Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

ĆWICZYĆ, ĆWICZYĆ, ĆWICZYĆ I JESZCZE RAZ ĆWICZYĆ.

żadne kremy Wam nie pomogą, producenci nie chcą wam pomóc, oni chcą klientki na stałe a nie na chwilę.!

Najlepiej iść do lekarza, bo to może być problem z układem limfatycznym. Jeżeli odkłada Ci się woda to prosto to sprawdzić- naciskasz mocniej palcem po czym sprawdzasz czy po palcu zostało wgłębienie, jeżeli tak to znaczy, że odkładasz wodę.
Jeżeli chodzi o bańkę chińską to słyszałam wiele dobrych opinii jednak osoby ze skłonnościami do pękania naczynek nie powinny stosować tej metody, bo pojawią się gorsze problemy;/
Najbezpieczniej jest pic dużo wody, zacząć aktywniej żyć (przysiady są ok) no i zdrowiej się odżywiać! :) mniej soli np.

Wpadłam przypadkiem, ale jako, że jakiś czas temu zaczęłam stosować - według mnie jeszcze wtedy- smieszną metodę, ale o dziwo z super efektami to sie z wami tym podzielę :)
Czytałam bardzo dużo na temat pozbywania sie cellulitu, mam zaledwie 19 lat i jestem bardzo szczupła, a wyglądałam jakbym naprawdę nie jadała w innych miejscach niż w tych, w których podają fast foody, więc tłuszcz odłożył się niesamowicie nierównomiernie. Stosowałam kremy, ćwiczyłam, piłam duzo wody, mimo wszystko efekty.. marne. Doczytałam się w końcu domowego sposobu jakim jest bańka chińska. Podobne- lecz szybsze i skuteczniejsze zabiegi stosuje sie w salonach kosmetycznych, działają one niemal na tej samej zasadzie (zasysanie i rozmasowywanie). A teraz jak to robiłam...
Smarowałam uda i pośladki oliwką, zasysałam bańkę u dołu uda i kolistymi powolnymi ruchami masowałam przesuwając ją ku górze. Ostrzegam jest to dość nieprzyjemne, a czasem wręcz bolesne, uczucie, zwłaszcza w partiach gdzie cellulitu jest więcej. Taki masaż jednej nogi powinien trwać około 15 minut. Do tego dalej stosuje kremy (może jednak coś dadzą...) i od czasu do czasu ćwiczenia. A no i peeling kawowy raz na tydzien :) po dwóch trzech tygodniach nie mam połowy cellulitu :)

POLECAM!!!

Popieram peeling kawowy, osobiście robiłam go sobie prawie codziennie przez miesiąc, teraz mam przerwę. Nie miałam nie wiadomo jak wielkiego cellulitu, ale był. Głownie z tyłu na udach. w tej chwili mogę bez problemu założyć krótkie spodenki nie myśląc o dziurach na nogach. I przede wszystkim uda są bardziej jędrne.

jak się robi ten peeling z kawy? nigdy nie słyszałam o czymś takim a uwielbiam kawe i zapach kawy i peelingi :D

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

jestem po 30tce miałam okropny cellulit od 3 tygodni ćwiczę z Mel B na nogi. uda i pośladki oraz zumba {równa godzina} do tego kosmetyki z bingo spa koncentrat cynamonowo- kofeinowy i balsam Mallorca.Na jedzeniu nie oszczędzam bo lobie jeść i właściwie jestem szczupła ale za to zaczęłam pic dużo wody i zieloną herbatę. Polecam bo naprawdę działa a i jeszcze piling 2 razy w tygodniu z kawy:

Cytat
conscience7
jak się robi ten peeling z kawy? nigdy nie słyszałam o czymś takim a uwielbiam kawe i zapach kawy i peelingi :D[/quote

mi sie wydaje ze oliwka i ziarna kawy ale nie wiem na 100% z miłą chęcią też bym się dowiedziała:)

Cytat
szafamm
najlepszy sposob



troche nie w temacie ale ok:D

A ja zmniejszyłam znacznie celulit na udach i pupie! dzięki ćwiczeniom :) trwało to około 2 miesięcy, nie ćwiczyłam codziennie, różnie - czasem 4, czasem 6 razy w tygodniu:
- rowerek stacjonarny
- ćwiczenia z mel b na pośladki
- skalpel 1 chodakowskiej
- i inne znalezione na youtube

- Ograniczyłam oczywiście tez słodycze (ale nie zrezygnowałam zupełnie)
- 1,2 razy w tygodniu robię pilling z mielonej kawy + żel pod prysznic
- biorąc prysznic staram się robić to w chłodnej, ciepłej ale nie gorącej wodzie i traktuje pośladki i uda zimnym strumieniem wody.



ja peeling z kawy robie w nastepujący sposób:
mielona kawę mieszam z żelem pod prysznic i gotowe :)
swietnie się komponuje z zapachem kawy żel ziaja masło kakaowe lub pomarańczowe, albo żel kawowy, a jak nie mam takiego to używam jakiegokolwiek.
Czasem dosypie troche cynamonu, czasem dodaję roztopiony olej kokosowy do peelingu (po tym nie potrzebuję już wcierać balsamu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 15:14 przez aagacia.

ja prawie całkowicie pozbyłam się celulitu dzięki ćwiczeniom i masażom na fotrollu! bardzo polecam to urządzenie, w klubie fitness do którego chodzę jest w ramach karnetu
http://fitroll.pl/

hej , ja pływam cdziennie na basenie biegam co 4dni , cwicze czasami w domku plus chodze na masaże antycellulitowe płacę 20zł za godzinę i są naprawde duze efekty:) babka zakłada na rękę rekawice która ma takie kulki chyba plastikowa jest no i nakłada olejek na nogi i masuje mega efekt niby bez cwiczen tez pomaga i tto bardzo, kolezanka mówiła:)

Ja używam baniek chińskich i ćwiczę- Na pierwszym masażu bolało ale później było już coraz lepiej i pod ręką czuć różnicę, wizualnie też:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-03 20:32 przez angielskiemarki.

ja jeżdzę dużo na rolkach i na rowerze - to super sposób! Do tego staram się regularnie i zdrowo odżywiać. I raz na jakiś czas, przeważnie przed wakacjami, lecę na jakiś zabieg - w tym roku testuję pompę antycellulitową:)

Cellulit faktycznie może być utrapieniem płci pięknej, ale właśnie czytałam,że jednak tak nie jest. Młode celebrytki mają cellulit i wcale się z tym nie kryją.Noszą kuse sukienki i nie zważają na niedoskonałości swojego ciała.Może to jest ostatnio moda ? Jak zresztą na wszystko inne?

cwiczenia na posladki z mel b 10 min dziennie a efekt gwarantowany:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozciąganie po treningu