Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:37:30

Ja dopiero w tym roku kupiłam i przyznam, że ciężko mi nawet było ustać w nich ;) Teraz nawet sama jako tako jadę xD Tez chciałabym już śmigać ;) A jakie rolki masz jeśli można spytać? I na jakich kółkach? (chodzi mi o wielkość)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:38:18

na poczatek wybieraj plaskie powierzchnie ,unikaj kostki brukowej,bo latwo o upadek,strasznie kolka wpadaja w fugi:),ja jezdze od 10 lat i ostatnio zakupilam sobie nowy sprzet:)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:39:33

rolki są super,co prawda jeździłam mają 12-15 lat a teraz tez ciągle mysle o takim sprzecie :-)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:42:30

Pamiętam że jak byłam może w pierwszej klasie to dzien bez rolek był dniem straconym ;)
Zniszczyłam w swoim życiu chyba z pięć par rolek w czym jedne mi ukradli teraz jak zakupiłam jakoś wiosna wyszłam na nie tylko raz chyba zapomniałam jak się jeździ i nieźle mnie tyłek bolał ;)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:47:41

W tym roku po kilkuletniej przerwie zalozylam moje rolki zakupione 10 lat temu :) ale okoliczne drogi nie pozwolily mi na stala jazde. A juz myslalam, ze znalazlam sposob na zrzucenie kilku kilogramow. Dla mnie jedna z najprzyjemniejszych form aktywnosci fizycznej :)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:49:10

ja uwielbiam na rolkach jeździć :)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:49:32

ja zawsze chciałam rolki, ale jakoś nigdy ich nie dostałam :p ale ostatnio ciotka dzwoniła, ze jakieś ma na wydanie :D

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:49:56

Kiedyś jeżdzilam :D

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:52:36

Najlepiej ugiąć kolana i mocno się schylić - na początku ... Potem im bardziej poczujesz się bezpiecznie możesz się prostować :) i lepiej lądować na tyłku :D

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:52:55

Cytat
nateknatalek
Ja dopiero w tym roku kupiłam i przyznam, że ciężko mi nawet było ustać w nich ;) Teraz nawet sama jako tako jadę xD Tez chciałabym już śmigać ;) A jakie rolki masz jeśli można spytać? I na jakich kółkach? (chodzi mi o wielkość)
ja mam rolki kupione na dziale dziecięcym ze wzgledu ze mam rozmiar 32-35<moderacja - spam>takie same jak te tylko kupowane w sklepie sportowym




<moderacja - wystarczy, że wstawisz samą grafikę>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 22:05 przez moderator.

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:53:14

ja kiedys trenowalam,ale zapal mi przeszedl. teraz przy porzadkach znalazlam rolki i jak mam czas to jezdze,tylko u mnie w miescie problem z dobrymi trasami! wszedzie dziury,gory doliny... ;/
co do rad,to nie poddawac sie i jezdzic,bo trening czyni mistrza!:)

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 21:58:55

Cytat
angieee20
Cytat
nateknatalek
Ja dopiero w tym roku kupiłam i przyznam, że ciężko mi nawet było ustać w nich ;) Teraz nawet sama jako tako jadę xD Tez chciałabym już śmigać ;) A jakie rolki masz jeśli można spytać? I na jakich kółkach? (chodzi mi o wielkość)
ja mam rolki kupione na dziale dziecięcym ze wzgledu ze mam rozmiar 32-35 http ://allegro.pl/rolki-regulowane-guts-girl-abec-7-biale-069a-35-38-i1765962549.html
takie same jak te tylko kupowane w sklepie sportowym

O kurcze to małe masz kółka, fajnie ;) Ja się od razu porwałam na 90 i jest mi cholernie ciężko je opanować. Zamówiłam przez neta i jak je zobaczyłam po rozpakowaniu to szoku doznałam, że takie wielkie te koła ;) Co do ochraniaczy to bez nich nawet rolek nie zakładam xD A jak tam u Ciebie hamowanie? :D

ROLKI - zbiorczy

30 sie 2011 - 22:10:38

Cytat
nateknatalek
Cytat
angieee20
Cytat
nateknatalek
Ja dopiero w tym roku kupiłam i przyznam, że ciężko mi nawet było ustać w nich ;) Teraz nawet sama jako tako jadę xD Tez chciałabym już śmigać ;) A jakie rolki masz jeśli można spytać? I na jakich kółkach? (chodzi mi o wielkość)
ja mam rolki kupione na dziale dziecięcym ze wzgledu ze mam rozmiar 32-35 http ://allegro.pl/rolki-regulowane-guts-girl-abec-7-biale-069a-35-38-i1765962549.html
takie same jak te tylko kupowane w sklepie sportowym

O kurcze to małe masz kółka, fajnie ;) Ja się od razu porwałam na 90 i jest mi cholernie ciężko je opanować. Zamówiłam przez neta i jak je zobaczyłam po rozpakowaniu to szoku doznałam, że takie wielkie te koła ;) Co do ochraniaczy to bez nich nawet rolek nie zakładam xD A jak tam u Ciebie hamowanie? :D
z tym to już gorzej zwalniam ale tego czarnego czegoś znaczy hamulca uzywam tylko jak już musze :)

ROLKI - zbiorczy

31 sie 2011 - 23:16:21

jeśli któraś ma rolki w rozmiarze 36/37 z kauczukowymi kółkami i chciałaby się ich pozbyć to chętnie kupię lub wymienię na kilka rzeczy z mojej szafy ;)

ROLKI - zbiorczy

03 wrz 2011 - 14:13:45

Dziewczyny czy można na szafie wystawić ochraniacze do jazdy na rolkach/rowerze itp? Jeśli tak to w jakiej kategorii?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??