Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 17:57:08

Cytat
elentile
Polecam hula hop!

czy sama stosowałaś? jak intensywnie trzeba ćwiczyć? ile razy w tyg?
efekty potwierdzone? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 17:57 przez mazswojejzony.

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 17:58:00

Hula hop.
Brzuszki.
Brzuszki skośne.
:)

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:04:36

Cytat
dariiax3
Hula hop.
Brzuszki.
Brzuszki skośne.
:)

to dieta także by się w tedy przydała pewnie?
nikt więcej?
może jakieś propozycje diety przy wykonywaniu tych brzuszków?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 18:07 przez mazswojejzony.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:09:42

ooo też bym chciała wiedzieć :) ja pozbyć się brzuszka i boczków bez stracenia ledwo co pokazanego się biustu xD bez głodówki :) aktualnie stosuje tylko dietę jedzenia co 3 godziny małymi porcjami. Polega na tym by przyzwyczaić organizm że dostanie jeść i nie musi magazynować go w ciele :)

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:12:17

Cytat
adzia333
ooo też bym chciała wiedzieć :) ja pozbyć się brzuszka i boczków bez stracenia ledwo co pokazanego się biustu xD bez głodówki :) aktualnie stosuje tylko dietę jedzenia co 3 godziny małymi porcjami. Polega na tym by przyzwyczaić organizm że dostanie jeść i nie musi magazynować go w ciele :)

właśnie o tym myślę,widzę ,że mam podobny problem:(
z jedzeniem co 3 godz także spróbuję :)
Może macie jakieś pomysły na ćwiczenia w domu? chodzi mi o już sprawdzone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 18:17 przez mazswojejzony.

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:21:13

też bym chciała się dowiedzieć!
Lato coraz bliżej, a ja nadal mam ten okropny brzuch ;(

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:24:03

tylko pamietaj żeby jest dość lekkie rzeczy :) słyszałam że pomidor odchudza :) staram się zjeść jednego dziennie :) jem śniadanie drugie śniadanie obiad deser i kolacje :) pamiętaj żeby się nie przejadać najlepiej wypic szklanke wody czy herbaty przed posiłkiem :) wtedy mniej zjesz :) jak czujesz głód pomiędzy posilkami pij wodę czy herbate :) ale po tygodniu przyzywczaisz się :) jak zdarzy ci się coś podjeść nie załamuj się tylko trwaj dalej :)

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:24:11

ja robiłam a6w ale się poddałam ale efekty było widać

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:27:23

Cytat
justa6
ja robiłam a6w ale się poddałam ale efekty było widać

a po jakim czasie te efekty? wiem że w każdym przypadku jest inaczej ,pytam z ciekawości

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:27:31

tylko nie 6 weidera. bardzo obciąża kregosłup
jest duzo cwiczen na youtubie.mozna poszperac

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:30:13

podbijam! tez bym chciala wiedziec, bo niestety moj brzuszek coraz bardziej jest widoczny, a wyglada to niesmacznie! :D

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:31:00

ja od jakiegos czasu na twisterze cwicze,yulko pare dni przerwy mialam(sesja)efekty powoli zaczynaja byc widoczne :>

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:32:03

Moja znajoma robiła 6 weidera, żeby zrzucić brzuch, ale mówi że nie schudła, tylko brzuch zrobił jej się taki twardy, umięśniony

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:32:27

moja znajoma miala spore boczki i brzuszek, a jak ja zobaczylam kilka tygodni temu to az mi szczeka opadla. brzuch plaski jak deska, i zero kompletnie zero boczkow. podpytywalam jej co zrobila ze osiagnela taki spektakularny efekt, powiedziala mi, ze codziennie rano i wieczorem robila 15 minutowa serie brzuszkow(roznego rodzaju) oraz cwiczyla wlasnie na hula hop. polecam ta metode, bo efekty sa naprawde zadziwiajace:) zaznaczam iz nie stosowala zadnej diety.

Jak schudnąć z brzucha??

27 sty 2012 - 18:39:34

Cytat
jaskaaa
moja znajoma miala spore boczki i brzuszek, a jak ja zobaczylam kilka tygodni temu to az mi szczeka opadla. brzuch plaski jak deska, i zero kompletnie zero boczkow. podpytywalam jej co zrobila ze osiagnela taki spektakularny efekt, powiedziala mi, ze codziennie rano i wieczorem robila 15 minutowa serie brzuszkow(roznego rodzaju) oraz cwiczyla wlasnie na hula hop. polecam ta metode, bo efekty sa naprawde zadziwiajace:) zaznaczam iz nie stosowala zadnej diety.

wow, odzyskałam wiarę, że można brzuszek i boczki zgubić! też zacznę stosować! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakwasy