Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

12 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

58 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:42:30

Cytat
czarna-ck
też mam taki problem :( ja zaczęłam robić ćwiczenia z youtuba-8 minut na mieśnie brzucha i po 3 tyg (3 dni ćwiczeń 1 przerwy) miałam 2 cm w tali mniej i ogólnie brzuszek o wiele lepiej wyglądał,niestety przestałam ćwiczyć w trakcie świąt,potem zaliczenia na uczelni a jak się ucze to pożeram tone słodyczy i efekt poszedł... ale po sesji zaczynam znowu :)
czy mogłabyś podać linka? :)
Cytat
wac_panna
proponuje zacząć od poniedziałku na początek 25 brzuszków i na twisterze 10 minut ;)
potem zwiększać partii.JA robiłam po 50 brzuszków dziennie i jest super:))

skośnych czy zwykłych? na siłce czy w domu?chodzi mi na jakim sprzęcie jeżeli w siłowni,chyba że masz twister w domku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 19:45 przez mazswojejzony.

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:44:32

Cytat
czarna-ck
też mam taki problem :( ja zaczęłam robić ćwiczenia z youtuba-8 minut na mieśnie brzucha i po 3 tyg (3 dni ćwiczeń 1 przerwy) miałam 2 cm w tali mniej i ogólnie brzuszek o wiele lepiej wyglądał,niestety przestałam ćwiczyć w trakcie świąt,potem zaliczenia na uczelni a jak się ucze to pożeram tone słodyczy i efekt poszedł... ale po sesji zaczynam znowu :)


możesz linka poslac do tego na youtube;) zmagam się właśnie z brzuszkiem, boczakami i udami, chce zrzucic.

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:48:02

Ja też mam straszną oponkę i kiedys kręciłam hula hopem i w ciagu tygodnia były widoczne lekkie efekty a ze swojego lenistwa rzuciłam i juz nie hulałam hehe:D Tak samo robiłam 6 weidera tylko ze to jest na umocnienie mięśni i nic to nie da jeżeli na sie tłuszczyk. Czytałam ze na spalenie tłuszczyku z brzuszka trzeba robić ćwiczenia aerobiczne :)

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:56:16

wpiszcie sobie "8 minutes abs".. z tego co pamiętam :)

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:57:37

Cytat
justa6
ja robiłam a6w ale się poddałam ale efekty było widać
Polecam. Po 12 dniu widać było spore efekty. Na 17 dniu skończyłam niestety - siła wyższa ;/ Planuję jeszcze raz zacząć, naprawdę warto. Oponka zniknęła, boczki może troche mniej. Zawsze wszystko idzie mi w brzuch a a6w naprawde pomogła.

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 00:59:21

8 min abs - wpisz sobie na youtube

Jak schudnąć z brzucha??

28 sty 2012 - 01:03:43

Polecam 6 Weidera. U niektoryh widac efekty juz po 2 tygodniach. No i przede wszystkim nie schudniesz.

Stosowałam, polecam.

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:26:51

Hej. Piszę bo mam doła i muszę się wyżalić. Ostatnimi czasy dużo schudłam. Jednak została mi skóra na brzuchu, której staram się pozbyć. I dzisiaj dopadł mnie dół z tego powodu że on tak wygląda. Czy może ktoś był w mojej sytuacji? Zastanawiam się żeby zrobić sobie jakieś zabiegi. Jak mi ta skóra nie "zejdzie", to chyba już nigdy nie pokażę się w stroju dwu częściowym i chyba nigdy nie założę biodrówek ;(( Zapomniałam dodać że ćwiczę codziennie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 23:37 przez sttorrczzykk.

zweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 4/5

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:28:45

Może kremy mocno ujędrniające i ćwiczenia ?

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:30:27

oj nie jest tak źle :) ćwicz :)

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:30:35

Ja tam skóry nie widzę- brzuch jak brzuch.
Może jakbyś zrzuciał jeszcze 2-3kg to by był całkiem płaski, a najlepiej to poćwiczyć brzuszki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 23:33 przez wisniowa.

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:32:23

nie przesadzaj,nie jest taki duuuży;może trochę poćwicz

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:32:44

ćwicz i to najlepiej aerobiczną 6 weidera - efekt gwarantowany ;)

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:33:14

Kochana, to trzeba ćwiczyć, masować i smarować. Nie ma innej opcji.

Jak schudnąć z brzucha??

09 lut 2012 - 23:33:42

ale to chyba nie jest skóra taka jak u osob, ktorym naprawde tylko operacja by sie przydała?

wg mnie musisz tylko cwiczc i ją ujedrnic, sama wróci w ten sposob nawet do stanu kaloryferostwa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakwasy