Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 636
Ostrzeżenia: 1/5

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:40:26

też szukam rozwiązania tego problemu ;)
ja polecam hula hop- regularnie! swojego czasu kręciłam codziennie min 30 minut, a czasem jak sie zagapiłam to cały film kręciłam i kręciłam. do tego myślę chodzić na basen też regularnie ale samej nie mam motywacji :(
no i zrezygnować z fast foodów

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:42:58

Cytat
princeess
Cytat
jaskaaa
moja znajoma miala spore boczki i brzuszek, a jak ja zobaczylam kilka tygodni temu to az mi szczeka opadla. brzuch plaski jak deska, i zero kompletnie zero boczkow. podpytywalam jej co zrobila ze osiagnela taki spektakularny efekt, powiedziala mi, ze codziennie rano i wieczorem robila 15 minutowa serie brzuszkow(roznego rodzaju) oraz cwiczyla wlasnie na hula hop. polecam ta metode, bo efekty sa naprawde zadziwiajace:) zaznaczam iz nie stosowala zadnej diety.

wow, odzyskałam wiarę, że można brzuszek i boczki zgubić! też zacznę stosować! :D



mozna, mozna tylko trzeba byc wytrwalym i mocno zdeterminowanym:) ona robila tzw brzuszki skosne, nozyce, brzuszki zwykle i jeszcze jakies inne, z reszta mnotswo jest tego w internecie:) ja na szczescie jeszcze nie mam problemu z brzuszkiem;P uff.

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:49:49

Cytat
KatSul91
też szukam rozwiązania tego problemu ;)
ja polecam hula hop- regularnie! swojego czasu kręciłam codziennie min 30 minut, a czasem jak sie zagapiłam to cały film kręciłam i kręciłam. do tego myślę chodzić na basen też regularnie ale samej nie mam motywacji :(
no i zrezygnować z fast foodów
to jest najgorsze,nie wyobrazam sobie przynajmniej jednego dnia w tygodniu bez kebaba czy fanty :<

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:52:27

PO A6W, jak pisała anelaka faktycznie brzuch robi się twardy i umięśniony. Ja przez kilka dni jem połowę zwykle tego co zjadałam na obiad, na śniadanie i kolację jabłko, Przez co żołądek mi się kurczy i nie mam efektu jo-jo, bo zjadam mniejsze porcje i więcej nie zmieszczę.

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:54:23

chyba mnie zmotywowalyscie do zakupienia hula hop :D!

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:57:24

chętnie bym spróbowała na tym twsiterze ale nie mam jak iść na siłownię.
ile czasu trzeba na to poświęcić?

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:59:23

ja polecam a6weidera! co prawda wytrzymalam tylko tydzien, ale juz bylo widac efekty! + oczywiscie zero jedzenia po 18 (wkoncu najwiecej odklada sie na brzuchu) i ograniczenia smazonego.
skoro moj maz zauwazyl (jego zdaniem duuza roznice) to znaczy, ze naprawde bylo widac:)

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:59:40

mam ten sam problem. od początku stycznie regularnie cwiczyłam różnego rodzaju brzuszki. ale już 0d 6 dni zaprzestałam cwiczen, ze wzdledu na to że miałam malenki wypadek i założyli mi kilka szwów na rączce:( nie mogłam nadwyrężac reki. dzisiaj postanowiłam pomimo wszystko wrócic do ćwiczen i kupie sobie hula hop:)))) zobaczymy co to będzie

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:05:25

Ja bym chciała schudnąć w udach ;/ Pomożecie ?

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:08:46

ja poszlam na calosc i zapisalam sie do silowni... tam dostaje wycisk, czyli to czego mi trzeba

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:17:25

też mam taki problem :( ja zaczęłam robić ćwiczenia z youtuba-8 minut na mieśnie brzucha i po 3 tyg (3 dni ćwiczeń 1 przerwy) miałam 2 cm w tali mniej i ogólnie brzuszek o wiele lepiej wyglądał,niestety przestałam ćwiczyć w trakcie świąt,potem zaliczenia na uczelni a jak się ucze to pożeram tone słodyczy i efekt poszedł... ale po sesji zaczynam znowu :)

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:24:11

A6W bardzo polecam . Na brzuch nic nie da hula hop , poprawi tylko talię, ale na oponkę to a6w. Ja stosowałam i podziałało ale w połowie się poddałam ;( ale biorę się za to znowu !!

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:27:39

6 naprawdę ładnie rzeźbi brzuch-polecam

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:29:51

proponuje zacząć od poniedziałku na początek 25 brzuszków i na twisterze 10 minut ;)
potem zwiększać partii.JA robiłam po 50 brzuszków dziennie i jest super:))

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 19:31:17

Laski, dajcie spokój z 6 weidera. Robiłam swojego czasu i efekty były mało widoczne. Tu macie lepsze ćwiczenia:

Superbrzuszki - kładziemy się na plecach i unosimy zgięte nogi tak, aby łydki były ułożone równolegle do podłogi. Następnie ręce krzyżujemy na piersiach i napinamy mięśnie brzucha. Robimy wdech unosząc głowę oraz górną część pleców. Teraz robimy wydech i powoli opuszczamy plecy, ale nie kładziemy głowy na podłożu. Ćwiczenie to powtarzamy 50 razy.

Odwrócone brzuszki - kładziemy się na plecach, ale tym razem przenosimy na początku proste ręce za głowę i chwytamy się dłońmi o coś. Następnie unosimy nogi tak, aby były w pionie do podłoża, a następnie lekko uginamy kolana. Teraz napinamy mięśni brzuch, dociskamy plecy do podłogi i robiąc wdech lekko unosimy biodra o kilka centymetrów nad podłoże. Robiąc wydech upuszczamy biodra na podłogę. Ćwiczenie powtarzamy 50 raz.

Cały trening powtarzamy 3 razy.

Efekty widoczne po TYGODNIU ! Gwarantuję :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakwasy