Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 46 47 --> ->|

w sensie jakie serie/ ja sie masuje 1 dziennie

Cześc kobietki;)
Jestem w 30 tyg. ciąży i ostatnio zaczęło mi się robić dosłownie coś podobnego jak na załączonej fotce. szczególnie na udach, kiedy je ściśnę ręką. powiedzcie mi jak z tym walczyć?
pozdrawiam cieplutko



polecam pilling kawowy, który możesz sama zrobić +bieganie
gwarantowane efekty :)

nie da się z tym walczyć ;(
ja to mam ze względu na to że kiedyś w ciągu roku urosłam 10cm ;(

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

ooo kobiety odzyskały by sen gdyby to wiedziały.na razie próbuj kremów i masaży, ćwiczyć za pewno nie jesteś w stanie...

Cytat
paula_zuza
polecam pilling kawowy, który możesz sama zrobić +bieganie
gwarantowane efekty :)


haha przeciez kobieta w ciąży jest!
nie może biegać :p

o matko,rzeczywiście :) nie doczytałam
racja, racja
ale pilling nadal polecam :)

Podobno żeby ograniczyć cellulit ( bo nie wiem czy da się go pozbyć do końca) trzeba :
1. stosować sól do kąpieli
2. masaże, masaże, masaże
3. na przemian ciepły-zimny prysznic
4 kremy, balsamy itp
5. dużo wody niegazowanej ( 2l)
6. NIE dla Coli i innych takich
wszystko trzeba robić naraz nie można wybrać sobie
ja narazie smaruję się kremem Eveline, fajny rozgrzewający, ale o efektach porozmawiamy za miesiąc. Oprócz tego stosuję wszystkie podpunkty, jedynie o tym ciepłym zimnym zapominam ( a raczej mi się nie chce)

Cytat
nanolina
Podobno żeby ograniczyć cellulit ( bo nie wiem czy da się go pozbyć do końca) trzeba :
1. stosować sól do kąpieli
2. masaże, masaże, masaże
3. na przemian ciepły-zimny prysznic
4 kremy, balsamy itp
5. dużo wody niegazowanej ( 2l)
6. NIE dla Coli i innych takich
wszystko trzeba robić naraz nie można wybrać sobie
ja narazie smaruję się kremem Eveline, fajny rozgrzewający, ale o efektach porozmawiamy za miesiąc. Oprócz tego stosuję wszystkie podpunkty, jedynie o tym ciepłym zimnym zapominam ( a raczej mi się nie chce)

To Cie kobieto podziwiam. ja kiedys to stosowałam i myślałam, że w kosmos odlecę

dzieczyny piszę żeby się pochwalić pozbyłam sie tego paskudztwa ciekawa jestem tylko na jak długo zostaną efekty :/ powiedzcie mi jakich kremów używacie co bym mogła nacieszyć się wiecznie gładziutka skórką chodzi mi o coś co utrwali efekty ponieważ moich wyczynów nie moge kontynuować bo nie mam aż tyle czasu no i... zapału troche brajk

a napisz czego Ty używałaś że pozbyłaś się tego :)

TY mi się pochwal tu jak się go pozbyłaś ?:D

No wlaśnie pochwal się! Ja próbowalam już wiele kremów przeciw cellulitowi i nic :(

Cytat
liliana19
No wlaśnie pochwal się! Ja próbowalam już wiele kremów przeciw cellulitowi i nic :(

Kremy to nie wiele dają :D

kremy na pozbycie?? niedoczekanie ja miałam cały plan i udało się w miesiąc ale nie miałam tak dużego raczej w stadium 2 coś w tym stylu dodam że mam troszke mięska na nóżkach jednak u mnie w rodzinie raczej nikt tego nie ma więc tak krok 1 zaczęłam jeździć CODZIENNIE na rowerze po ok 40 min i owijałam się folią kuchenną znaczy uda po tym jak już się na maksa wypociłam to prysznic ale normalna letnia woda i masaż takim wiecie pierdolnikiem z wypustkami tak ok 7 min na każdą nogę znaczy udo i pupe i krem kawowy później wieczorkiem piling kawowy tak na maksa tarłam i jak wyszłam z pod prysznica znów ten pierdolnik po min na każde udo i krem jakiś kawowy i tak przez miesiąc może trochę dłużej codziennie i długie spacery marszem z psem po 1,5-2 h czasem i duuużo owoców sałatek warzyw ale ja w sumie jadłam w miare normalnie i jakaś pizza czsem wpadła i mc donald i piłam dużo zielonej herbaty dodam też, że jeśli któraś z was zdecyduje się na jazde na rowerze to niech nie rezygnuje po pierwszym kryzysie kryys minie i można jeździć i jeździć polecam na prawde działa choć brzmi przerażająco

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??