Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:54:11

nie słyszałam

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:55:26

Cytat
stokrotka170
Cytat
beezebee
nic nie słyszałam o tym, ale ja ćwiczę a6w. jestem w 30 dniu i efekty mega ;)

sżóstka jest na wyrobienie miesni a nie spalanie wiec to mi nie potrzebne, pozatym mega obciąza kregolsup.
Cytat
bdaviss
unikałam pisania sposobu w jaki schudłam bo zaraz mnie prewnie zjedziecie jak inne dziewczyny ale trudno,ja jestem zadowolona akurat z tej diety a mianowicie na dukanie,wczesniej byłam na chyba milionie diet ale nic nie dawały a jak już dawały to efekt jojo gwarantowany,a jak na teraz efektu jojo nie ma,jeśli chodzi o skóre to nie jest ani obwisła ani nic z tych rzeczy,po prostu wiadomo że jak się chudnie to ćwiczenia są wskazane i tylko dlatego chce ćwiczć,co do biustu to oczywiście mi zmalał ale tez nie widze żadnej różnicy,pewne jest że nie obwisł ;) a co do rozstępów to niestety miałam przed dieta a po jej zakończeniu są mniej widoczne ale wydaje mi się że to dlatego że wcześniej były czerwone a stosowałam bardzo długo balsam włąśnie na rozstepy i małe efekty są ;)


uff myslalam,ze napiszesz,ze stosowalas głodówkę..jesli cukan ci pomogl to ok. mam znajomą ktora tez niezle schudla przy tej diecie, fakt faktem,zadna dieta nie jest zdrowa, wiec dziwie sie,ze cie zjezdzaly skoro pewnie stosowaly jakies inne ktore też nie nalezą do zdrowych. wazne,ze schudlas, nie masz jo jo i czujesz sie dobrze.




kurdee te durne rozstepy Jak ja na plazeee potem wyjdee:( nie bede miec juz nigdyy takiego brzuszkaaa ideolo to tak bolii eh:(

co do tej 6 zgadzam sie ja niechce miec kraty na brzuchu tylko spalic tkanke tluszczowaa ;D noi sa mega ciezkie ;D probowalam kiedys;p
a co do duknana jeszcze tez bylam ;p ale nie dotrzymalam wiec wszystko wrocilo jak dla mnie to zamało rozmaity jadlospis i niedalo rady caly czas to samo jest;p tym nabialem to juz zygalam i niedalo rady ;D ale to od dietetyka dieta wporzasiu ;D wiec mysle ze z nia osiagne ceel ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 15:57 przez madziuszek77.

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 16:17:33

wiesz co to zależy ja na tej pierwszyej fazie też mysłałam że oszaleje ale później nauczyłam sie tak gotować że teraz te przxepisy są dalej w mojej diecie więc to zależy to co jest pewne to że dużo czasu trzeba poświęcić tej diecie no i tania to ona nie jest ;/ ale ja zadowolona z niej jestem co do rozstępów polecam blsam evelain slim extrem 3d mi pomógł ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 20:47:55

Jak tam dziewczyny? cwiczenia zaliczone? :)
Ja zaliczylam, ale popelnilam dzis wieeeelki grzch..poszlam z kolezanką do McDonalda :D na jednego malego biednego burgera :)
Oberzalam sobie z ciekawosci level 2 i 3. dżisus...niewiem czy dam rade

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 20:52:13

O ja wlasnie zrzucam sobie level 1 na kinoo zebym na telewizorze miała ;D i zaraz zaczynam ;D jak skoncze powiem jak wrazenia ;D z 1 ćwiczen ;D


oj tam kochana jeden mały grzeszeeek nikomu nie zaszkodził ;D oby ich wiecej nie było ;p ale raz na jakis czas trzeba cos malegoo bo tak to czlowiek by sie poddał calkowicie ;D bez tego co kochaa hehe ;D


No to do dzieła hehe ;D
UMIERAAAAAM !!!! Masakraa ;p leje sie ze mnieee normalnie kran hehe ciezzkooo momentamii alee dotrwałam do konca ;D I jestem z siebie dumnaaa ! a terazz czuje sie wspaniale;p po takim zmeczeniu ;D pozatym ze nogi mam jak wata ;D Obyy do koncaa dotrzymać dzień pierwszy Dieta + Ćwieczenia uważam za zakonczony:) w pełni spełniony i Zaliczony ! ;D Do jutraaa dziewczynki ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 21:42 przez madziuszek77.

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 22:18:31

Właśnie skończyłam moje ćwiczenia. Uff kondycja cienka, zawsze 5s przed końcem wymiękałam :( ale z czasem dam radę :) Nogi mam najsłabsze i potu też nie uniknęłam. Dobrze, że na dziś to koniec ;p Do jutra laski :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 22:20 przez Wilandra.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 22:31:06

a ja nawaliłam ;/ miałam od dzisiaj zacząć ale rano robotnicy to nie będę tyłkiem przed nimi machać :D Potem wizyta mamusi, no i wieczorem to już byłam padnięta :D Ale jutro nadrobię :)

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 09:34:16

Cytat
martischa
a ja nawaliłam ;/ miałam od dzisiaj zacząć ale rano robotnicy to nie będę tyłkiem przed nimi machać :D Potem wizyta mamusi, no i wieczorem to już byłam padnięta :D Ale jutro nadrobię :)

no ladnie...dostajesz wielkiego minusa, ale wybaczam ci, za karę robisz 10 przysiadów :P

caly czas sie zastanawiam jak to bedzie w swieta, lenistwo mnie dopadnie, oj napewno.

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 18:02:01

Witajcie :) A co tu taka cisza?! :/ Nikt dziś nie ćwiczył? Ja chciałam właśnie zameldować, że wykonałam swoją część :) Łatwiej niestety nie było :( wręcz przeciwnie bo wszystko mnie boli po wczoraj i te zakwasy, już w połowie chciałam zrezygnować ale jakoś się udało dotrwać do końca :) Lecę pod prysznic.
Czekam na Wasze "meldowanie" ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 19:33:47

ja wlasnie zbieram się do cwiczen.
checi- brak
zakwasów - brak
kolano- juz ok

no to idę bo co mi zostaje.

dzien 5.

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 20:08:59

Cytat
stokrotka170
ja wlasnie zbieram się do cwiczen.
checi- brak
zakwasów - brak
kolano- juz ok

no to idę bo co mi zostaje.

dzien 5.

Dzień 2 JA TEZ Sie dopiero zbieram do cwiczen ale wszystko po wczoraj mnie tak boli zakwasów niemam ale mam takie uczucie nog z waty;p przez cały czas ;p jagby odmawialy posluszenstwaa przy uginaniu np schodzeniu ze schodów ;p

Dobra zabieram sie do roboty:)

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 20:49:27

moj maż uznal,ze a6w bedzie lepsze niz takie cwiczenia...niewiem co mam myslec o tym..

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 21:19:41

Moim zdaniem to bardziej na miesnie brzucha ;D

Ja Dzień 2 zaliczyłam Normalnie Dumna jestem z siebie ;]

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 21:24:05

Cytat
madziuszek77
Moim zdaniem to bardziej na miesnie brzucha ;D

Ja Dzień 2 zaliczyłam Normalnie Dumna jestem z siebie ;]

tez tak myslę,ze to na wyrobienie mięsni...swoją drogą zaczynam sie nudzic tymi cwiczeniami, ja mam ten problem wlasnie,ze nudze sie szybko roznymi rzeczami...;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 21:29:49

Cytat
stokrotka170
Cytat
martischa
a ja nawaliłam ;/ miałam od dzisiaj zacząć ale rano robotnicy to nie będę tyłkiem przed nimi machać :D Potem wizyta mamusi, no i wieczorem to już byłam padnięta :D Ale jutro nadrobię :)

no ladnie...dostajesz wielkiego minusa, ale wybaczam ci, za karę robisz 10 przysiadów :P

caly czas sie zastanawiam jak to bedzie w swieta, lenistwo mnie dopadnie, oj napewno.

haha za karę to jutro dodatkowo pokręcę na twisterze :D
Dzisiaj udało mi się pierwszy dzień zrobić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trochę ruchu...Xbox