Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:35:23

Najwazniejsze by byly z plastikowymi kołkami:d i lepiej kup regulowane jak chcesz przez neta kupic;D a jak cos to pisz na priv bo ja mam regulowane 37-41

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:36:11

ja mam rolki go sport, kupione za 219 zł ale są wspaniałe na allegro można je kupić używane za nawet niecałe 100 zł. W tesco nie polecam ponieważ większość z nich nie jest dobra jakościowo, a za tyle samo można kupić na allegro naprawdę dobre. Nie polecam takich zwykłych całych z plastiku ponieważ po pewnym czasie zaczynają uwierać itp.

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:36:14

mam rolki rozmiar 38 , moge sprzedac nawet za 30-40 zl, mi juz nie potrzebne, kółka kauczukowe, kolor szary.
prosze pisac na priv

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:36:44

HeXeN - za ile chcesz je sprzedać?

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:38:03

Cytat
bladatwarz
a jak z "zabudową"? jedne sa raczej miękkie jak buty sportowe, inne z twardego plastiku...?...

Każdy rodzaj jest do innej jazdy, jedne są do agresywnej, drugie do fitness, inne wyczynowe...to zależy.

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:38:38

Cytat
HeXeN
dziewczyny, plastykowych już nie ma w sprzedaży praktycznie:) ja mam do sprzedania raz założone rolki Tepish o takie o,rozm 38. Niby mam 38 ale na mnie są ciut przymałe więc dalej jeżdżę na starych poczciwych Rocesach albo Speed Bullach:D

przecież to są rolki wyczynowe a nie dla amatora, który jeździ dla przyjemności... trzeba być dobrze oblatanym w tym sporcie aby w pełni korzystać z tego rodzaju sprzętu

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:38:50

Jeśli mogę Ci coś doradzić, to nie kupuj rolek za 80 zł, też kiedyś kupiłam rolki w Auchanie, za 90 zł, niestety buty w nich były źle wyprofilowane, nogę mi w nich strasznie wykrzywiało, źle się jeździło. Nie oszczędzaj, zawsze można kupić na raty :) tak jak ja to zrobiłam, moje rolki kosztowały 450 zł :) miałam ratę 49 zł.
Teraz jest dużo wyprzedaży w dobrych sklepach sportowych. Idź i spytaj o doradzenie sprzedawcy, wg mnie lepiej kupić dobre rolki, firmowe, noga nie będzie się męczyć i będziesz mieć pewność że pojeździsz w nich kilka sezonów :)
Pozdrawiam.

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:40:27

Cytat
bladatwarz
HeXeN - za ile chcesz je sprzedać?

właśnie sie zastanawiam ;p kupiłam je jakoś za 430zł chyba ;/
Cytat
Darmoszka
Cytat
HeXeN
dziewczyny, plastykowych już nie ma w sprzedaży praktycznie:) ja mam do sprzedania raz założone rolki Tepish o takie o,rozm 38. Niby mam 38 ale na mnie są ciut przymałe więc dalej jeżdżę na starych poczciwych Rocesach albo Speed Bullach:D

przecież to są rolki wyczynowe a nie dla amatora, który jeździ dla przyjemności... trzeba być dobrze oblatanym w tym sporcie aby w pełni korzystać z tego rodzaju sprzętu

Wiesz czym sie roznia rolki wyczynowe/do jazdy agresywnej od zwyklych? Tym ze 100% lepiej trzymaja noge. Ja zaczynałam od wyczynowych Speed Bulli (chyba nie ma ich już na rynku). Nikt amatorowi nie każe po rurach skakać, ja (już) nie skaczę a jeździ się super.
Cytat
Kasiu_la
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to nie kupuj rolek za 80 zł, też kiedyś kupiłam rolki w Auchanie, za 90 zł, niestety buty w nich były źle wyprofilowane, nogę mi w nich strasznie wykrzywiało, źle się jeździło. Nie oszczędzaj, zawsze można kupić na raty :) tak jak ja to zrobiłam, moje rolki kosztowały 450 zł :) miałam ratę 49 zł.
Teraz jest dużo wyprzedaży w dobrych sklepach sportowych. Idź i spytaj o doradzenie sprzedawcy, wg mnie lepiej kupić dobre rolki, firmowe, noga nie będzie się męczyć i będziesz mieć pewność że pojeździsz w nich kilka sezonów :)
Pozdrawiam.

Albo i kilkanaście jak moje hmm no nie ierwsze bo pierwsze były na komunie ale drugie:P Mają jakieś 12 lat i są świetne nadal,mimo że swoje już przeszły;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-02 20:45 przez HeXeN.

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 20:57:02

Mam rolki formy ROCES model Orlando, czarne, rozmiar regulowany 36-40, jezdziłam na nich może z 5 razy, na sprzedaz, zainteresowane proszę o wiadomosc na priv :)

ROLKI - zbiorczy

02 paź 2011 - 21:00:15

ja szukam rozmiar 37 kauczukowymi kolkami jak ktos chce sprzedac tanio...

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

ROLKI - zbiorczy

05 mar 2012 - 13:25:59

Podbijam wątek..
Ma ktoś do odsprzedania rolki rozm 38 za jakas niewielka kwote??
Chce sie nauczyc jezdzic bo wiosna sie zbliza:)
Jesli ktos ma do sprzedania to prosze pisac na priv:)

ROLKI - zbiorczy

05 mar 2012 - 13:28:45

rolki dają więcej niż rower !!

ROLKI - zbiorczy

05 mar 2012 - 13:32:02

ja chę wrotki :)))) i już upatrzyłam teraz czekam miesiąc na urodziny :P

ROLKI - zbiorczy

05 mar 2012 - 13:37:08

Ja też uwielbiam rolki, podbijam w takim razie i powodzenia w gubieniu kilogramów:)

ROLKI - zbiorczy

05 mar 2012 - 13:37:35

kupe rolki 38 ;D;D KUPIE ROLKI KUPIE ROLKI KUPIE ROLKI

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??