Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROLKI - zbiorczy

08 lut 2014 - 10:00:43

Po 30 minutach jazdy na rolkach dziennie smukła sylwetka, zgrabne nogi i jędrne pośladki gwarantowane.


Spalanie kalorii to nie wszystko – rolki bowiem przewyższają w korzyściach także rower, a nawet jogging. Ze względu na płynność wykonywanych ruchów są bezpieczniejsze dla naszych stawów i stóp, nie powodują tzw. urazów marszowych (np. kontuzji kolan).


możecie też dziewczyny wykorzystać pomysł z USA czyli nordic blading
To połączenie jazdy na rolkach i nordic walkingu, czyli marszu z kijkami. Polega to na tym, że podczas jazdy odpychasz się kijkami.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 10:01 przez anioleeek22.

ROLKI - zbiorczy

17 lut 2014 - 13:33:14

Cytat
malwina-kocaj
Ja mam bardzo fajne ale nie potrafię na nich jeździć:p Boję się :)
Ja właśnie dałam kupe kasy i teraz leża:/

Ja miałam podobny problem. Kupiłam sobie super rolki i okazało się że są dużo szybsze niż te na których jeździłam mając 16 lat, myślałam w sklepie że po prostu jest tam bardzo równo dlatego tak szybko jeżdżą. Ale na dworze okazało się że jadąc po chodniku nie mogę się zatrzymać. Mimo tego że kiedyś uwielbiałam jeździć na rolkach te nowe leżały w szafie, i mąż wyzywał że dałam kase a teraz leżą. To mnie trochę zmotywowało i postanowiłam że muszę się odważyć bo przecież je uwielbiam.

Moja rada kup sobie ochraniacze kolana, łokcie, nadgarstki i kask (ja niestety jeszcze nie mam, ale na pewno kupię jak znajdę wygodny w rozsądnej cenie) Jak już masz te rzeczy to naucz się hamować hamulcem (mnie to dodało odwagi). W internecie znajdziesz jak to zrobić(zginasz w kolanie nogę bez hamulca a tą z hamulcem wysuwasz prostą do przodu dociskasz do asfaltu i pochylasz się trochę do przodu). Bo jest jeszcze hamowanie drugą rolką jadąc na jednej tą drugą stawiasz z tyłu prostopadle do tej jadącej po nawierzchni i ciągniesz po asfalcie. Ja tego nie robię bo nie jest to łatwe i ściera kółka. Ja czekam aż będzie ciepło. :)

ROLKI - zbiorczy

17 lut 2014 - 13:36:51

ja uwieeelbiam roki! mam super różowe haha :D fajnie się jeździ, polecam :) ale nie sprzedaję

ROLKI - zbiorczy

03 mar 2014 - 22:59:46

ja wlasnie dzis kupilam rolki po ponad 10 latach przerwy i zaczelam smigac :) jednak jak sie bylo mniejszym to jezdzilo sie duuuzo zgrabniej :P

ROLKI - zbiorczy

03 mar 2014 - 23:05:47

Nie lubię rolek swoje wyrzuciłam kilka lat temu bo wiem ze do nich nie wrócę.

ROLKI - zbiorczy

03 mar 2014 - 23:08:12

Ja mam fajne rolki, trochę na nie wydałam, tylko że zostawiłam u Lubego 700 km stąd, a on do konca kwietnia za granica... Musze zostać przy bieganiu :(

ROLKI - zbiorczy

03 mar 2014 - 23:14:20

Ojjj ja tez musze w niw zainwestowac :-) w tamto lato nie wyszlo bo brzuch za duzy to w tym roku zainwestuje :-) bo sie przymierzam d 2 lat juz tak :-)

ROLKI - zbiorczy

03 mar 2014 - 23:48:48

Ja jeżdżę na rolkach od 4 lat, a od 3 lat z moją 9 letnią córcią, obie śmigamy i uwielbiamy to!!! Mimo, że jeździmy dość dobrze, to ochraniacze na kolanach i na łokciach mamy zawsze. Obie mamy rolki oxelo diabolo od zeszłego roku, polecam, są świetne. Mój mąż też jeździ, ale jest za szybki dla nas, nie możemy go dogonić :-)
Jeździmy też z córcią na łyżwach, obie od 4 lat, córcia chodzi od 2 lat do szkółki i jeździ już dużo lepiej ode mnie :-) kręci podstawowe piruety, kółeczka, skacze na tym lodzie i w ogóle szaleje. Przynajmniej mam z kim jeździć i miło spędzamy czas :-)
Na rowerach też jeździmy, górskich, najchętniej po wertepach!
Takie już jesteśmy, pozdrawiam :)

ROLKI - zbiorczy

05 maj 2014 - 21:32:40

też mogę polecić rolki firmy oxelo ale tylko do zwyczajnej jazdy, bo jak już chce się poszaleć to lepiej zainwestować w jakieś lepsze.
i na rolkach jeżdżę od zawsze, ale dość rzadko bo góra raz w tygodniu i zazwyczaj też nie na jakieś długie trasy tylko koło 20km. a czy się na nich chudnie to nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie bo utrzymuję cały czas od jakiś 3 lat stałą wagę. Na pewno od rolek się robią fajne nogi, także polecam (:

ROLKI - zbiorczy

06 maj 2014 - 11:59:05

Kupiłam sobie w marcu rolki, jednak nie potrafię na nich jeździć :( Macie jakieś sposoby na szybką naukę?

ROLKI - zbiorczy

07 maj 2014 - 13:09:38

Mam zamiar kupić sobie rolki. Myślicie, że znajdę jakiś model do 250złotych? Nie chcę tych rolek z regulowanym rozmiarem, ponieważ słyszałam, że nie są zbyt solidne.

ROLKI - zbiorczy

01 lip 2014 - 10:03:13

A może jest tu jakaś dziewczyna ze Śląska, która chciałaby pośmigać wspólnie? :)

ROLKI - zbiorczy

01 lip 2014 - 10:06:51

ja podobnie jak większość z was uwielbiam jazdę na rolkach, ale... nie umiem hamować:p

ROLKI - zbiorczy

01 lip 2014 - 10:16:09

kiedyś śmigałam,pamiętam jak były cholernie drogie i nigdzie nie można było dostać-zwiedziłam całe miasto:-) teraz przy dzieciach to mi trudno ale jak córka podrosnie też sobie kupię i będę śmigać
czy macie może takie co można zmienić na rolki,wrotki i łyżwy????????????????????????????polecacie czy raczej to szajs?????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-01 10:19 przez maa_dzia.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

ROLKI - zbiorczy

01 lip 2014 - 10:34:05

kocham rolki!
mam od niedawna ale uwielbiam jeździć :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

basen a strój