Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bolesne ale daje rezultaty ;) wiem coś o tym
A więc ja mam problem cellulitu od dziecka. Mimo tego, że jestem szczupła problem się zaczął niepokojąco nawarstwiać. Zastosowałam: bańki chińskie (BOLESNE ale skuteczne), zmieniłam dietę (musowy nakaz mojej lekarki z medycyny naturalnej: zero mięsa ze świni i krowy, inne jem; dużo warzyw), dużo wody (to też nakaz od lekarza), rolka do mikronakłuć + kolagen Laudine (polecone z przypadku). Nie bardzo wierzyłam że coś pomoże ale pomaga, są fajne efekty, skóra wyraźnie się wyrównała, choć to dopiero pierwsze efekty jak sądzę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-21 11:55 przez anka290686.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam platformę wibracyjną, było o niej głośno w czasopismach typu cosmo etc jakiś czas temu, oraz zajęcia na zgrabne nogi i pośladki. To wszystko można sobie znaleźć w siłowni Pure, karnety wbrew pozorom nie takie drogie a efekty oszałamiające, siłownia zaopatrzona we wspomnianą platoformę oraz oczywiście zajęcia grupowe na spalanie tłuszczu ( i nie tylko). Po 3 miesiącach widać już DUŻE zmiany :) Ja np uczęszczam do siłowni w Blue City i jestem bardzo zadowolona :)

Ja znowu słyszałam, że stosowanie jakiś kremów itd to jest tylko chwilowy rezultat, bo jeśli zaprzestaniesz stosowania tego, to problem znowu się pojawi. Sama nie wiem co z tym zrobić, a powiem szczerze coraz bardziej to widać.
Zresztą sporo moich koleżanek ma ten problem i często się nad tym zastanawiamy, czy to może zależeć od złego odżywiania się czy od czego.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Cellulit nie jest skutkiem złego odżywiania, to moje drogie nasza kobieca przypadłość. U mężczyzn tłuszcz odkłada się inaczej, u nas odkłada się w postaci cellulitu i jest to uwarunkownie genetyczne. Można go zniwelować dietą, która jest ograniczona w składniki hamujące "złą" wodę w organiźmie, która prowadzi do cellulitu oraz oczywiście ćwiczenia!!

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

Na http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-cellulit ukazała się cała seria artykułów na temat cellulitu. Zgłębiłam je wszystkie i zaczynam wielopoziomową walkę z cellulitem!

To jest chyba Nasz najwiekszy przyjaciel.Całkowicie mozna pozbyc się cellulitu I stopnia domowymi sposobami,masażami np.limfatycznym.
Super jest wykonywanie co drugi dzień peeligu do którego dodamy kawy mielonej.
Ja mam zdiagnozowany cellulit wodny II stopnia,wiec juz troche gorzej .
Jestem w trakcie zabiegów VellaSmooth.Skórę mam troche jędrniejszą ,ale cellulit jak na razie po 2 zabiegu jeszcze jest.
Pytać proszę za miesiac czy widze efekty

Jeśli chodzi o zabieg w salonie to polecam ROLLMASAŻ. Polega to na tym że do obracającej się rolki z wypustkami i wiązką podczerwieni przykłada się problematyczną część ciała, można się na niej też położyć albo usiąść. Godzina kosztuje do 20 zł. Ja po takim jednym zabiegu, na 2 dzień miałam takie zakwasy jakbym ćwiczyła intensywnie 5 godzin. Po kilku tygodniach faktycznie celulit się zmnieszył tak jak i obwód nóg ;)

Ja nie wierzę w żadne cuda i cudowne "leki" na cellulit. Tylko dieta i ruch (najlepszy dla mnie rowerek :)), picie dużej ilości wody, czasem sauna i masaż bańką chińską. Ja efekty widzę, cellulit jest już niewielki :)

Najlepszym sposobem u mnie okazało się zrezygnowanie ze słodyczy i chipsów, do tego ćwiczenia z Ewka Chodakowską, czasem rolki, czasem rower (jazda konna jest świetna na wewnętrzna stronę ud). Raz na jakiś czas skuszę się na pączka lub czekoladę ale nie ma to już większego wpływu na nogi. Słyszałam że niektóre dziewczyny robią tylko przysiady codziennie i to tez podobno daje super efekty. Co do kosmetyków to nic na mnie nie działało. Teraz jestem posiadaczką zgrabnych nóg :) a miałam spory problem z cellulitem.

myślę,że prócz pielęgnacji skóry na udach i pośladkach kolosalną rolę odgrywają ćwiczenia nie tylko modelujące,ale również aerobowe spalające tkankę tłuszczową, ja przed każdymi ćwiczeniami biorę figurę extraslim, piję dużo wody,czasem też owijam uda folią i jeszcze bardziej staram się je wypocić

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Ja już wierzę w działanie środków na cellulit, ale wiadomo same za nas go nie zwalczą trzeba się ruszyć. Żeby mieć ładne pośladki trzeba je ściskać. Nawet jeśli nam zal d... ściśnie a to by pomóc miało :P

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

a co robisz, zeby pozbyć się cellulitu? Z doświadczenia powiem, że grunt to systematyczność :)

ludzie cellulit to jest sprawka od tego jak jesz ... jesli pozbyc to trza od srodka oczyscic z toksyn to dziala wlasnie dieta warzywno owocowa dr ewy dabrowskiej - mialam spory cellulit ze masakra i od tego 2 tyg stosowalam scisle i nie mam ich w ogole. ;) polecam!

Mój domowy i tani sposób na cellulit to:
zaparzyć dwie łyżki kawy sypanej, wziąć fusy na dłoń zmieszać z żelem i masować okolice, gdzie występuje problem. :)
Ja do tego ćwiczę 3-4 razy w tygodniu po pół godziny i nie mam problemów, a jestem po ciąży. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nauka Tańca Rzeszów