Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

14 minut temu

Budowa domu

18 minut temu

Projekt wnętrza

52 minut temu

usługi stomatologiczne

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

utrapienie sporej częsci płci pięknej ;]] ... no wlasnie, i co z tym robimy? Kremy, masaze, peelingi, banki chinskie i inne cuda....A MOJE PYTANIE JEST TAKIE: czy ktoraś z was skorzystała może z jakiś zabiegów w salonach? Piszcie o swoich doświadczeniach i z jakich zabiegów skorzystałyście, jakie byly ich efekty i o ile nie bedzie to problem napiszcie ile was ta wątpliwa przyjemnosc kosztowała :)
NIKT?



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-06 11:25 przez moderator.

hej
z tego co slyszalam i co kosmetyczki doradzaja to mezoterapia na parie ciala gdzie jest cellulit (jest to pradopodobnie jajsuteczniejszy zabieg jesli chodzi o salony kosmetyczne) a przede wszystkim trezba duzo pic wody lub napoi oraz przede wszystkim ruch, ruch i ruch. Jesli w organizmie jest malo wody szkodliwe zwiazki odkladaja sie i powstaja tz zlogi dzieki ktorym jest efekt cellulitu :(
Takze jesli chcesz miec piekne cialo zastosuj moje rady i daj znac jak efekty?
pozdrawiam Madzia :)

ej, wypowiadajcie się na pewno wiele z was ma cos do powiedzenia :)

ja nie wiem, bo w saklonie w tej sprawie jeszcze niegdy nie byłamNapewno zabieg nie nalezy do najtanszych ani do jednorazowego uzycia;) dlatego wybieram domowe sposoby. trafiłam ostatnio w allegro ma taką maskę na cellu, nie droga, robiona przez kogos, pachnie cynaonem, nakładasz te maź na ciało i owijasz sie folią. `strasznie piecze, grzeje i mrowi. ale efekt widze jakiś!! dla mnie to jest sukces bo uzywałam wielu rzeczy -kremów, masazy i nic. czekam na efekt koncowy. dodoam ze chodze raz w tygodniu na basen i troche , od czasu do czasu cwicze ez 8 min buns...

pewnie chodzi o preparat cellulit stop czy cos takiego :) mialam go , wyprobowalam po 2 miesiacach nie bylo efektow , zwrocili kase i tyle w tym temacie :) ale jak mi pan napisal - kazda skora jest inna i na kazda dziala co innego :)

ktoś jeszcze ? :)

Ja niestety mam z tym problem i nie wiem juz jak z tym walczyc, słyszałam , ze zimnie prysznice ruch i balsamy moga dac efekt ale trzeba -CIERPLIWOŚCI :/

http:// citeam.pl/oferty/wroclaw/vellasmooth-rewolucja-w-walce-z-cellulitem

to link do świetnej promocji, gdybym miała te 550zł, pewnie bym zainwestowała w siebie...
Wyobraźcie sobie: masaż zasysający (jak bańka) z pobudzeniem prądem(mechaniczna stymulacja złogów) i podczerwienią (wypacanie toksyn), jestem przekonana, że to działa.
Jak będę miała już stałą pracę w zawodzie i odłożę trochę kasy to zrobię sobie żelazko antylellulitowe albo cudo powyżej.
Masuję się gąbką i bańkami, to DAJE efekty, ale trzeba włożyć w to mnóstwo czasu i energii, kilka miesięcy MINIMUM, a tu dajesz 1500zł za żelazko i po 10 zabiegach masz zgrabną pupkę i jeszcze obwód zmniejszony... jak się ma kasę, to żaden cellulit nie straszny.

e tam!
cellulit zawsze był i będzie!
jakoś te gwiazdy i gwiazdeczki kase mają i cellulit również:)

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

po co wydawac tyle kasy na zabiegi?
masaz , zdrowa dieta i duzo wody mineralnej dzialaja wieksze cuda;P

ja korzystam z baniek chinskich (17,50zł na all) i widac efekty:)
nigdy nie mialam z cellulitem wiekszego problemu, jest widoczny dopiero po scisnieciu skory, ale wole zapobiegac niz pozniej leczycy:)

No właśnie mają, do póki im ktoś zdjęcia nie zrobi, nie pośmieje się w prasie, miesiąc później już gładkie uda (patrzcie Kate Moss!!!!)

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

ja stosowalam perfekty serum czy co tam :) dosyc nieregularnie ale efekt byl widoczny mimo nieregularnosci

ja mam bardzo mały cellulit na udach ale postanowiłam coś z tym zrobić i mam w planach zakup baniek chińskich :) mam nadzieję, że te masaże przyniosą oczekiwany rezultat :)

hej ;)

ja probowalam zabiegu endermologii, wydaje mi sie, ze nie jest on jeszcze zbytnio znany w polsce
mieszkam na studiach w Krakowie, ale pochodze z okolic Tarnowa wiec na zabieg chodzilam do gabinetu w Tarnowie
tutaj podaje link http://dermestetica.pl/endermologia.html

naprawde polecam, wiadomo ze trzeba to polaczyc z dieta i ruchem, ale efekty sa duzo duzo lepsze, niz np samo bieganie
ja biegalam dwa razy w tygodniu po 30min, 2 razy w tygodniu mialam endermologie no i jeszcze odstawilam slodycze! :)

po endermologii cialo jest duzo bardziej ujedrnione, poza tym w tym gabinecie robia masaze profesjonaliscie i naprawde czuc i widac poprawe, zreszta sama mierzylam sie centymetrem :)
wczesniej jak tylko cwiczylam i mialam diete to naprawde nie bylo rewelacji, a tutaj wystarczylo mi 3 tygodnie i od razu moglam wskoczyc w swoje bikini!! :D

poza tym endermologia to masaze, wiec jeszcze sie zrelaksowalam i pogadalam z babkami ktore mnie masowaly! super sprawa! polecam! :)

Cytat
beata0904
e tam!
cellulit zawsze był i będzie!
jakoś te gwiazdy i gwiazdeczki kase mają i cellulit również:)
Myślę dokładnie tak samo ;)))

a to moj sposob na celulit. cwiczenia + ten krem , powoli widze malutkie efekty, mam nadzieje ze zniknie do wakacji ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Callanetics - zbiorczy