ktos stosowal?
sa efekty?


twister - zbiorczy

15 cze 2011 - 19:20:32

efekty są, już kiedyś pisałam o tym na forum:)
wysmuklają się biodra, talia, uda, ogólnie super efekty, bez większego wysiłku:)

jakby ktoś był zainteresowany, mam 1 twister na zbyciu, chętnie odsprzedam, wiadomość na priv;)

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

twister - zbiorczy

15 cze 2011 - 19:22:37

mam taki sam używam od 3 miesięcy średnie efekty.

twister - zbiorczy

15 cze 2011 - 19:23:10

Twistera nie stosowałam, ale słyszałam, że baaardzo dobrze działa na talię i brzuszek, boczki :)
Dzisiaj kupiłam hula hoop z wypustkami i chociaż nie potrafię dobrze kręcić, to naprawdę aż piecze brzuch- więc wydaje mi się,że działa i pozbędę się tego tłuszczyska...

twister - zbiorczy

15 cze 2011 - 19:24:34

ja właśnie wczoraj sobie kupiłam, dzisiaj pokręciłam się 6 min i miałam dość :p
zamierzam codziennie zwiększać dawkę do 20 min, tyle wystarczy

zweryfikowana
Posty: 68
Ostrzeżenia: 1/5

twister - zbiorczy

15 cze 2011 - 19:27:11

powinno pomóc;) ja mam twister kręciłam się po pół godziny dziennie i nic nie zauważyłam ale to przez to że tylko tydzien ćwiczyłam :P Tak jakoś sama nie potrafię się zebrać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??