Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

A ja polecam przywiązac sobie nogo do 2 ciężarówek i niech każda jedzie w przeciwnym kierunku !!!
Po ty z pewnością zrobisz szpagat jeszcze tego samego dnia :-)

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

http://worekpomyslow.pl/porady/sport-i-fitness/fitness/jak-zrobic-szpagat-zestaw-cwiczen-1070 bardzo dobra strona, mieciąc rozciągania i dałam radę :)

Jeśli pragniesz zadbać o swoją sylwetkę chcesz by Twoje ciało w końcu wyglądało tak jak sobie wymarzył eś\aś napisz pomogę by Twoje ciało było takie jak pragniesz. Co do ceny dogadamy się napewno do ażdego mam indywidualne podejście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:52 przez ladyymma.

nie róbcie tego, pisia od tego boli ;(

rozciągam mięśnie ud codziennie rano i wieczorem od prawie roku i nic :( może nie wszyscy mogą zrobić szpagat ;/

Cytat
orijanna
ja się nauczyłam w dwa miechy kiedyś
wszelkie rozciągania nóg pomagają
najlepszy jest siad po turecku, ale stopy zetknięte spodami a kolana mają być na podłodze
wiem, że trudne :) ja mam ponad 3 dychy a tak robię :)
powodzenia

to ćwiczenie wdg mnie jest dobre i sprawdzone:) powoli powoli i dasz radę:) trzymam kciuki:*

zweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 1/5

mnie kiedyś moja trenerka rozciagała w taki sposób, że stawałam w kącie, nogi jak najbliżej ściany, a trenerka brała moją drugą nogę sobie na ramie i pchała do góry. po 2tygodniach bez problemu robiłam szpagat, ale ten taki, że jedna noga z przodu, a druga z tylu. :)

ja zrobie!
umiem szpagat od 7 roku zycia(trenowałam gim. art)musisz codziennie bardzo sie rozciagac,robic szerokie rozkroki,lub nogi na parapet i rozciagasz,nachylasz sie mozolnie,cierpliwie az w koncu usiadziesz bez bolu:D

Jesli masz juz za sobą okres dojrzewania to moze byc Ci trudniej. Zalezy czy kształt Twojej miednicy i spojenia jest odpowiedni do szpagatu, najlepiej było myslec o tym przed lub w trakcie okresu dojrzewania.

Przede wszystkim rozgrzewka intensywna, pózniej cwiczenia rozciagajace w siadze, skłony wszelkiego rodzaju, wymachy nóg etc.

Najawazniejsze zebys cwiczyla regularnie,nawet 2, 3 razy dziennie codziennie ;)

wpisz sobie w google :) będzie szybciej xd

ja ostatnio na fitnesie miałam ćwiczenia rozciągające i nie wiem w jaki sposób, ale zrobiłam szpagat po półgodzinnym rozciąganiu o.O po prostu rób wszystkie ćwiczenia rozciągające, motylki, schylania się przy prostych nogach, dotykanie klatką piersiową nóg i takie klęczenie na jednej nodze, a druga jedzie do tyłu ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proste ćwiczenia na kręgosłup