Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

A ja polecam przywiązac sobie nogo do 2 ciężarówek i niech każda jedzie w przeciwnym kierunku !!!
Po ty z pewnością zrobisz szpagat jeszcze tego samego dnia :-)

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

http://worekpomyslow.pl/porady/sport-i-fitness/fitness/jak-zrobic-szpagat-zestaw-cwiczen-1070 bardzo dobra strona, mieciąc rozciągania i dałam radę :)

Jeśli pragniesz zadbać o swoją sylwetkę chcesz by Twoje ciało w końcu wyglądało tak jak sobie wymarzył eś\aś napisz pomogę by Twoje ciało było takie jak pragniesz. Co do ceny dogadamy się napewno do ażdego mam indywidualne podejście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:52 przez ladyymma.

nie róbcie tego, pisia od tego boli ;(

rozciągam mięśnie ud codziennie rano i wieczorem od prawie roku i nic :( może nie wszyscy mogą zrobić szpagat ;/

Cytat
orijanna
ja się nauczyłam w dwa miechy kiedyś
wszelkie rozciągania nóg pomagają
najlepszy jest siad po turecku, ale stopy zetknięte spodami a kolana mają być na podłodze
wiem, że trudne :) ja mam ponad 3 dychy a tak robię :)
powodzenia

to ćwiczenie wdg mnie jest dobre i sprawdzone:) powoli powoli i dasz radę:) trzymam kciuki:*

zweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 1/5

mnie kiedyś moja trenerka rozciagała w taki sposób, że stawałam w kącie, nogi jak najbliżej ściany, a trenerka brała moją drugą nogę sobie na ramie i pchała do góry. po 2tygodniach bez problemu robiłam szpagat, ale ten taki, że jedna noga z przodu, a druga z tylu. :)

ja zrobie!
umiem szpagat od 7 roku zycia(trenowałam gim. art)musisz codziennie bardzo sie rozciagac,robic szerokie rozkroki,lub nogi na parapet i rozciagasz,nachylasz sie mozolnie,cierpliwie az w koncu usiadziesz bez bolu:D

Jesli masz juz za sobą okres dojrzewania to moze byc Ci trudniej. Zalezy czy kształt Twojej miednicy i spojenia jest odpowiedni do szpagatu, najlepiej było myslec o tym przed lub w trakcie okresu dojrzewania.

Przede wszystkim rozgrzewka intensywna, pózniej cwiczenia rozciagajace w siadze, skłony wszelkiego rodzaju, wymachy nóg etc.

Najawazniejsze zebys cwiczyla regularnie,nawet 2, 3 razy dziennie codziennie ;)

wpisz sobie w google :) będzie szybciej xd

ja ostatnio na fitnesie miałam ćwiczenia rozciągające i nie wiem w jaki sposób, ale zrobiłam szpagat po półgodzinnym rozciąganiu o.O po prostu rób wszystkie ćwiczenia rozciągające, motylki, schylania się przy prostych nogach, dotykanie klatką piersiową nóg i takie klęczenie na jednej nodze, a druga jedzie do tyłu ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proste ćwiczenia na kręgosłup