Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

45 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 21:54:57

Czy ktos cwiczył? jakie efekty?
chetnie poczytam. malo info w sieci na ten temat a chcę tzn dzis zaczelam cwiczenia.
a moze ktos chce sie dolaczyc i zrzucic pare kg? zrobmy grupe wsparcia :)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 21:56:22

a napisz coś więcej, bo pierwsze słyszę..

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 21:56:34

Nie słyszałam nigdy o tym, może przyblizysz troche temat?

zweryfikowana
Posty: 592
Ostrzeżenia: 2/5

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 21:56:37

możesz coś więcej napisać na temat tych ćwiczeń? szczerze mówiąc to pierwszy raz o nich słyszę..

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 21:58:59

;Jasne :)
cwiczymy przez 30dni. Są 3 fazy ktore trwają po 10dni. od najlzszejszego do najtrudniejszego. wyczytalam,ze mozna zgubic pare kg ale co najwazniejsze wysmuklic swoją sylwetkę, stracic brzuszek.
cwiczenia mozna sciagnac z chomikuj.pl

http://chomikuj.pl/aaliyas/The+Biggest+Loser/Jillian+MICHAELS+30+Day

Ta trenerka pracuje z bardzo otyłymi ludzmi i dziala niezle cuda :)

jestem rok po porodzie i nie czuje sie dobrze ze sobą dlatego pomyslalam,zeby cwiczyc, tzn dzis pierwszy dzien za mną, spocilam się jak mops ale czuje się fajnie :) i milo byloby gdyby ktos dolaczyl do mnie :) zawsze to jakies wspieranie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-09 22:00 przez stokrotka170.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:01:41

ja ćwiczyłam. Przeszłam wszystkie 3 częsci :) To znaczy - pierwsze 10 dni robiłam pierwszą część, później kolejne 10 dni - drugą część no i kolejne 10 dni - trzecią część. Ogólnie to najlepsze ćwiczenia z jakimi ja miałam do czynienia na DVD. Każde inne były nudne albo męczące. A te są łatwe, nie są nudne no i widać efekty. Co prawda nie wiem ile kilo zeszło ale ujędrniło się co nieco. Teraz znów chętnie bym sobie to zaczęła :)

zweryfikowana
Posty: 592
Ostrzeżenia: 2/5

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:01:45

hm.. pomyslę, ale jak już to dopiero od nowego roku. na swięta i sylwestra wyjeżdżam, więc nie będzie za bardzo jak :)
ale ciekawa opcja ;) Daj znać jak efekty.. i wytrwałości życzę :)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:01:54

Również jestem zainteresowana i z chęcią poćwiczę, jeśli ktoś mnie przypilnuje :)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:03:02

życzę miłych ćwiczeń i utraty wielu kilogramów. ja na ćwiczenia nie mam czasu ani ochoty, jedynie co to kręcę na profesjonalnym hula hopie po 20 minut dziennie chudnę stosując zdrowe odżywianie(3 faza dukana)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:04:31

ja też jestem chętna ale od poniedziałku bo teraz przez weekend mam dużo nauki,ale jeśli zaczniecie od poniedziałku i będziecie mnie pilnowałyh przez 30 dni to ja baaaaaaaardzo chętnie ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:05:54

martischa a mierzylas sie przed i po? nie licze,ze waga mi spadnie, bo tluszz zamieni się w miesnie ale moze w cm coś ubędzie a najbardziej zalezy mi na brzuszku bo nieco zostalo po porodzie.
wiem,ze jestem troche leniwa dlatego pomyslalam,ze wspolnie bedziemy się nakręcac :)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:06:01

mi tez pzydało by sie schudnąc!

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:06:50

Cytat
bdaviss
ja też jestem chętna ale od poniedziałku bo teraz przez weekend mam dużo nauki,ale jeśli zaczniecie od poniedziałku i będziecie mnie pilnowałyh przez 30 dni to ja baaaaaaaardzo chętnie ;)

bedę cię wspierac :) a ty mnie :)

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:13:56

bardzo chętnie ja już jestem po diecie ale pozwoliłam sobie na trochę już po niej więc chętnie bym poćwiczyła żeby troche ujędrnić ciałko ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jillian michaels schudnij w 30dni

09 gru 2011 - 22:13:59

Cytat
stokrotka170
martischa a mierzylas sie przed i po? nie licze,ze waga mi spadnie, bo tluszz zamieni się w miesnie ale moze w cm coś ubędzie a najbardziej zalezy mi na brzuszku bo nieco zostalo po porodzie.
wiem,ze jestem troche leniwa dlatego pomyslalam,ze wspolnie bedziemy się nakręcac :)


nie mierzyłam się :) Bo też jestem po porodzie i bałam się patrzeć na miarkę haha. Ale po ciuchach też widziałam, że luźniejsze, etc.
Poza tym ja to ćwiczyłam zanim zdiagnozowano mi niedoczynność tarczycy, miałam wielkie trudności żeby cokolwiek zrzucić. Więc myślę, że teraz jakbym zaczęła ćwiczyć to jeszcze raz to efekty będą większe niż wtedy :D
ja mogę od poniedziałku zaczynać jak coś bo jeszcze z 5 kg by przydało się zrzucić żeby być tap madl hahaha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trochę ruchu...Xbox