Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:10:58

Cześć dziewczyny, czy którejś z Was udało się schudnąć za pomocą konsoli Xbox???
Mój TŻ zakupił dwa dni temu to cudo z myślą o prezencie dla bratanka i strasznie nam się spodobała. Grałam wczoraj w jakieś śmieszne gry typu odbijanie piłki, bieg z przeszkodami i takie tam .....a przy tym tak się umęczyłam , że mam dziś mega zakwasy i przy okazji odkryłam,że w ogóle mam mięśnie,hehe.... fakt,że po dwóch godzinkach zabawy byłam mokra jak Cisowianka-ale aż nie chciało się kończyć bo to cudo oprócz mobilizacji do ruchu daje mnóstwo emocji i świetnej zabawy. Ciekawa jestem, czy można dzięki temu zrzucić trochę zimowych zapasów w postaci zbędnych kilogramów????

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:13:23

też mam tą konsolę w domu :) nie da się dzięki niej schudnąć, ale jeśli połączysz to z bieganiem czy czymś innym, to może być alternatywa dla codziennych ćwiczeń :) ja mam grę w której się tańczy :P to jest dopiero wykańczające ;)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:13:37

no na pewno cos sie zrzuci :) gdybym ja miala to w domu, to gralabym codziennie :D osobiscie nie odchudzalam sie za pomocą tego, ale moja siostra ma WII i 'fitness', cwiczy ok godzinke dziennie i widac efekty :)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:14:42

Jeśli się zmęczyłaś, miałaś zakwasy to znaczy że to był jakiś wysiłek a to znaczy że spaliłaś trochę kalorii :P
Ale jeśli w ciągu dnia więcej się je niż spala no to LIPA. wWysiełek + dieta dają dopiero rezultaty ;)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:15:40

Można, jak najbardziej. Da się do tego podpiąć matę do tańca? jeśli tak, to już w ogóle szał.:)

Poza tym świetne do spędzania czasu ze swoim facetem. Zamiast marudzić, że on tylko siedzi i gra, graj z nim.:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 20:17 przez fourthplateau.

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:17:16

ja z DC2 tańczyłam prawie 2,5h i na drugi dzień miałam zakwasy jak nie wiem i wg podczas tańca pociłam się jak wiecie co :) na pewno jest to dobra forma ruchu i za razem bardzo przyjemna :)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:17:49

wątpię, żeby pomogło w odchudzaniu

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:17:55

ja chętnie bym sobie zakupiłą :D

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:18:27

maty chyba nie da się podłączyć :) ale na dywanie nawet spoko idzie taniec :P

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:24:31

Hmm...tyle,że ja po godzinie aerobicu na który kiedyś chodziłam nie odczułam takiego wycisku jak po wczorajszym wygłupianiu się przed tą konsolą. Dziewczyny -ja mam zakwasy w takich miejscach , gdzie nawet nie wiedziałam ,że mam mięśnie:) :) a głodna byłam okrutnie - tyle że ze zmęczenia nie miałam siły już nic zjeść...także wczorajszy bilans energetyczny był chyba na minus:)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:28:29

Konsola fajna rzecz, tym bardziej, że przy takiej grze nie zmuszasz się, tylko dobrze bawisz, a pocisz przy okazji. Słyszałam, że są płytki a aerobikiem. Nie wiem dokładnie, bo na razie sobie marzę o konsoli, może podpuszcze męża.. ;)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:28:57

jasne,że się da,można nawet kupić "grę" gdzie wykonuje sie cwiczenia z trenerem;p

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:38:40

...tylko ciekawa jestem czy już ktoś to wypróbował i jakie są efekty po np. miesiącu ćwiczeń ??? podobno ruch z tą konsolą ma to do siebie ,że jak się człowiek wciągnie w jakąś grę to na godzinie ćwiczeń się nie kończy tylko naparza się dwie albo trzy , albo do upadłego:)hehe

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:40:12

Cytat
anbata
wątpię, żeby pomogło w odchudzaniu

i tu sie nie zgadzam ja tylko z xboxem schudlam juz 6kg:)

Trochę ruchu...Xbox

28 lut 2013 - 20:41:23

Cytat
samm93
ja chętnie bym sobie zakupiłą :D

Ja też, myślałam o Wii,ale ceny powalają :/
Każdy rodzaj ruchu jest pomocny,więc jak najbardziej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwolnienie z wf