Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

ROLKI - zbiorczy

03 lip 2014 - 12:03:50

Ja nie umiem jeździć na rolkach i zaczynam zazdrościć tym co potrafią. Moja córka na komunię dostała takie rolki z płozami, prawie identyko:
<moderacja, spam>
Też chciałabym sobie kupić takie 2w1 i móc jeździć zarówno latem i zimą. Co ciekawe na łyżwach potrafię jeździć a na rolkach nie. Coś jest ze mną dziwnego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:48 przez moderator.

ROLKI - zbiorczy

03 lip 2014 - 12:44:20

chętnie kupię w rozmiarze 39 ma ktoś???

ROLKI - zbiorczy

09 lip 2014 - 14:21:49

Rolki kocham, nie jestem mistrzem jazdy i zdarza mi sie przytulić do asfaltu ale co tam wstaję i jadę dalej:) Mąż tez został zmuszony do ich zakupu i teraz jeździmy sobie razem:) Fajna sprawa na zrzucenia zbednych kilo i pozbycie sie brzuszków, bo pracuje całe ciało:)

ROLKI - zbiorczy

09 lip 2014 - 14:25:56

ja nie umiem jezdzic na rolkach, za malolata sie nauczylam ale pare lat ich nie uzywalam i mam teraz tego skutki :D jade powolutku z moim facetem za reke ale zaraz bola mnie stopy wiec to tylko 500m wedrowki :D moze kiedys sie naucze bo rolki to super sprawa dla ciala.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

ROLKI - zbiorczy

09 lip 2014 - 14:27:12

U mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie. Ostatnio wróciłam do jazdy, lecz bez pomocy znajomych daleko nie potrafię zajechać.

ROLKI - zbiorczy

09 lip 2014 - 14:30:32

ja kupiłam rolki ale asfalt mi rozebrali i od roku kładą nowy! ehh trzeci świat :/

ROLKI - zbiorczy

28 paź 2014 - 14:14:14

Ja zamiast rolek zaszalałam i wzięłam wrotki ;) Fantastyczna sprawa, pracuje całe ciało, można się zrelaksować robiąc kółeczko dookoła pobliskiego parku... Tylko szkoda, że chodniki tak uwalone liśćmi (cóż, w końcu jesień...) jak żle najadę to żeby zostawiam w asfalcie :< Czekam na wiosnę!

ROLKI - zbiorczy

30 sty 2015 - 17:37:49

ja mam rolki zakupione w tamtym roku i uwielbiam na nich jezdzic :) swietna okazja do pogawedek z mlodsza siostra ktora wyciagam pojezdzic :)

ROLKI - zbiorczy

18 kwi 2015 - 19:55:12

jej kocham rolki!! a czy jakos specialnie sie rozgrzewacie przed rolkami by pozniej nie miec zadnych kontuzji? macie jakies swoje sprawdzone rozgrzewki:)?

ROLKI - zbiorczy

19 kwi 2015 - 11:11:00

@maxxi - jeśli chodzi o rozgrzewkę to możesz przed założeniem rolek zrobić z 10-15 przysiadów, parę wymachów rękami i parę skrętów tułowia. Dobre by były też pajacyki, ale to trochę zwraca na siebie uwagę w miejscach publicznych :)
Za to NAPRAWDĘ ważne jest rozciąganie po jeździe - szczególnie jeśli jeździmy dłużej. Po zdjęciu rolek najpierw przysiad na jednej nodze (trzymamy się czegoś) ale tak, żeby czuć napięcie w udach - na zmianę jedna i druga noga
potem łydki - jedna noga z przodu, druga z tyłu i nie odrywamy pięty nogi z tyłu przesuwając cięzar ciała do przodu i czujemy napięcie w łydkach. Tak przez chwilkę zmienając nogi.
na koniec przyciągamy nogę ZA KOSTKĘ (nie za stopę) do pośladków

to szczególnie ważne dla tych z Was które mają często "zakwasy" po rolkach

ROLKI - zbiorczy

19 kwi 2015 - 21:28:23

tak tak to ze trzeab sie rozciagnac po to wiem wiem, wiadomo bez tego mikrourazu murowane. jesli chodzi o takie cwiczenia podstawowe to wiem ale wlasnie zastanawialam sie czy jakas taka typowa rozgrzewka rolkowo by nie nabawic sie kontuzji:) ja kiedys sie zle rozgrzalam i do dzis mam problem przez to z kolanem;/

ROLKI - zbiorczy

22 kwi 2015 - 00:16:30

ok wracając do rolek, bo właśnie dzisiaj byłam pierwszy raz na Dolinie 3 Stawów (taka specjalna wydzielona strefaa wypoczynkowa w Katowicach) i z przykrością stwierdziłam że moje Decathlonowe rolki chyba mają dość, bo mnie tak poobcierały że jutro się chyba nie ruszę :(

Więc teraz - czy któraś z Was ma jakieś godne polecenia, niedrogie (do max 450 zł) rolki? W sklepie w którym byłam dzisiaj mieli albo ten model Tempish'a -> http://goo.gl/1QXgPH za niecałe 400 złotych, albo już dużo tańsze Spokey'e i Raveny. Te Tempishe wyglądały nieporównywalnie lepiej jakościowo, ale nie znalazłam żadnej niezależnej opinii w sieci (jedna w jakimś sklepie, ale bardziej ufam ceneo/opineo etc.) dotyczącej tych rolek... więc w skrócie:
Ma któraś z Was rolki Tempish? w szczególności 2-3 sezon?
Czy któraś z Was jeździ może na Raven'ach / Spokey'ach i jest zadowolna?

ROLKI - zbiorczy

26 kwi 2015 - 23:23:18

no ja chyba nie pomoge bo ja od lat mam rollerblade, naprawde mam je ponad 13 lat:d i sa mega, musze teraz w tym sezonie tylko kolka wymienic a tak to smigaja jak nowe:) lepiej chyba troszke wydac wiecej na rolki by na dlugo starczyly, wygodnie sie bedzie jezdzic i nie narazi sie na kontuzje czy obtarcia:)

ROLKI - zbiorczy

26 kwi 2015 - 23:30:29

Ja mam na szafie wrzucone córki rozmiar 32 33 34 35 - są regulowane razem z ochraniaczmi na kolana łokcie i kąskiem do sprzedania 50 zl z przesyłka włącznie do negocjacji

ROLKI - zbiorczy

27 kwi 2015 - 07:11:33

Ja od paru lat mam Fila - niebywale cichutkie i zwrotne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rower czy bieganie?