Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROLKI - zbiorczy

15 maj 2012 - 16:15:54

Cytat
eDom
Rolki to sport jak każdy inny i nie ma czegoś takiego jak "za stary/stara" na rolki :) A z firm to K2 :D
Ma się tyle lat na ile się człowiek czuje a jeśli się o siebie dba to można zachować młodość bardzo długo ;]
Moja babcia-74 lata, wciąż czuje się jak nastolatka, ciągle chodzi na spacery, rower i potańcówki. Nic jej nie jest. Bierze suplementy i poza tym nic-lekarz twierdzi, że to najzdrowsza kobieta jaką zna ;D
Cytat
lena-222
chetnie sie pozbede rolek :P
tak ogolnie to moje leza i sie kurza... uwielbiam rower i na nic innego go nie zamienie :)
Chętnie się nimi zaopiekuję razem z mamą chcemy ppojeździć a ona nie ma. jaki masz rozmiar?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-15 16:17 przez Arlekina.

ROLKI - zbiorczy

15 maj 2012 - 16:17:17

Od kilku dni śmigam i jest to super sprawa:)

Nogi bolą jak oszalałe ale taki ból to przyjemność:)

Po 1 wypłacie kupuje nowe bo moje mają już swoje latka:)

ROLKI - zbiorczy

15 maj 2012 - 16:18:39

ja mam ale nie lubię-leża gdzieś i się kurzą. Z rolek to wolę na schudnięcie masaż roller-to przynajmniej działa. Na rolkach to się tylko buduje mięśnie ud a nie chudnie

ROLKI - zbiorczy

15 maj 2012 - 16:21:46

a czy fanki rolek wiedzą, że ścieżka rowerowa jest jak sama nazwa wskazuje dla rowerów a nie rolek ?? jeżdżąc po trjómieście czasem mam chęć takową rozjechać .. tłumy rowerów na ścieżce a taka się jeszcze z rolkami pcha. dziękuje.

ROLKI - zbiorczy

20 cze 2012 - 10:39:51

ja dzisiaj zaczynam jazdę :)
stare,z plastikowymi kółkami ,no ale cóż ,funduszy na inne brak:P

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

ROLKI - zbiorczy

20 cze 2012 - 17:32:43

Z firm to K2 lub Rollerblade. Inna sprawa że rolki modelują inne mięśnie niż w wypadku biegania co jest świetne a modelowanie nóg :)

ROLKI - zbiorczy

22 cze 2012 - 09:12:15

Ja do jazdy na rolkach już się przymierzam od tygodni. I nawet znalazłam swoje stare, zakurzone rolki (o dziwo pasują ;)). Ale zostawiłam u Mamy.
I już 2 razy ją odwiedzałam, a wziąć rolek zapomniałam.

Ale teraz muszę, bo chcę sobie znowu śmigać na roleczkach :)

Sposób na dobrą zabawę i zdrowy ruch na świeżym powietrzu! :)

ROLKI - zbiorczy

05 lip 2012 - 11:21:02

cześć Dziewczyny : )
po 10 latach postanowiłam znowu 'odświeżyć' ten sport przeze mnie, kupiłam sobie rolki, teraz tylko czekam na kuriera!
i moje pytanie, czy Wy też śmigacie? widzicie jakieś zmiany, na lepsze, ciało, nogi? kondycja :)?

pozdrawiam!

ROLKI - zbiorczy

05 lip 2012 - 11:29:36

Oczywiście że śmigam!! Wyciągnełam stare rolki i jeżdże, choc ostatnio mniej bo nie miałam za bardzo czasu, ale zamierzam jeździć więcej dla kondycji i wzmocnienia nóg. Także zmian jeszcze nie ma, ale na pewno będą!
Oczywiście namówiłam swojego faceta i jeszcze szwagier się wkręcił i kupili w tym roku rolki.

ROLKI - zbiorczy

07 wrz 2012 - 16:57:45

W tym roku kupiłam rolki swojemu facetowi na urodziny (ciężko było znaleźć, rozmiar 47!) i teraz śmigamy razem :) O ile można to w ogóle nazwać śmiganiem w moim przypadku ;P Czasem mi głupio przy nim, że tak zwyczajnie jadę, podczas gdy on jakieś cuda wyprawia.

ROLKI - zbiorczy

09 wrz 2012 - 23:55:42

ma ktoś regulowane rolki na sprzedaz ? prosze pisac na priv jak cos bardzo mi zalezy !:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 00:00 przez ona_anita.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 5/5

ROLKI - zbiorczy

15 wrz 2012 - 08:26:29

Zima się zbliża i coraz mniej możliwości na jazdę na rolkach :( Jak sobie radzicie bez rolek podczas zimy? Jakiś zamiennik? :)




________
Sport – Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

ROLKI - zbiorczy

19 wrz 2012 - 15:16:33

Na początek może być firma Spokey zapraszam na www.sportxtreme.pl

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

ROLKI - zbiorczy

19 wrz 2012 - 15:20:42

ja się tak zastanawiam.. do jazdy na rolkach serio jest potrzebne idealnie równe podłoże?
u nas chodniki wyglądają jak poligony, do tego w mieście same pagórki, nie ma w pobliżu porządnego deptaka i zastanawiam się, czy jest sens myślenia o jeździe na rolkach..

ROLKI - zbiorczy

19 wrz 2012 - 15:33:44

Cytat
matra
ja się tak zastanawiam.. do jazdy na rolkach serio jest potrzebne idealnie równe podłoże?
u nas chodniki wyglądają jak poligony, do tego w mieście same pagórki, nie ma w pobliżu porządnego deptaka i zastanawiam się, czy jest sens myślenia o jeździe na rolkach..

Ja jeżdżę dość regularnie ale dopiero od tego sezonu i powiem szczerze że za nic nie wjadę na chodnik z płyty, a co dopiero nierówny... W swoim mieście mam taki deptak w lesie, bitumiczny, po tym najlepiej się jeździ.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na Boczki