Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KAWA PEELING! żadne kremy ani tabletki NIE DZIAŁAJĄ! Polecam mój blog- tam wszystko opisane szczegółowo - http://we-are-always-beautiful.blogspot.com

Zabiegi w clubie Fitnes najbardziej skuteczne tzn aerobik, zumba, ;)

Ja kupiłam orbitreka i ćwicząc widzę jak skóra napina się i marszczy. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się pozbyć tego świństwa :(
Tylko na jakim obciążeniu ćwiczyć? Chyba tak po środku.. Skoro mam 8 "biegów" to na 4 wydaje mi się najlepiej, bo wyżej to już ciężko i pewnie mięśnie się rozbudują bardziej.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

dieta kosmetyki, ćwiczenia powinny pomóc, ale czasem najlepiej jest się poddać profesjonalnym zabiegom szczególnie, że teraz w klinice Triclinium można skorzystać z darmowego zabiegu. Jak chcecie poznać szczegóły to tutaj http://www.marekwasiluk.pl/casting-triclinium/ wszystko znajdziecie.

zweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczynki sport i dobra dieta:)

Nic tak nie zadziała na cellulit jak ruch przede wszystkim :)
Żadne drogie zabiegi i kremy to wszystko jest stratą pieniędzy i czasu.
Takie jest moje zdanie, z autopsji :)

Mój sposób to dużo warzyw i owoców codziennie, woda min. 1,5l, rower min. 1-2 godz. w ciepłe dni, i FUSY Z KAWY pod prysznic. Wołam wtedy męża do pomocy :)))

Używam tego co kara2606 i do tego trochę ruchu. też widzę jakieś postępy:)
A najlepszy podobno jest laser, który jest drogi i podobno boli.

dużo ruchu, dużo wody, peeling z kawy :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

A ja polecam body wrapping. Bardzo tani i skuteczny sposób, ponieważ jedyne czego wam potrzeba to kosmetyki. Można je kupić w sklepie Naturica. Sama stosowałam podany sposób i jestem bardzo zadowolona z efektów, bo już nie muszę się martwić o pomarańczową skórkę. Oczywiście do tego odpowiednia dieta i ruch, same spróbujcie :)

W walce z cellulitem pomogły mi ćwiczenia fitness power step. Rewelacja po 3 miesiącach ćwiczeń 2 razy w tygodniu na stepie cellulit zniknął. Polecam ćwiczenia na stepie :))

zabieg falami radiowymi. skończyłam studium kosmetyczne. wiadomo, że lasery działają lepiej, ale są cholernie drogie, a fale radiowe to koszt ok 200zł za zabieg, dodatkowo wyszczupla, ale wszystkie zabiegi są skuteczne na dłużej, jeśli wykona się je w seriach, w tym wypadku 3-5 zabiegów co miesiąc
urządzenie do fal radiowych to koszt ok 2tys zł dostępne na allegro
ponadto, jeśli nie stać Cię na takie luksusy mogę polecić
urządzenia typu abtronic- działają na zasadzie prądów o niskiej częstotliwości, prady te powodują szybkie i silne skurcze mięśni, rozbijają tkankę tłuszczową, ujedrniają skórę, stosowane regularnie dają efekty, oczywiscie kaloryfera na brzuchu nie będzie jak w reklamach, ale są efekty w postaci jedrności, koszt urządzenia ok 200zł
ponadto prądy Darsonvala o wysokiej częstotliwości. urządzenie kosztuje od 100zł na allegro, stosuje się je na cellulit, włosy, trądzik, zakażenia skórne- tylko trzeba wybrać odpowiednią pelotę, czyli końcówkę. w zestawie są 4 różne. prądy wnikają w głebsze warstwy skóry i przy ich działaniu wytwarzany jest ozon- gaz szlachetny, przeciwzapalny, zabijający drobnoustroje
samemu w domu można wykonywać różne zabiegi, które w salonach kosztują krocie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Therma line