Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

15 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 7/5


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 17:57 przez siwix.

Domowy peeling kawowy świetny na cellulit!
Do żelu pod prysznic dove (może to być inny ulubiony żel, oliwka) dodałam fusy z porannej kawy (można większą ilość zaparzyć za jednym razem i dodać od razu), energicznie wytrząchałam i powstała działająca cuda mikstura na cellulit. :) Za każdym razem gdy biorę prysznic robię peeling kawowy, mam go pod ręką, więc nie muszę robić ''maseczki'' codziennie. Taki peeling nie tylko zwalcza cellulit, ale nadaje skórze ładny kolor. :)

zabiegi drogie w salonach daja czasowe efekty, ja zauwazylam ze najlepszy efekt daje jedno wybrane cwiczenie na nogi robione codziennie wystarczy 10 min. To musi byc cwiczenie ktores np ze Skalpela Chodakowskiej najlepsze to co sie wspina na palce wtedy cale miesnie pracuja. Oczywiscie Ono jest dla lekkiego i sredniego celulitu dobre dla zapedzonego to juz nie:)Mi sie udalo cwiczyc to cwiczenie codziennie 20x gora dol 2 mc i o pol mniej mam:)

Ja tam stosowalam wiele kosmetykow typu anty - cellu xD Nigdy nie mialam go az tak duzo zeby isc z tym do kosmetyczki , aczkolwiek teraz jak jestem w ciazy ten cellulit jest dosyc spory . Uzywam juz od jakiegos miesiaca Bio-Oil ( zaczelam go uzywac zeby nie pojawily mi sie rozstepy) i powiem ze rozstepow nie widac a i cellulit jest mniejszy odkad go stosuje . Nie za bardzo wiem czy Bio-Oil ma cos wspolnego ze zwalczaniem cellu , wiem ze jest na rozstepy i blizny , aczkolwiek jak widac mi pomogl . Sadze ze jest to tez na takiej zasadzie ze skora jest bardziej napieta i moze tak tego cellu po prostu nie widac ;P

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ JEST SKUTECZNY!- MOGĘ POLECIĆ W 100% CHOĆ JEST NIECO BOLESNY TO I TAK WARTO A WIEM Z DOŚWIADCZENIA :)

Masaż bańką chińską naprawdę pomaga! Chodzi mi o domowy, bo sama używałam :)
Jednak bardzo ważna jest dieta no i regularność. POLECAM.

A jakie zabiegi polecałybyście na bardzo wrażliwą skórę z mega pajączkami? Mam tak koszmarne uda,że nie mogę na nie patrzeć,a sezon letni zawsze wywołuje u mnie okrzyk rozpaczy - okropny cellulit,a do tego pajączki, których nie mogę się pozbyć (według trzech różnych salonów przy tej ilości to koszt kilki tysięcy za JEDNĄ nogę :() Kosmetyczka uważa,że nie powinnam używać peelingów, bo naczynka będą pękać jeszcze bardziej. Jak pozbyć się cellulitu??? Czy któraś ma podobny problem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-16 11:24 przez ALiA510.

na pewno ruch, duuużo ruchu. zbilansowana dieta, 1,5-2 l wody dziennie. fajnie na zmniejszenie cellulitu działa też masaż - do tego wystarczy nawet zwykły balsam :-) Chodzi o systematyczne masowanie "ocellulitowanych" :D miejsc.

Tylko ciężki trening.Można się wspomagać masażem limfatycznym, ale jak się porządnie trenuje nie ma z celulitem najmniejszego problemu

Potwierdzam, dużo ruchu. Świetny jest rower, rewelacyjnie kształtuje pośladki i nogi;)

Zgadzam się, peeling kawowy to cudo! Nie dość, że poprawia ukrwienie to jeszcze skóra jest po nim mega gładka! ;) Dobrze jest też, trochę go potrzymać na skórze zanim się go spłucze. A w walce z cellulitem masować dłużej partie, w których on występuje ;)
Oprócz tego polecam również balsam z Avonu na cellulit. Wiadomo, że kremem się tego nie zwalczy, ale ujędrnia i nawilża skórę, co też na pewno pomaga :)

Ja osobiście pomimo ciężkich treningów celulitu pozbyłam się dopiero zabiegami kosmetologicznymi.
Polecam urządzenie LUNA z falami radiowymi, które super ujędrnianją nie tylko uda i pśladki ale całe ciało.
W Krakowie ma takie cudeńko Klinika Urody LAIME - wiem bo sama korzystam :)

masazer prozniowy i oliwka na cellulit dziala cuda,efekty widoczne po tygodniu systematycznego stosowania-polecam-na allegro!



ja slyszalam o peelingu z kawy ale czy dziala to nie wiem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Motywy podejmowania aktywności fizycznej w fitness klubach