Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 46 47 -->
niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
masia3
A co sprawiło, że w nie wierzysz?
Detocell slim effect. Ja ćwiczę już jakiś czas, ale dopiero jak do ćwiczeń i diety dołączyłam detocell to na prawdę efekty zaczęłam widzieć większe.

Ruch, picie dużo wody no i krem ja stosuje kolastyne i jestem zadowolona a no i nie jesc smieciowego jedzenia

Ja sobie kupiłam koncentrat z BIngospa na cellulit, na allegro zapłaciłam 32 zł czy coś koło tego już z przesyłką. Nakładasz go, owijasz folią i śmigasz po domu. Szczerze powiedziawszy nie mam widocznego cellulitu, tylko jak ścisnę skórę to widać, ale po 3 zastosowaniach widzę różnicę, serio trochę wyszczupla i mega wygładza. Ja tam lubię to uczucie grzania:)

dużo wody, dużo ruchu. :-) to chyba najlepszy sposób.

jak byłam w ciąży to używałam różnych kremów i żeli z evelin i niestety nie pomogły cellulit został. Nie polecam Evelin!

eveline czerwony wyżej-polecam, działa cuda!
ale od kiedy ćwiczę, nie potrzebuję go, a skóra wygląda mega! nie znam lepszego środka niż ruch

a wlasnie jak to jest z bankami chinskimi? teraz jestem w ciazy, ale tak na przyszlosc chcialabym wiedziec jak po porodzie ztym walczyc

Dobrym sposobem na pozbycie się cellulitu może być także masaż lodem. Punktowe zimno stymuluje krążenie krwi i limfy, co dotlenia skórę i pomaga w pozbyciu się nagromadzonych w komórkach tłuszczowych toksyn. W rezultacie zmniejsza się wielkość komórek tłuszczowych, więc i cellulitu, który jest zbudowany właśnie z powiększonych komórek tego typu w tkance podskórnej.

Peeling kawowy plus olejek macadamia ;)

cwiczenia z Chodakowska bardzo dobrze wplywaja na celulit na udach i posladkach:) poza tym polacam jeszcze prysznice na przemian raz ciepla raz zimna woda, polewajac nogi od dolu ku gorze(w kierunku serca)no i unikanie chodzenia w obcislych ubraniach, gdyż to utrudnia przeplyw krwi i limfy
Masaż bańka chińska rónież bardzo skuteczny, lecz troche boli...

Cellulit to dla mnie zmora, kiedy schudłam prawie 10 kg wtedy zaczął się nagminnie pojawiać wraz z rozstępami. Postanowiłam, że będę z tym walczyć. Dla mnie najlepsze jest serum antycellulitowe z Avonu zielone z wyciągiem z karamboli naprawdę nie dość, że usuwa pomarańczową skórkę to jeszcze przy codziennym stosowaniu, ładnie napina skórę. Ale przez pewien czas chodziłam także do salonu kosmetycznego na platformę wibrującą, rolki oraz elektrostymulacje. Koszt platformy to ok. 10 zł za 15 minut, które w zupełności wystarcza, rolki jakoś 15 zł za 60 minut (tam jest dwanaście pozycji na całe ciało, ale ja skupiałam się na udach, pośladkach i brzuchu) oraz elektrostymulacja koszt 30 zł za 30 minut, ale świetne efekty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TABATA czy ktoś coś wie?