Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Używałam tego balsamu wyżej - rzeczywiście dało się jakiś efekt zauważyć, ale uważam, że gdyby używałoby się go za długo nie byłoby żadnej różnicy. Wiadomo, że każda skóra reaguje inaczej, ja kupowałam z tej serii produkty i pomagały tylko przez jakiś czas - coś w stylu jak leki na sterydach, które pomagają tylko troszkę na początku, a po jakimś czasie należy je zmienić na inne/silniejsze.

Myślę, że nie warto wyrzucać pieniędzy na jakieś zabiegi, gdyby naprawdę były tak super skuteczne to każda z nas uzbierałaby kwotę i poddałaby się temu a jednak pora część walczy z celulitem.
Ja stawiam na masaże odpowiednią "szczotką" - kiedyś w avonie można było zamówić balsam z taką końcówką do masażu i zauważyłam różnicę z tym, że nie mam pojęcia jaki byłoby dalej z ciągłym używaniem, ponieważ zakupiłam to jednorazowo.

Na pewno dużo wody mineralnej i systematyczny ruch.

Mój sposób na cellulit to maska domowa. Robiłam ja rok temu i efekty były bardzo dobre;) była to kawa, olejek cynamonowy, troszkę spirytusu kosmetycznego, imbir, cynamon nakładałam na miejsca w których miałam cellulit owijałam folią i siedziałam pod kocem ;)
Pozdrawiam.

Słyszałam, że podobno peeling z kawy działa, ale nie wiem nie próbowałm, bo nie mm cellulitu :)

Ja Powiem tak: Mialam juz Loreal, Nivea goodbay cellulit i bylo to jedno wielkie ...tyle, ze napinalo skore..w koncu wynalazlam w Avonie - Avon cellu break double action. Tubka nie za duza, ale przy regularnym stosowaniu powoli likwiduje cellulit bo ma kawe:) Z tym, ze odradzam pic cole, duzo piwa, raz tyc, raz chudnac i jejsc duzo kurczaka:) oczywiscie nie glodzic sie ale zeby pomoc temu kremowi trzeba ograniczyc pewne rzeczy do spozycia...I grunt krem ten nie chlodzi tak jak inne,nalezy sobie dobrac odpowiedni bo bez pzrestrzegania pewnych zasad to zaden krem, nie pomoze:)

2 torebki cynamonu wymieszane z wodą do konsystencji dającej się nałożyć na nóżki + folia spożywcza przynajmniej dwie warstwy i potrzymać to przynajmniej 15 min. Efekty widać przy pierwszym razie :P BAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO PIECZE. ;-)

najlepszy sposób jaki znam na celullit to regularne wizyty na basenie. Wystarczy, ze 2 razy w tygodniu uczciwie popływam przez godzinę i mam idealnie gładkie nogi a uwierzcie, że miałam spory problem. Wszystkie te kremy i zabiegi może i działają, ale nie wiem czy chcę się smarować chemią jak mogę się go pozbyć łatwo i przyjemnie. Pływać, pływać, pływać!

Słuchajcie co usłyszałam od pewnej babeczki na siłowni: kolagen w połączeniu z rollerem do mikronakłuć podobno cudownie wygładził rozstępy! sKORO ROZSTĘPY TO PODEJRZEWAM, ŻE CELLULIT TEŻ :) osobiście używam do twarzy i włosów efekty super. Zamawiam od producenta- Laudine :)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

na pewno i dieta i sport i kosmetyki pomogą w tym, żeby się cellulitu pozbyć, ale ja od siebie dorzuciłabym wizytę w dobrym salonie, jak Good Timed day spa, gdzie można liczyć i na fachową pomoc i to, że specjaliści dobiorą odpowiednie zabiegi, które pomogą się cellulitu pozbyć.

Jednorazowe zabiegi są tylko marnotractwem pieniędzy, jeśli chce się w ten sposób walczyć z cellulitem, to trzeba by wydać nie wiem jak grube miliony ;)

Zadne cudowne kremy nic tutaj nie pomoga, gdyz jest to dzialanie powierzchowne. Mezoterapia iglowa to skuteczny sposob na pozbycie sie pomaranczowej skorki.

czytałam że fajnie jest jak na miejsca z celulitem da sie cynamon rozetrze z troszką wody i owinie folia tąbezbarwną przeźroczystą i podggrzeje suszarkążeby sie tam dusiło i tak kilka min ile sie wytrzyma bo to szczypie powtarzac a potem celilitu nie ma, nie probowalam ale w gazecie pisało

ja powiem tylko tak ...

--->warto chodzić na basen ...szczególnie z naciskiem na jakuzzi ...bąbelki w wodzie masują naszą skórę która się staje bardziej elastyczna ...

--->warto po kąpieli wcierać wmasywać wklepywać kremy do ciała szczególnie w pośladki

--->ograniczyć opalanie na słońcu w solarium .. skóra jest piękna tylko na chwilę opalenizna jest ulotna a fotostarzenie nadchodzi

ale jeśli się pije duzo wody może także być cellulit wodny :) mi się pojawił w wieku 14 lat i nadal nie może zniknąć. Do tego doszły straszne rozstępy. Nie jestem jakaś gruba ale strasznie wstydzę się swoich nóg.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

ehh chyba każda z nas się martwi wyglądem swoich nóg, szczególnie latem, chciało by się założyć szorty, albo spódniczkę, a tu ten okropny cellulit. Na pewno nie wygląda on za dobrze, ale jak tylko jest możliwość to myślę, że warto skorzystać z każdej opcji, żeby się go pozbyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stepper zwykły czy skrętny który lepszy?