Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 00:11:07

Dziewczyny, zimno na dworze więc wpadłam na pomysł poruszania się w domu. Playstatnion move jakoś do mnie nie przemawia ze względu na to że trzeba ciągle coś trzymać w ręce, no i gry mi się przejadły. Xbox kinect jest chyba fajnejsze :D może któraś z was ma Xboxa? Może jakieś opinie? Wady, zalety? Jak się ma do Playstation move? Z góry dziękuję :)

<moderacja-korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 22:56 przez moderator.

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 00:17:31

Nie ma to jak na temat...

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 00:25:14

Pewnie, że kinect fajniejszy :) jeśli tylko Cie na taka zabawke stac i masz duzo miejsca w domku to nawet sie nie zastanawiaj :) świetnie, mozna bawic sie przy tym samemu, ale tez z ukochana osoba, dziecmi, rodzina, przyjaciolmi, rewelacyjnie tez sprawdza sie na imprezach:) korzysci dla ciala i ducha :)

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 00:31:51

mam kinecta jest fajny,świetna zabawa...musisz mieć jednak dużo miejsca bo w innym wypadku nie będzie Cię "łapał", tak jak powinien , fajna gra kinect sports polecam wypróbowane;) kamerka robi zdjęcia przy konkurencjach zaproś znajomych włącz będzie na pewno zabawnie:D mój mężczyzna podpowiada mi jeszcze że mam polecić grę fruit ninja a więc polecam:)

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 00:54:01

No właśnie robiliśmy przemeblowanie i w sypialni nam się zrobiło więcej miejsca.
A jak z grami? Dużo jest?

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 01:00:30

kinectgry pl

Trochę ruchu...Xbox

03 sty 2012 - 01:07:34

stanowczo kinekt dużo ruchu ,zabawy i śmiechu przy tym. Ostatnio nagrali nas znajomi jak się ruszaliśmy przed telewizorem, hahah kupa śmiechu ;D

Ja miałam zakwasy przez dobre 3 dni.

Trochę ruchu...Xbox

06 maj 2012 - 23:41:04

Odkopuję,
gier na kinecta jest bardzo dużo :D Swietna zabawa, najlepsze sa sporty. W kinect sport dodatkowo pisze Ci, ile schudlas ;) Mozna sie naprawdę zmęczyć. Ja największą łapię zadyszkę na baseball'u (gdyż trzeba biec jak najszybciej :D) i w Kinect Adventures, gdzie masz tor przeszkód (różne trudności) i musisz przeskakiwać przeszkody, schylać się, zbierać punkty, unikać przeszkód, skakać żeby kolejka jechała szybciej... :D Moim zdaniem kinect jest genialny! ;)

Trochę ruchu...Xbox

06 maj 2012 - 23:44:01

Kinect Adventures kocham to!:D

Trochę ruchu...Xbox

06 maj 2012 - 23:49:56

samemu trochę smutno przy tym skakać ale ze znajomymi czy rodziną jest radocha jak nie wiem, na początku nie byłam przekonana ale teraz polecam

Trochę ruchu...Xbox

06 maj 2012 - 23:52:13

Cytat
PastwaLosu
Kinect Adventures kocham to!:D

Haha ja tez! i najlepszy jest pożniej taniec:D i wcale nie potrzeba az tak duzo miejsca na kinecta:) ja mam małe mieszkanie i mały pokój dzienny a wszystko łapie i działa super!:D

Trochę ruchu...Xbox

06 maj 2012 - 23:55:37

polecam! świetny jest star wars do kinecta,gdzie wymachujesz mieczem świetlnym, albo tańczysz np Hanem Solo :)

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Trochę ruchu...Xbox

13 cze 2012 - 09:21:58

Jest też kilka gier stricte treningowych, między innymi UFC Champion Training czy Workout, nie pamiętam dokładnie. To trening przygotowany przez zawodników MMA :), ponoć naprawdę hardcorowe i ciężko wytrzymać :)

Trochę ruchu...Xbox

15 lis 2012 - 21:56:42

Cześc dziewczyny .

Ma któraś xboxa z kinectem ?
Ja z chęcią gram w Dance Central

Może macie jakieś gry za które byście sie wymieniły lub sprzedały :)?
Ja mam zupełnie nie używaną: Disneyland adventures i Joy Ride.

Ma któraś zumbę lub jakieś inne fitnes? - zastanawiam się nad kupnem. jakie opinie i efekty :)>?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 21:57 przez sweetsensation.

Trochę ruchu...Xbox

15 lis 2012 - 21:58:22

ha! planujemy zakup na gwiazdkę i będziemy szaleć:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kołyska Ab roller (biedronka) a płaski brzuch?