Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

24 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Callanetics - zbiorczy

13 lip 2011 - 12:45:13

Bardzo fajnie rzeźbi sylwetkę, ale kurcze ja nie mogę tych ćwiczeń one są takie nudne.

niezweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

13 lip 2011 - 12:50:45

a ja już 3gofziny przećwiczyłam i czuję się super:) i brzuszek fajniejszy się zrobił:) tylko czekam na poprawę nóg bo na tym najbardziej mi zależy

Callanetics - zbiorczy

13 lip 2011 - 12:57:05

blgam niech mi ktos wysle linka na priv !!!!!!!!!!! ja chce zaczac a nie moge nigdzie znaleźć !!

Callanetics - zbiorczy

13 lip 2011 - 17:48:12

Ja dzisiaj ćwiczyłam pierwszy raz :D (Callanetics z Mariolą Bojarską)
Zaraz po zakończeniu ćwiczeń miałam gumowe nogi, ćwiczenia trochę nudne ale może być. Jak już parę razy poćwiczy się przy filmiku, to później można ćwiczyć przy godzinnym serialu :D

niezweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

13 lip 2011 - 17:55:48

ja też proszę o link na priv:)

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:02:23

Ktoś słyszał o tych ćwiczeniach? Podobno są świetne! :) Tu podaję link do tych ćwiczen dla chętnych http://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Poczytaj/Callanetics



Kto zaczyna ze mną od poniedziałku?



Naprawdę w ciągu dwóch tygodni, codziennego treningu możemy pięknie wyrzeźbić ciało. Wyraźnie będziemy mogli zaobserwować wysmuklenie nóg, podniesienie pośladków, spłaszczenie brzucha, ładną rzeźbę ramion.
Najistotniejsze w tych ćwiczeniach jest:

*odpowiednia postawa przy ćwiczeniach;
*kolejność;
*specyficzne ruchy ciała;
*liczba i czas powtórzeń;
*oddech;
Odpowiednia postawa przy ćwiczeniach. Należy bardzo dokładnie przestrzegać wskazówek dotyczących ułożenia ciała. Zwracamy baczną uwagę na pozycje stóp, kształt i wygięcie kręgosłupa.

Jeśli dane ćwiczenie jest na początku za trudne, na przykład nie możemy całkowicie wyprostować nogi w kolanach, czy wykonać pełnego skłonu. Należy po prostu ćwiczenie wykonywać z lekkim zgięciem nogi, a skłon robić do granicy bólu. Nic na siłę i, nic co boli! Jeśli w trakcie ćwiczenia, poczujemy drżenie mięśnia. Należy ćwiczenie na moment przerwać i zrobić nieco krótszą serię.

Kolejność. Ten program obejmuje: Rozgrzewkę, ćwiczenia zasadnicze na brzuch, ćwiczenia zasadnicze na nogi, na biodra oraz ćwiczenia rozciągające. Należy je wykonywać w takiej kolejności jak są podane i koniecznie wszystkie.

Ruchy, które w niektórych pozycjach wymagają bardzo drobnych, minimalnych „ruchów – powtórzeń” a w innych polegają na bardzo wolnym, dokładnym przełożeniu ciała lub członków do innej pozycji;

Poprzez „ruch-powtórzenie” rozumiemy bardzo minimalny ruch jakąś częścią ciała w granicy 10-15 cm; Powinny być wykonywane dość szybko 2-3 ruchy na sekundę.

Czas i długość treningu. Niektóre ćwiczenia należy wykonywać przez określony okres czasu np. 50 sekund, 100 sekund. A niektóre wymagają po prostu określonej liczby powtórzeń. Ten trening możemy wykonać w granicy 45 – 60 minut. Dobrze jest ćwiczyć z zegarkiem, w którym widać wyraźnie sekundowe naliczanie.

Oddech. Musimy pilnować oddechu. Na początku jest tendencja do zaciskania ust. Należy tego unikać. Wciągamy powietrze nosem, wydychamy ustami.



Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:07:36

ja chętnie z Toba poćwiczę:-)

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:07:37

ciekawe, spróbować nie zaszkodzi ;)

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:08:26

baaardzo dużo tych ćwiczeń, ja chyba nie mam silnej woli :/

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:10:24

ja cwicze 3 razy w tygodniu;) podobnie

do tego mam leg magic który naprawdę działa..daje rade z moim celulitem..zszedł bardzo :)
jesli ktos chce wiedziec cos wiecej prosze pisac:)
mogę wysłać zdjęcie tyłka jak ładnie sie kształtuje hehe:P

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:10:59

Ja ćwiczyłam trzy razy systematycznie iii... przestałam :/
Chyba zacznę znowu.
Tylko czemu od jutra, a nie od dzisiaj? Kazdy tak wszystko odkłada "od jutra, od jutra..." :P

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:13:48

ja też będę ćwiczyć !!! :)
2 tygodnie to nie dużo czasu ,a może akurat mi coś pomorze !! :)

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:13:54

zaczynam z wami ;)

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:14:33

nie che mi sie :)

Callanetics - zbiorczy

24 lip 2011 - 14:17:02

Ok, to umówmy sie, że równo za 2 tygodnie pochwalimy się efektami ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-24 14:18 przez ewciaaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??