Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZUMBA fitness

29 gru 2010 - 15:30:43

Dziewczyny czy któraś z Wam chodzi na zumbę? Jakie wrażenia i jakie są efekty? Oglądałam filmiki w internecie i jak dla mnie wygląda to bardzo fajnie, super zabawa połączona z odchudzaniem :)
Mieszkam w małej miejscowości i już straciłam nadzieję, że tego typu zajęcia pojawią się u nas, a dzisiaj niespodzianka, od stycznia ruszają :)
Nikt się nie wypowie? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-29 15:38 przez karolajna899.

ZUMBA fitness

29 gru 2010 - 15:44:28

zumba to elementy tańca brzucha, na pewno łatwiejsze jak dla mnie ;) ruchy bioderek, brzuch pracuje - fajna zabawa, nie będziesz żałować :)

ZUMBA fitness

29 gru 2010 - 15:46:11

Nie syszałam o czymś takim, w moim miescie tez nie ma, ale z chęcią sie, tym zainteresuję.

ZUMBA fitness

29 gru 2010 - 15:50:23

Cytat
chocolatex
zumba to elementy tańca brzucha, na pewno łatwiejsze jak dla mnie ;) ruchy bioderek, brzuch pracuje - fajna zabawa, nie będziesz żałować :)
Z tego co widziałam, to nie tylko taniec brzucha.. ale wszystkie tańce latynoamerykańskie :) fajnie to wygląda :)
chodzisz lub chodziłaś na zumbę?
Cytat
AngGy
Nie syszałam o czymś takim, w moim miescie tez nie ma, ale z chęcią sie, tym zainteresuję.
Polecam filmiki na youtube :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-29 15:51 przez karolajna899.

ZUMBA fitness

29 gru 2010 - 21:02:35

Ja dzisiaj byłam na zumbie(nie pierwszy raz) ;) Naprawdę super zabawa ;D Ja osobiście bardzo lubię zumbę i polecam ;]

ZUMBA fitness

30 gru 2010 - 15:11:18

Cytat
Kaatarzynaa
Ja dzisiaj byłam na zumbie(nie pierwszy raz) ;) Naprawdę super zabawa ;D Ja osobiście bardzo lubię zumbę i polecam ;]
Takie wypowiedzi bardzo zachęcają.. :) wczoraj skusiłam się na fitness i.. ledwo co dałam radę :/ ale wykupiłam miesięczny karnet i będę walczyć dalej :D a od połowy stycznia ruszam na zumbę! :))

ZUMBA fitness

31 gru 2010 - 00:07:51

Kurcze... zawsze chciałam chodzić na aerobik ;p A od kiedy zobaczyłam filmik na YT z zumbą... serce zakochałam się ;p
Niestety pozostaje kwestia (zapewne) dosyć wysokich kosztów. Swoich oszczędności nie mam, a rodzice nie spełnią mojej zachcianki ;p

ZUMBA fitness

31 gru 2010 - 00:14:51

Chodzę na fitness, między innymi na zumbę, body toning i jeszcze inne jakieś takie. Zumba to takie różne rodzaje tańca, jesteś cały czas w ruchu i spalasz kalorie. Mi to się akurat z wszystkich zajęć na jakich byłam najmniej podoba (no może poza stepem i pilates), ale to dlatego że nie mam takich ruchów "seksownych" i czuję się jak taka tyczka na wietrze:)

ZUMBA fitness

31 gru 2010 - 00:24:22

Strasznie chciałabym iść, ale nie mam towarzyszki, a sama nie chcę iść:(

ZUMBA fitness

31 gru 2010 - 00:26:03

Duzo zalezy od osoby prowadzacej. Ja uwielbiam te zajecia, mysle, ze moga pomoc osobom niesmialym poprawic pewnosc siebie,
dla osob, ktore chca zrzucic zbedne kilogramy, a nie lubia monotonnych cwiczen jest to swietna alternatywa, gdyz jest to po prostu dobra zabawa, a przy okazji spalamy kalorie :)
Mysle, ze jesli jest fajna prowadzaca to nikt nie pozaluje, ale z doswiadczenia wiem, ze ciezko namowic na to kobiety, zwlaszcza niesmiale, maja obawy, ze nie dadza rady, ze ruchy nie te itd. Nic bardziej mylnego wg. mnie zumba jest stworzona dla takich kobiet !!! :D
Ja osobiscie polecam wszystkim!


P.s. u mnie w fitness klubie 9,50zł plus gratis godzina siłowni wiec chyba nie jest to taki wielki koszt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-31 00:28 przez calima81.

ZUMBA fitness

03 lut 2011 - 16:43:41

Cytat
karolajna899
Cytat
Kaatarzynaa
Ja dzisiaj byłam na zumbie(nie pierwszy raz) ;) Naprawdę super zabawa ;D Ja osobiście bardzo lubię zumbę i polecam ;]
Takie wypowiedzi bardzo zachęcają.. :) wczoraj skusiłam się na fitness i.. ledwo co dałam radę :/ ale wykupiłam miesięczny karnet i będę walczyć dalej :D a od połowy stycznia ruszam na zumbę! :))

Byłaś na zumbie ?;D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-03 16:46 przez Kaatarzynaa.

ZUMBA fitness

01 mar 2011 - 12:01:24

Zumba też mnie nieco kusi - uwielbiam tańczyć, szczególnie przy latynoskiej muzyce, więc zumba jak dla mnie to połączenie przyjemnego z pożytecznym :) Mam tylko jedno pytanie - czy zumba wymaga jakiegoś specjalnego obuwia, czy wystarczą standardowe buty na fitness, np. takie?

ZUMBA fitness

05 mar 2011 - 19:53:24

Cytat
loopylove
Zumba też mnie nieco kusi - uwielbiam tańczyć, szczególnie przy latynoskiej muzyce, więc zumba jak dla mnie to połączenie przyjemnego z pożytecznym :) Mam tylko jedno pytanie - czy zumba wymaga jakiegoś specjalnego obuwia, czy wystarczą standardowe buty na fitness, np. takie?


Myślę, że takie mogą być ;D Ja na Zumbę chodzę w tych butach co na fitness. tzn. w takich za kostkę z adidasa ;P

ZUMBA fitness

05 mar 2011 - 19:55:32

Ja chodzę :) I polecam bardzo fajne zajęcia

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

ZUMBA fitness

08 mar 2011 - 13:03:45

A ja o zumbie dowiedziałam się przez przypadek dopiero kilka dni temu. Rozmawiałyśmy z koleżanką, aby zapisać się na fitness i ona zaproponowała zumbę. Myślę, że mogą to być bardzo ciekawe zajęcia... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić szpagat :) Jaki zestaw ćw.?