Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudlam duzo wiec mnie tez to nie ominelo, zaczelam jezdzic na rowerze, troszke biegac i cwiczyc, skora zmienila wyglad od razu!

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Przy walce z cellulitem skuteczne mogą być masaże różnego typu. Np. w Hotelu Głęboczek jest świetny zabieg Espresso Detox. Jest on oparty na zielonej kawie. Jest bardzo pomocny w usuwaniu skórki pomarańczowej, a dodatkowo niesamowicie odpręża, także można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dziewczyny może mi też pomożecie:)
Chodzi o cellulit ...
Nigdy go nie miałam ale od 2 miesięcy zauważyłam taka dziwna jak by ''pomarańczowa skórkę''
Większość z Was wypowiada/ło się na tematy związane z zaawansowanym cellulitem a ja mam od 2 miesięcy ...ogólnie jest niewidoczny dopiero jak wezmę kawałek skóry i ścisnę mocno to wtedy widać-mój facet się ze mnie śmieje bo podobno wymyślam sobie jakieś niestworzone rzeczy ale nie sądzicie ,że lepiej zacząć działać już teraz?

Chciałabym abyście mi doradziły jak się za niego wziąść...zaczęłam na prawdę dużo pić wody jak na mnie bo 1,5l wody niegazowanej ale co jeszcze? kremy okej zakupie ale jakieś zabiegi u kosmetyczki ??
Podobno są 2 rodzaje cellulitu tylko nie wiem jak ten mój dopasować:D

dosłownie przed chwilą był identyczny temat...

To w takim razie przepraszam ,ale nie zauważyłam ;/

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

tez mam;] rob masaze i wiecej ruchu!!!;]
i stosuj srodek eveline nie jest drogi a jest dobry! wiem z doswiadczenia;]



najlepszy na cellulit jest masaz jakims masazerem

Ja się masuję bańkami chińskimi i już się prawie pozbyłam jeszcze jedna seria i nic nie będzie

Podobno od nich straszne siniaki wychodzą;/Ale faktycznie pomagają? jaki koszt?

Siniaki są na początku jak się jeszcze nie umie masować i trochę boli, ale to zależy jak zassiesz ja zasysałam mocno, teraz się masuję i nie mam żadnych siniaków bo porostu umiem już. Ważne jest żeby nie pozostawić w jednym miejscu zassanej bańki na dłuższą chwilę trzeba ciągle nią ruszać na allegro są banki ja nie pamiętam ile płaciłam ale ok 20 zł

ja mam bardzo mocny RUDA 0660 tez uzywam baniek, po jkaim czasie mniej wiecej sie pozbylas tego cholerstwa?

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Mnie się muszę przyznać poprawił wygląd nóg po ćwiczeniach na fitnessie. Na zajęciach robi część ćwiczeń specjalnie na uda i pośladki i muszę przyznać - działa. Oczywiście poza tym przydają się pewnie również zabiegi, jednak ćwiczenia są ok.

Ja miałam taki że jak stałam to z tyłu było go widać z przodu nie miałam a nabawiłam się cellulitu przez tabletki od razu odstawiłam jak wyczytałam że to przez nie, ja zrobiłam już trzy serie, jedna seria to 8 razy w moim przypadku co drugi dzień ale zrobię jeszcze jedną serie tak dla profilaktyki, z tego co czytałam na forach to niektórym starczyła jedna seria ale ja nie umiałam się na początku masować i dlatego musiałam zrobić tyle serii

ja mam 177 waze 57 i tez oczywiscie posiadam cellulit :) zaczelo sie od tabletek antykoncepcyjnych
TROSZKE sie zmiejszyl jak zaczelam regularnie cwiczyc polecam http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-jedrne- posladki/ ale mogloby go wcale nie byc! mam nadzieje ze kiedys zniknie. pociesza mnie to ze przychodzi lato i jak nogi sa opalone to az tak tego nie widac

FACECI TEZ POWINNI GO MIEC! TO NIESPRAWIEDLIWE

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??