Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a ja słyszałam, że drenaż limfatyczny jest dobry, byłam na jednym próbnym zabiegu niestety na serię się nie zdecydowałam bo nie mam kasy, ale w przyszłości chętnie zainwestuję:)

A może któraś z Was korzystała z metody vacu? Czytałam o niej na stronie vimed, ale nie jestem zdecydowana - może ktoś coś wie więcej na ten temat, a najlepiej jakby z własnego doświadczenia :) - technologia brzmi trochę kosmicznie :)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Urszulla80
Kilkanaście godzin dziennie??? Ale że masujesz czy co???

nie no oczywiście nie nie kilkanaście godzin, literówka :) chodziło mi o kilkanaście minut :D

ruch, woda, zielona herbata, zimne natryski, peelingi(ja jezdzilam do spa na cukrowy masaze, sauna parowa - to naprawde daje efekty.. po tabletkach antykoncepcyjnych, bylam po prostu wsciekla:-/ gdy tylko zaczal sie pojawiac odrazu je odstawilam, zreszta bylo wiecej czynnikow ale nie o tym tu.. zaczelam regularnie chodzic na fitness i wyzej wymienione, po 3/4 miesiacach - cellulitu brak :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 15:11 przez 919mrs.

eveline extreme 3D tylko błękitny DZIAŁA no i oczywiście spędzam codziennie min 2 godz na siłowni ;-)

Zabiegi nie, ale balasam z eveline fat burner- czy jak mu tam, dieta i skakanka mnie uleczyły ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 15:25 przez shawna.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

syyla8: zazdroszczę Ci bardzo. Ja niestety użeram się strasznie z tym cellulitem. Zauważyłam, że pomocne są masaże w SPA. Np. w Hotelu Głęboczek jest świetny zabieg Espresso Detox, oparty na zielonej kawie. Oprócz tego, że skutecznie zwalcza cellulit to dodatkowo jest bardzo odprężający, czyli można połączyć przyjemne z pożytecznym ;)

Cześć dziewczyny. Mam problem. Jestem młoda, szczupła, przy wzroście 170 ważę 46 kg i mam cellulit. Okropnie to wygląda. co mi radzicie? I czy 47-48 w udach to dużo?

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

46kg to mało, wiec twoje uda nie moga byc za duze. Na cellulit są różne rady. Przede wszystkim odradzam kremy i balsamy, nie działają. Możesz używać prysznica, na przemian zimną i ciepłą wodę, peelingi z kawy, ja osobiście polecam Zabłocką sól termalną do peelingu. Po ciąży jej spróbowałam i zadziałała na cellulit i rozstępy. Świetny środek :)

bardzo malo wazysz ! ja mam 178 i waze 63....

a cellulit nie zalezy od tego czy ktos jest gruby, nawet chudzielce mogą go miec

wazne są peelingi, ale jesli chodzi o krem to ja polecam ten, mi on naprawde pomogl troche gdy oczywiscie tez cwiczylam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 20:19 przez kara2606.

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

co??
170 i 46kg??
masakra dziewczyno!!!
anoreksja ?? czy może naturalna uroda??
nie wierze że masz cellulit;/

jak to możliwe przeciez jestes bardzo chuda :/ ja mam 170 i 57kg i celulitu nie mam na szczęscie,może w Twoim przypadku to geny?? niewiem

cwiczenia na ujednienie i pij duzo wody, herbate zielona.

ja mam 164, ważę 45 kg jestem naturalnie chuda i tez mam cellulit. Każda z nas albo go ma albo BĘDZIE miała. Poprostu kobiety mają słabszą tkanę łączną od mężczyzn dlatego każdą z nas to spotka prędzej czy później. Cellulit to nie jest domenta grubych osób!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Callanetics - zbiorczy