Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:42:30

Cytat
czarna-ck
też mam taki problem :( ja zaczęłam robić ćwiczenia z youtuba-8 minut na mieśnie brzucha i po 3 tyg (3 dni ćwiczeń 1 przerwy) miałam 2 cm w tali mniej i ogólnie brzuszek o wiele lepiej wyglądał,niestety przestałam ćwiczyć w trakcie świąt,potem zaliczenia na uczelni a jak się ucze to pożeram tone słodyczy i efekt poszedł... ale po sesji zaczynam znowu :)
czy mogłabyś podać linka? :)
Cytat
wac_panna
proponuje zacząć od poniedziałku na początek 25 brzuszków i na twisterze 10 minut ;)
potem zwiększać partii.JA robiłam po 50 brzuszków dziennie i jest super:))

skośnych czy zwykłych? na siłce czy w domu?chodzi mi na jakim sprzęcie jeżeli w siłowni,chyba że masz twister w domku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 19:45 przez mazswojejzony.

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:44:32

Cytat
czarna-ck
też mam taki problem :( ja zaczęłam robić ćwiczenia z youtuba-8 minut na mieśnie brzucha i po 3 tyg (3 dni ćwiczeń 1 przerwy) miałam 2 cm w tali mniej i ogólnie brzuszek o wiele lepiej wyglądał,niestety przestałam ćwiczyć w trakcie świąt,potem zaliczenia na uczelni a jak się ucze to pożeram tone słodyczy i efekt poszedł... ale po sesji zaczynam znowu :)


możesz linka poslac do tego na youtube;) zmagam się właśnie z brzuszkiem, boczakami i udami, chce zrzucic.

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:48:02

Ja też mam straszną oponkę i kiedys kręciłam hula hopem i w ciagu tygodnia były widoczne lekkie efekty a ze swojego lenistwa rzuciłam i juz nie hulałam hehe:D Tak samo robiłam 6 weidera tylko ze to jest na umocnienie mięśni i nic to nie da jeżeli na sie tłuszczyk. Czytałam ze na spalenie tłuszczyku z brzuszka trzeba robić ćwiczenia aerobiczne :)

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:56:16

wpiszcie sobie "8 minutes abs".. z tego co pamiętam :)

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:57:37

Cytat
justa6
ja robiłam a6w ale się poddałam ale efekty było widać
Polecam. Po 12 dniu widać było spore efekty. Na 17 dniu skończyłam niestety - siła wyższa ;/ Planuję jeszcze raz zacząć, naprawdę warto. Oponka zniknęła, boczki może troche mniej. Zawsze wszystko idzie mi w brzuch a a6w naprawde pomogła.

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:59:21

8 min abs - wpisz sobie na youtube

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 01:03:43

Polecam 6 Weidera. U niektoryh widac efekty juz po 2 tygodniach. No i przede wszystkim nie schudniesz.

Stosowałam, polecam.

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:26:51

Hej. Piszę bo mam doła i muszę się wyżalić. Ostatnimi czasy dużo schudłam. Jednak została mi skóra na brzuchu, której staram się pozbyć. I dzisiaj dopadł mnie dół z tego powodu że on tak wygląda. Czy może ktoś był w mojej sytuacji? Zastanawiam się żeby zrobić sobie jakieś zabiegi. Jak mi ta skóra nie "zejdzie", to chyba już nigdy nie pokażę się w stroju dwu częściowym i chyba nigdy nie założę biodrówek ;(( Zapomniałam dodać że ćwiczę codziennie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 23:37 przez sttorrczzykk.

zweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 4/5

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:28:45

Może kremy mocno ujędrniające i ćwiczenia ?

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:30:27

oj nie jest tak źle :) ćwicz :)

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:30:35

Ja tam skóry nie widzę- brzuch jak brzuch.
Może jakbyś zrzuciał jeszcze 2-3kg to by był całkiem płaski, a najlepiej to poćwiczyć brzuszki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 23:33 przez wisniowa.

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:32:23

nie przesadzaj,nie jest taki duuuży;może trochę poćwicz

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:32:44

ćwicz i to najlepiej aerobiczną 6 weidera - efekt gwarantowany ;)

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:33:14

Kochana, to trzeba ćwiczyć, masować i smarować. Nie ma innej opcji.

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:33:42

ale to chyba nie jest skóra taka jak u osob, ktorym naprawde tylko operacja by sie przydała?

wg mnie musisz tylko cwiczc i ją ujedrnic, sama wróci w ten sposob nawet do stanu kaloryferostwa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakwasy